+420 775 552 099

ovládněte svůj mozek

Knižní bestseller o mozku a zrychleném učení. Seznamte se s jemnými detaily fungování podvědomé mysli a naučte se efektivně používat biopočítač mezi vašima ušima.

Poslední kniha o fungování mozku, kterou BUDETE POTŘEBOVAT!

‚‚Vědění je moc. Nepochopení je ne-moc.‘‘

Tento výrok platí jen tehdy, pokud vědění budete v životě potřebovat. Vědění má velkou moc. Ne-mocnými se stáváme ve chvíli, kdy nemáme moc nad svými myšlenkami. 

Má malý význam znát překonané a omezené informace.

To je důvod, proč jsem napsal knihu, Ovládněte Svůj Mozek (zkratka OSM není náhodná)

Ležatá osmička je symbolem nekonečna a v knize píši o nekonečných možnostech využití lidského mozku, který je samostatným vesmírem se specifickými zákonitostmi. Je to náš mikrokosmos. Náš svět a naše nastavení odráží to, co se děje v našem venkovním světě. Všimli jste si toho? 

V minulosti jsem hledal řešení problémů v kariéře i soukromí, a objevil jsem mnoho zdrojů. Žádný z nich ale nesplňoval moje kritéria na užitečnost. Informace roztroušené v mnoha knihách se mohou stát matoucími, pokud nejsou sjednoceny a zbaveny polopravd a omylů. V knize popisuji svádivé cesty, které jsem naštěstí brzy opustil. Protože jsem však zjistil, že většina lidí dokáže uvěřit nesmyslům jen proto, že byly popsané v odborně se tvářících knihách, či šířené z oficiálních míst, tak jsem dané chyby pojmenoval. Nejenže se budete moci vyhnout chybám, ale hlavně budete moci zaměřit vaše myšlení správným směrem. Nechci, abyste mi slepě věřili, ale přeji si, abyste ověřovali pravdivost mých zkušeností. Já mám samozřejmě svou pravdu, kterou zde předkládám jako klenot na zlatém podnose. 

Dovolte si zvědavě prozkoumávat jednotlivé části knihy, a pokud se opravdu naplno ponoříte do hravého ověřování, tak poznáte, kde je pravda, a jak souvisí s úspěchem.

Knihu jsem napsal tak, aby z ní mohl mít užitek jak ten, kdo se s uvedenými oblastmi setkává poprvé, tak i ti, kteří se jako já stali hledači tajemství. Jakožto hypnoterapeut a specialista na lidské podvědomí se navíc setkávám s lidmi, kteří bloudí, protože byli ovlivněni sugescemi pseudoautorit. Kniha se tak může stát i antivirovým programem, který vás zbaví nečekaného množství dřívějších problémů.

Dovolte si zvědavě prozkoumávat jednotlivé části knihy, a pokud se opravdu naplno ponoříte do hravého ověřování, tak poznáte, kde je pravda, a jak souvisí s úspěchem.

Precitala som si navod, ale Libor tato kniha si zasluzi vychutnanie. Tak si ju uzivam pomaly a vychutnavam. Je uzasna. Odporucam kazdemu, kto chce byt soferom svojho zivota a nie prisediacim. No kazdy kto uz ma vasu knihu je uz pre to rozhodnuty alebo o tom uvazuje 🙂
Dana zo Slovenska
Knihu jsem si koupil, abych se naučil rychle vyhledávat informace a lépe si je pamatoval. Z knihy jsem nadšený, doporučuji ji ostatním.
Rostislav
Gratuluji, kniha je prostě jedním slovem "úžasná". Absolvovala jsem kurz Angličtina s hypnózou pro začatečníky a chronické nemluviče a některé části, které jsou uvedené v knize mám osobně vyzkoušené a tudíž vím, že fungují.
Milada Kalibánová
Tato kniha je fantastická. Jedinečně podané informace, které významně změnili můj pohled např. na výuku jazyků. Doporučuji všem. Hlavně učitelům a těm, kdo se chtějí něco naučit.
Milušk

Obsah knihy
ovládněte svůj mozek

V první kapitole se dozvíte obsahy kapitol, budete se tak ladit a moci nastartovat cestu Vašeho úspěchu.

Druhá kapitola pojednává o psychologii vlivu a úspěchu a velmi důležitých poznatcích z neurolingvistického programování, které jsem studoval u jeho spoluautora Dr. R. Bandlera.

Třetí kapitola se zabývá tím, jak dosahovat cílů pomocí metapostupů, novým pohledem na myšlenkové mapy, magií mozku a řadou dalších velmi praktických věcí.

Čtvrtá kapitola Vám nabídne důležité principy a cvičení pro zrychlení čtení a studia. Objevíte nové možnosti viditelných částí vašeho mozku, jimiž jsou oči.

Pátá kapitola je branou do světa jazyků. Odhalíte principy zrychleného učení jazyků a také mýty, které komplikují učení už po mnoho generací.

Šestá kapitola je o superpaměti a paměťových principech a tricích, které rozvíjejí vědění z předchozích částí.

Sedmá kapitola přináší finty pro různé příležitosti – finty do práce i školy.

Osmá kapitola je ochutnávkou ze světa hypnózy a doplňuje programovací techniky NLP. 

479 Kč

prOlistujte si knihu

Stáhněte si ukázku z knihy

Obrázek na obálce knihy Ovládněte svůj mozek mě na první pohled rozesmál. Kdo to kdy viděl, aby mozek zvedal činku? A ještě autor říká mozku superpočítač mezi vašima ušima, jen tak sdílí poznání, jak si osvojit jeho možnosti, ovládnout jeho nástroje a užívat si jeho potenciál? Řekla jsem si, že bych byla blázen, kdybych si tohle nechala ujít. Lákala mě minimálně představa, že ten obrázek bude z mé knihovny rozesmívat návštěvy. Ten zbytek pro mě byla zatím velká utopie. Jakmile jsem knihu poprvé držela v ruce, věděla jsem, že tohle je to pravé. Bylo to před několika lety a stejně si na ten moment vzpomínám v živých barvách, jakoby to bylo včera. Jen tak jsem si listovala u svého ranního espressa a začalo se dít něco zvláštního. Inspirující myšlenky jakoby roztačily mé neurony a rozzářily se mi oči. Na tom by nebylo nic divného, kdyby tohle bylo součástí mé běžné denní reality. Tehdy jsem stála na životní křižovatce a pocity beznaděje doslova zatemňovaly celý můj svět. Díky knize jsem najednou viděla cestu, tu svou cestu. Věděla jsem, že mě čeká hodně, opravdu hodně učení. Ta kniha je opravdu tlustá. Naštěstí to učení je úplně jiné, něž to klasické, školní. Je to relaxace, zábava a radost a já jsem nadšená, když si dnes užívám, co jsem se naučila včera, co se učím právě teď a těším se na to, co se naučím zítra. Nejenže se to do hlavy vejde, mozek chce stále víc a ještě k tomu rychleji. Samozřejmě neumím všechno, nikdo neumí všechno, neumím ani všechno to, co je v knize. Logicky, je tam toho tolik s tak velkým množstvím možností uplatnění, že to snad ani nejde. Jen s tím zlomkem znalostí, které mám, o které pečuji a rozvíjím, jsou mé dny rozzářené, jsem člověkem, kterým jsem vždycky chtěla být, mám vztahy, jaké jsem si přála mít a výsledky, o kterých jsem neměla odvahu snít. Děkuji Libore, klobouk dolů. Ovládněte svůj mozek je nejlepší kniha, jakou jsem kdy četla a znalosti z této knihy by měly být součástí života každého člověka, který si uvědomuje, že jsme lidé a máme jen jeden životní čas, který když skočí, je pryč navždy.
Zuzana Kejíková
Tuto knihu jsem našel před třemi měsíci, když jsem hledal něco o hypnóze. Kniha je velmi dobře napsaná s prakticky barevně odlišenými důležitými sekcemi a slovy. Ten kdo se chce vzdělávat v oblasti používání mozku a jeho lepším využívání, tak tady s touto knihou může velmi dobře nastartovat.
Robert
Tato kniha je fantastická. Jedinečně podané informace, které významně změnili můj pohled např. na výuku jazyků. Doporučuji všem. Hlavně učitelům a těm, kdo se chtějí něco naučit.
Miluška
Libor Činka - hypnoterapeut

Autor knihy - libor činka

Miluji mozek a jeho možnosti. Ve své práci propojuji nejmodernější znalosti o mozku, paměti a zrychleném učení s psychoterapeutickými zkušenostmi a praxí. Učím lidi používat biopočítač mezi jejich ušima na maximum. Jsem autorem bestselleru Ovládněte svůj mozek a knihy Anglická gramatika i pro blondýnky, která si dělá legraci z předsudků o blondýnách a o ‚‚zákeřnostech" anglické gramatiky. Tu si poslední rok pořídilo více jak 10 000 lidí.