ovládněte svůj mozek

Knižní bestseller o mozku a zrychleném učení. Seznámíte se s jemnými detaily fungování podvědomé mysli a naučíte se efektivně používat biopočítač mezi Vašima ušima.

Poslední kniha o fungování mozku, kterou si koupíte!

„Vědění je moc. Nepochopení je ne-moc.“

Tento výrok platí jen tehdy, pokud vědění budete v životě potřebovat. Vědění má velkou moc. Ne-mocnými se stáváme ve chvíli, kdy nemáme moc nad svými myšlenkami. 

Má malý význam znát překonané a omezené informace.

To je důvod, proč jsem napsal knihu, Ovládněte Svůj Mozek (zkratka OSM není náhodná)

Ležatá osmička je symbolem nekonečna a v knize píši o nekonečných možnostech využití lidského mozku, který je samostatným vesmírem se specifickými zákonitostmi. Je to náš mikrokosmos. Náš svět a naše nastavení odráží to, co se děje v našem venkovním světě. Všimli jste si toho? 

V minulosti jsem hledal řešení problémů v kariéře i soukromí, a objevil jsem mnoho zdrojů. Žádný z nich ale nesplňoval moje kritéria na užitečnost. Informace roztroušené v mnoha knihách se mohou stát matoucími, pokud nejsou sjednoceny a zbaveny polopravd a omylů. V knize popisuji svádivé  cesty, které jsem naštěstí brzy opustil. Nechci, abyste mi slepě věřili, ale přeji si, abyste ověřovali pravdivost mých zkušeností. Já mám samozřejmě svou pravdu, kterou zde předkládám jako klenot na zlatém podnose. Teda v krásné vazbě. Do knihy jsem investoval spoustu smysluplného času a také spoustu finančních prostředků. Proto už nemusíte utrácet za drahé kurzy, ale za knihu, která vám změní život. 

Kniha se může stát vaším antivirovým programem, který vás zbaví nečekaného množství problémů.

Dovolte si prozkoumávat jednotlivé části knihy. Pokud se opravdu naplno ponoříte do hravého ověřování, poznáte, kde je pravda. A to souvisí s osobním úspěchem.

Rostislav, Hana i Aleš ... už jí četli

Knihu jsem si koupil, abych se naučil rychle vyhledávat informace a lépe si je pamatoval. Z knihy jsem nadšený, doporučuji ji ostatním.
Rostislav
Kniha splnila má očekávání. Obsahuje spoustu rad na "zlepšování" paměti, efektivnější studium atd. Určitě za tu cenu stojí.
Hana
Tento produkt jsem našel před třemi měsíci, když jsem hledal něco o hypnóze. Kniha je velmi dobře napsaná s prakticky barevně odlišenými důležitými sekcemi a slovy. Ten kdo se chce vzdělávat v oblasti používání mozku a jeho lepším využívání, tak tady s touto knihou může vemi dobře nastartovat.
Aleš
Tato kniha je fantastická. Jedinečně podané informace, které významně změnili můj pohled např. na výúku jazyků. Doporučuji všem. Hlavně učitelům a těm, kdo se chtějí něco naučit.
Miluška