+420 775 552 099

kancelar@liborcinka.cz

Seznamte se. Těší mě, TVŮRCE OSUDU.

Autentické postupy, které využívám přes čtvrt jsem se snažil vložit do online tréninku Tvůrce osudu (zkráceně TOO). Řečeno slovy NLP, úspěch můžete modelovat. Dělejte to však pouze tehdy, pokud s tím co dělám, souzníte.

„V životě platí, že můžete s lehkostí dosahovat jen toho, co je v diplomatickém spojenectví vědomí a podvědomí.“ 

A to je jedna z oblastí, na kterou se online kurz Tvůrce Osudu zaměřuje. Můžete získat nikoli jen pár týdnů tréninku, ale roky vyváženého života. Budete se moci stát člověkem, který v sobě nosí schopnosti Tvořit Osud.
Online kurz Tvůrce osudu se tak hodí pro jednotlivce, pro firmy, pro všechny, kteří ví, jak je klíčové ovládat to, co většina lidí neumí. Nemohou za to, nikdo je to neučil. Na druhou stranu to znamená, že bez daných schopností jsou lidé ovládáni oslabujícími vnitřními programy, průměrnými vzorci jednání a nedokáží prosadit to, co potřebují a chtějí.

Tvůrce osudu je komplexní program (viz obsah včetně video nahlédnutí) nejen na deset týdnů. Je smysluplné se k němu vracet opakovaně, alespoň dvakrát každý rok.

Tvůrce osudu je jako univerzita úspěchu. Po absolvování hodnotných škol moudří lidé ví, že i když se naučili mnohé, tak se vyplatí si to připomínat. Online kurz Tvůrce osudu máte navždy. Navždy máte moje slova, poznatky, které jsem rozvíjel na základě absolvování prestižních světových výcviků. Myšlenky z nich jsem přenesl do mé oblasti specialisty na zrychlené učení a hypnoterapeuta a vytvořil tak nové postupy.

Krásné i zdravé menu

Kdybych byl kuchař, tak takový, který se učil a učí od světových es a nyní mám svůj podnik, který nabízí unikátní menu. Menu vybrušované desetiletími. I jinde se můžete najíst, ale u mne najdete to nejpodstatnější. Žádné nedomyšlené recepty, které chutnají jen pár lidem, kteří ve vysílání oznamují své nadšení, zatímco zbytek lidí prožil zklamání, ale nemluví o tom, protože je jim trapně, že naletěli, či neví, že dané stravování jim začalo v organismu zadělávat na zdravotní a problémy.
Studoval jsem kdysi obor stomatologie a odešel jsem z několika důvodů. Jeden se týkal nedostatku etiky, kterou jsem prožíval jak při studiu, tak i v praxi na velké klinice. Zažíval jsem rozpor mezi tím, kým jsem, a co po mě chtějí výše postavení. Nemohl jsem strávit fakt, že je lidem dáváno něco, co se sice na první pohled blyští, ale funkčnost z dlouhodobého hlediska je omezená.
Když jsem začal školit po roce 1993, tak jsem zažíval kolegy – lektory, kteří zvenku přejímali již zastaralé postupy a prodávali je jako zázračné recepty. Je to jakoby stomatolog i nadále lidem dával do úst amalgamové plomby ze starých materiálů a tak je intoxikoval. Mě nejde jen o to, že se něco zaplácne, ale o to, že to funguje dlouhodobě a nesmí to ubližovat.
Jenomže to příliš mnoho lektorů nedomýšlí. Je nesmyslem používat plánovací systém, stanovovat priority a ignorovat, že máte v podvědomí nastavený smysluplnější směr.
Pak jednoho dne člověk zjistí, že roky života se hnal za něčím povrchním.
Nedávno u mne seděl člověk z jedné společnosti. Byl povýšen, ale byl zoufalý. Dělal práci, která jakkoli byla velmi dobře placená mu začala ničit život. Jsou peníze jsou k něčemu, když jsou narušené osobní vztahy? Hlavní kritéria v dané firmě byla o číslech za daný měsíc. Kolik jsme vydělali. Zcela ignorovali, že se chovají tak, jak je to popsáno v bajce o muži, který měl slepici, jež mu snášela zlatá vejce.
Jenomže ten muž byl netrpělivý a chtěl mít bohatství hned a tak slepici zabil, aby z ní ta vejce vyndal. Ale ta tam nebyla. Bohatství není o penězích, ale to ví jen moudří. Věci vznikají v čase a největší věci vznikají jen při správném zaměření. Jen při správném napojení vnitřních zdrojů na ty vnější.

Jak s celým vaším životem souvisí stávka pošťáků

Případ stávky pošťáků na konci roku 2016 je exemplárním případem nulové psychologické inteligence odpovědných v nejvyšším managementu. Vnitřní identita poštovního doručovatele je neslučitelná s vnucovaným chováním na nabízení finančních produktů pošty.
No a co, řeknete si. Jak to souvisí se mnou? Jednoduše. Vaše vědomí je jako manažer, který sice ví, že má zdroje, ale neumí je správně nasměrovat. Jakkoli silná vůle vás nedostane k dlouhodobě udržitelným cílům. Existuje totiž „vůle podvědomí„. Budete s lehkostí dosahovat jen toho, co je v diplomatickém spojenectví vědomí a podvědomí.
Nelze vytvořit jakýkoli nový návyk, nevyznáte-li se v podvědomých procesech. Nelze vyřešit žádný emoční problém vědomou analýzou – jakkoli vám to bude hlasatel daného „vynálezu“ tvrdit třeba z billboardů. On totiž nechce slyšet, že dané psychoanalytické postupy jsou už desítky let překonané, a mnohdy i nebezpečné. On si pro sebe rád ponechá vědění, že tak jednají nebezpečné sekty, které z lidí vylákají různými analytickými dotazy jejich slabiny a tak způsobí, že se budou cítit hůře a požádají guru o další pomoc.
Guru tak má zaděláno na dlouhodobou léčbu za tučné honoráře. A nikdo mu nebude oponovat, protože lékaři píšící knihy o psychiatrii jsou desítky let pozadu za světem, a tak popisují zastaralé a málo účinné až roky trvající postupy.

Poznal jsem různé lektory už v devadesátých letech, jenomže tenkrát to byly nevinné kurzy chození po žhavém uhlí, plné doznívajících impulsů New Age a neexistujícho internetu.
Doba se změnila a lidé jsou zahlceni programy od nových guru, kteří si přečetli knížku, zaplatili zahraniční licenci a nově nám importují překonané postupy stejně jako v devadesátých letech, jenomže s masovým dopadem. Pak mi na terapie chodí lidé a jsou překvapeni, když je nechám přijít na to, proč dané metody nemohly fungovat, a že je vlastně přivedli do potíží.

Humánní NLP

Nevím všechno, neumím všechno, ale učím se jen od těch nejlepších světových expertů. Byl jsem pravděpodobně první, kdo se učil v Londýně NLP přímo od Richarda Bandlera, Paula Mc Kenny, Michela Breena.
Mnoho let studia hypnózy a pět let v psychoterapeutického výcviku zaměřeného na systemickou terapii v Praze mi dodaly nejen další skvělé nástroje, ale i přístup.

V USA jsem díky Donovi Spencerovi ovládl metody hypnotizování k neobvyklým výkonům viz video (čas 4:39).

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

U Igora Ledochowskeho a dalších jsem studoval v Las Vegas a Amsterdamu. Trénink a studium v Arizoně, kousek od působiště legendárního psychiatra Miltona Ericksona, u Johna Overdurfa mě stály hodně peněz, ale investované peníze mi umožnily být o desítky let nad tím, co se v oblasti psychologie píše v učebnicích pro lékaře, kde vydavatelé desítky let mění takřka jen datum vydání.  Učím se dál a budu se od Johna učit znovu, protože když srovnám vše, co jsem zažil, tak jeho etický přístup vtělený do Humánního NLP odpovídá etickému přístupu v oblasti psychoterapie. Dávám přednost muži, který má děsivě vypadající internetové stránky, školí v šortkách v místnosti pro jen asi 20 lidí, oproti těm, kteří učí najednou stovky či tisíce lidí, jezdí v drahých autech a jde jim jen o povrchní vizuální efekty. Nenabízím žádné konstelace a dramatické prezentace léčby, kde lidé pláčou a vzájemně se objímají. Není všechno zlato, co se třpytí. Třpytí se i rtuť a ta je jedovatá. V zodpovědné terapii a koučování nesmíme udělat něco, čím bychom druhé navedli na krátkozraké řešení, k iluzi spokojenosti a přitom jim zkomplikovali budoucí život.

Hluboce ekologicky promyšlené a zodpovědné převzetí osudu do vlastních rukou. To nabízím v online kurzu Tvůrce osudu. Budeme využívat autohypnózu pro napojení na vnitřní inteligence.
Žádné nesmysly o alfa či theta stavu. Vy autohypnózu už využíváte, jen o tom nevíte. A když o tom nevíte, tak to nemůžete většinou používat správně na/pro správné věci. Pak si v dobré víře komplikujete svými myšlenkami život. Díky TOO budete moci využívat postupy, kvůli kterým se na mě obrací i sportovci, kteří chtějí více, než dostali od koučů, kteří operují se zastaralými představami o alfa tréninku. Proto online kurz Tvůrce osudu propojuje špičkovou psychologii s principy mého Time managementu nové generace.

Vím, že tento online trénink vyřeší nejpodstatnější záležitosti běžných lidí. Nevyřeší všechno, jako specifické problémy lidí, kteří se potýkají s velmi složitými věcmi.
Pomůže v cestě životem, nasměrování na skutečně autentické cíle, harmonizaci mezi prací a v soukromém životě, vyhnutí se překážkám, např. slabé vůle, které zastavují většinu lidí, urychlení a zefektivnění čehokoli.

Na shledanou při virtuálním setkávání v online kurzu Tvůrce Osudu

Libor Činka
Hypnoterapeut, který učí lidi používat mozek na maximum.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů