Utilizace, ptejte se, na co chcete

Můžete se mne ptát na cokoli, co se týká úspěchu, osobního rozvoje, dosahování cílů, překonávání překážek, životních změn.

Proč?

Sám pro sebe jsem si vyhlásil tento rok rokem utilizace. Utilizace znamená využití toho, co je na dosah.

Možná ani netušíte, co vše máte k dispozici. Možná jste zapomenuli na něco, co máte v knihovně či počítači.

Občas mi někdo napíše, že se po pauze vrátil k některému z mých programů (Tvůrce osudu online, Anglicky Fantasticky online, Jak Vydělat Peníze…)

Řada lidí mi při osobním setkání řekla, že poté, co se vrátili k mé knize Ovládněte svůj mozek (OSM), byli překvapení, co vše v ní našli. Někdo se například začal jinde učit myšlenkové mapy či mentální programovací postupy, a pak zjistil, že to měl v knihovně. na dosah ruky. Před časem mi řekl multimilionář David Kirš, že jsem z každé kapitoly měl udělat knihu a vydělal bych na tom více.

Ano, má pravdu, jenomže já nemám rád, když někdo nafoukne jednu myšlenku a udělá z toho produkt za mnoho tisíc. Moje hodnoty jsou jiné. Chci totiž lidem dávat souvislosti, které mají dlouhodobý přínos. Když vysvětluji motivaci, tak nejen k překonávání zlozvyků, například kouření cigaret, vytváření nových návyků ale také k dosahování jiných cílů – studijních, rodinných, kariérních, firemních… Stejně jako se to prolíná mou knihou, podobně se to prolíná na mých stránkách a v e-programech. (TOO – Tvůrce osudu  je komplexní systém o řízení času, překonávání oslabujících návyků, dosahování cílů, NLP a autohypnóze). Lidé, kteří právě teď prochází mým tréninkem Anglicky Fantasticky jsou překvapení, kolika různými způsoby je možné se hravě učit.

Nejenom, že se už 21 let zabývám výše uvedenými oblastmi, moje firma se jmenuje CETROS, což je zkratka ze slov CElostní TRénink OSobnosti, ale také jsem do dnešního dne investoval do studia, tréninků a praxe stovky tisíc. Součet investic v tuto chvíli převyšuje sedmicifernou částku.

Uvědomil jsem si, že vlastním mnoho zahraničních kurzů, ze kterých jsem nevytěžil vše, co je možné. V některých programech jsem se málo ptal, přestože ta možnost byla a stále je.

Zapomněl jsem na tuto možnost, protože vyvíjím stále nové aplikace praktického využití psychologických znalostí, protože mi do emailu chodí desítky nových nabídek.

Poslední dobou jsem tak dostal řadu nabídek k tomu, které vypadají na první pohled podobně jako to, co dělám. Na druhou stranu, za posledních tři roky, znám autory daných produktů a vím, že jejich zkušenosti jsou méně než čtvrtinové ve srovnání s mými. Po pravdě znám velmi málo lidí, kteří působí prostřednictvím internetu, a mohou nabídnout něco tak kvalitního, abych řekl: „To je dobré. Za ty peníze to opravdu stojí,“ nebo dokonce: „To je velice levné ve vztahu k tomu, co to přináší.“ Pamatujte si, že není všechno zlato, co se třpytí.

Na prstech jedné ruky bych napočítal produkty, online kurzy k osobnímu růstu či podnikání, do kterých se vyplatí investovat, protože obsahují skutečně nejefektivnější know-how.

Opravdu důležitý je pouze dlouhodobý úspěch a nikoli ten krátkodobý.

Proto je důležité, abyste si připomněli to, co již máte. Už před lety jsem v Tvůrci Osudu (TO) popsal nejpodstatnější, doplnil to speciálními nástroji pro dosažení jekéhokoli cíle. Doposud byste měli problém i v celosvětovém měřítku najít něco komplexnějšího. Máte-li TO, pak se k němu jednoduše vraťte. Máte-li jiný produkt, tak se k němu vraťte.

Navíc se mne můžete ptát na stránkách:

www.abcentrum-iq-psychologie-kurzy-kariera.com – letité zkušenosti z oblasti osobního rozvoje zveřejňuji již 15 let na těchto rozsáhlých stránkách.

www.jak-vydelat-penize.com -o tom,  že lze podnikat i z chalupy, o tom jsem psal již kolem roku 2009 ( a objevili se napodobitelé, avšak jejich výsledky jsou zlomkem mých).

Nejdokonalejším nástrojem pro dosahování cílů, překonávání „slabé vůle“, prokrastinace apod. je hypnotické soustředění. O hypnóze se můžete dozvědět na stánkách www.hypnouspech.com a i tam se můžete ptát.

Navíc právě rekonstruujeme prostory tréninkového prostoru CETROS a chystáme večerní přednášky.  Napište, co Vás zajímá,  a my promyslíme, co z toho můžeme zrealizovat.

Zaručeně se ode mě,  budete moci dozvědět to, čemu se věnuji už od roku 1993.

Ptejte se mne na jednotlivá tématana příslušných stránkách. Případně napište níže.

Hodně úspěchu díky utilizaci Vám přeje

 

 

Libor Činka
Učím lidi používat mozek na maximum, píšu o tom a vedu kurzy.