+420 775 552 099

kancelar@liborcinka.cz

Vítejte v Hypnosférách, místě, kde se setkává psychologie, hypnóza a umění žít naplno. Rád bych vás pozval do světa, kde i malé změny v myšlení mohou otevřít velké dveře k vaší vnitřní spokojenosti.

Cesta k podcastu

Cesta k vytvoření podcastu HYPNOsféry nebyla náhodná, jednoduchá ani rychlá. Já dělám věci až tehdy, když si myslím, že mohou přinést něco nového a ne proto, že na mě okolí tlačí. Tudíž vše zrálo minimálně dva roky v šuplíku. Až loni na podzim jsem potkal Martinu, terapeutku, která je stejně jako já zamilovaná do hypnózyterapie zaměřené na řešení.

Víte, hypnóza je pro nedostatek informací mylně chápána jako něco tajuplného, a to mnohdy i mezi psychology a psychiatry, a proto je důležité o tom mluvit a vyvracet zastaralé mýty. Hypnóza, ta Ericksonovská, kterou využíváme je naopak známá svou flexibilitou a schopností přizpůsobit se jedinečným potřebám a zkušenostem každého klienta. Zrychluje terapeutický proces a soustředí se na nalezení řešení, posilování vnitřních zdrojů a rozvíjení nových perspektiv. 

V podcastu si budeme povídat nejen o hypnóze, hypnoterapii a jejím významu v moderní psychologii, odhalíme i její pravý potenciál a ponoříme se do fascinujícího světa lidské mysli. Budeme sdílet naše zkušenosti a příběhy z terapie a nabídneme vám nástroje, které vám mohou pomoci překonat životní výzvy a proměnit je v příležitosti.

První epizoda

A proto se hned v první epizodě zabýváme tématem nechtěných myšlenek. Jak s nimi pracovat? Co dělat, když se zdá, že nemáme kontrolu nad vlastními myšlenkami? Tyto otázky jsou zásadní pro každého, kdo hledá klid a směřování v životě.

Podělíme se s vámi o naše zkušenosti, osobní příběhy z naší terapeutické praxe a poskytneme vám praktické rady a inspiraci pro vaše vlastní životní cesty a odvahu k životním změnám.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Moudrá kontrola mysli není něco nedosažitelného, ale reálně uplatnitelná dovednost.

Hypnosféry jsou více než jen podcast. Je to cesta k pochopení hlubokých aspektů lidské mysli a jejich praktickému využití.

Tak připojte sluchátka a připravte se na cestu do hlubin podvědomí a naděje, kterou nám hypnóza a terapie nabízí. 

Poslouchat HYPNOsféry můžete už nyní na Spotify nebo ApplePodcasts.

Libor Činka
Hypnoterapeut, který učí lidi používat mozek na maximum.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů