+420 775 552 099

kancelar@liborcinka.cz

Můj projekt Anglicky fantasticky se stal tak extrémně úspěšným, že jsem neměl čas už roky informovat o mém předchozím online kurzu Tvůrce osudu.

Video 1

Video 2

Video 3

Poznámka, informace o soutěži ve videích jsou již neplatné.

pravým tlačítkem a uložit do počítače jako nebo levým a otevře se Vám v novém okně, kde si jej také můžete stáhnout.


OBSAH Tvůrce Osudu on-line 

 • Jde o videozáznam z dvou firemních kurzů o sebeřízení, Time-managementu nové generace a Neurolingvistickém programování.
 • Trénink ukáže, kde lidé dělají nevědomé chyby, které brání v efektivitě, odstraní mýty o klasickém sebeřízení, napraví je a udělá jasno v oblasti dosahování cílů za hranice Time-managementu čtvrté generace.
 • Ideální dárek pro firmy, podnikatele a všechny jdoucí za úspěchem.
 • Celkový rozsah videí: 17 hodin 49 minut 8 vteřin

Tvůrce osudu vstoupil do mého života 12. května 2014. Považuji jej tak za DEN, kdy jsem se podruhé narodila.
Majka D.

Jsem velice překvapená z toho, jak se dá s vlastní myslí pracovat a jak se může každý naučit jak na sobě jednoduše pracovat a posouvat se tak v životě dál. V TOO stále nacházím pro sebe nové věci.
H. Fišerová

Díky Tvůrci Osudu se mi zvedlo sebevědomí, uvědomila jsem si svou hodnotu a své možnosti. Děkuji
M. Přidalová

TOO mi pomohl najít odvahu a sílu dovolit si přemýšlet o tom, co opravdu v životě chci. Zároveň dává spoustu nástrojů, jak toho dosahovat.
Zdeněk N.

Libor Činka
Hypnoterapeut, který učí lidi používat mozek na maximum.
Komentáře
 1. JAROSLAV napsal:

  KRÁSNÝ ČAS LIDEM DOBRÉ VŮLE !! PAN LIBOR ČINKA JE “ GÉNIUS – TÉTO DOBY “ !! JEHO METODY -MOHOU VYTVÁŘET – GÉNIE ?… A NÉ JAKO SOUČASNÁ ŠKOLSKÁ OSNOVA – VYTVÁŘÍ Z NORMÁLNÍCH DĚTÍ = DEBILY !! NIC VE ZLÉM.. VŠE KRÁSNÉ VŠEM…

 2. Martina napsal:

  Dobrý den, chtěla jsem sdílet video na Facebooku a naskočilo , že je neveřejné, a že si mám rozmyslet sdílení. Navíc je chráněno heslem. Jak ho mám sdílet?
  děkuji Karásková

  • Libor Činka napsal:

   Děkuji, nicméně jak jsem psal, toto jsou videa a informace jen pro mé odběratele, a akce ve videích z roku 2013 je již ukončena a tedy neplatná.

  • Libor Činka napsal:

   Toto jsou informace pouze pro vás odběratele mého průvodce úspěchem.

 3. Marta napsal:

  Kedy a ako sa dozviem bližšie info o tom ako bude online trenink Tvurce Osudu prebiehať a od kedy.
  Ďakujem.

  • Libor Činka napsal:

   Hezký den Tvůrce Osudu Online je desetitýdenní trénink, který však máte natrvalo. Doporučujeme projít tréninkem co nejdříve, protože máte možnost se mne ptát. Doba, kdy se připojíte a budete zacházet s videi a tréninkovými materiály závisí na tom, kdy se Vám to hodí. Na dotazy odpovídám 5 x v týdnu.

 4. Ľubomír napsal:

  Tvůrce Osudu

 5. josef kulman napsal:

  Dobrý podvečer pane Libore. Již asi jeden a pul roku sleduji Vaše učení a předávání vědomosti i ohledne auto hypnozy. Jsem léčitel a rád bych uplatnil autohypnozu pro zájemce o vyléčení ruznych neduhu, na které moje ruce, které hřejí a přes které teče do lidí energie, nestačí. Mám problém v tom, že jsem doopravdy čechoslovák. A právě získat dobrý překlad do slovenčiny – žiju na Slovensku již asi 40 let,( je mi zatím jenom 73 ) mi dělá problémy- Mít asi 8000 Kč, tak si koupím celý TVURCE OSUDU a mohl bych smele pokračovat. No v tomto čase mi musí stačit od Vás jenom autohypnoza. A tak se chci zeptat jestli je možné z TVURCE OSUDU toto získat. A ve slovenčině? Děkuji za odpověď. Kulman

 6. Libor ČINKA napsal:

  Vstup do Tvůrce osudu byl podle plánu uzavřen.

 7. Michal Dokoupil napsal:

  komentar funguje

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů