ovládněte svůj mozek

Knižní bestseller o mozku a zrychleném učení. Seznámíte se s jemnými detaily fungování podvědomé mysli a naučíte se efektivně používat biopočítač mezi Vašima ušima.

Poslední kniha o fungování mozku, kterou si koupíte!

‚‚ Vědění je moc. Nepochopení je ne-moc.‘‘

Tento výrok platí jen tehdy, pokud vědění budete v životě potřebovat. Vědění má velkou moc. Ne-mocnými se stáváme ve chvíli, kdy nemáme moc nad svými myšlenkami. 

Má malý význam znát překonané a omezené informace.

To je důvod, proč jsem napsal knihu, Ovládněte Svůj Mozek (zkratka OSM není náhodná)

Ležatá osmička je symbolem nekonečna a v knize píši o nekonečných možnostech využití lidského mozku, který je samostatným vesmírem se specifickými zákonitostmi. Je to náš mikrokosmos. Náš svět a naše nastavení odráží to, co se děje v našem venkovním světě. Všimli jste si toho? 

V minulosti jsem hledal řešení problémů v kariéře i soukromí, a objevil jsem mnoho zdrojů. Žádný z nich ale nesplňoval moje kritéria na užitečnost. Informace roztroušené v mnoha knihách se mohou stát matoucími, pokud nejsou sjednoceny a zbaveny polopravd a omylů. V knize popisuji svádivé cesty, které jsem naštěstí brzy opustil. Nechci, abyste mi slepě věřili, ale přeji si, abyste ověřovali pravdivost mých zkušeností. Já mám samozřejmě svou pravdu, kterou zde předkládám jako klenot na zlatém podnose. Teda v krásné vazbě. Do knihy jsem investoval spoustu smysluplného času a také spoustu finančních prostředků. Proto už nemusíte utrácet za drahé kurzy, ale za knihu, která vám změní život. 

Kniha se může stát vaším antivirovým programem, který vás zbaví nečekaného množství problémů.

Dovolte si prozkoumávat jednotlivé části knihy. Pokud se opravdu naplno ponoříte do hravého ověřování, poznáte, kde je pravda. A to souvisí s osobním úspěchem.

Precitala som si navod, ale Libor tato kniha si zasluzi vychutnanie. Tak si ju uzivam pomaly a vychutnavam. Je uzasna. Odporucam kazdemu, kto chce byt soferom svojho zivota a nie prisediacim. No kazdy kto uz ma vasu knihu je uz pre to rozhodnuty alebo o tom uvazuje :)

Dana zo Slovenska

Gratuluji, kniha je prostě jedním slovem "úžasná". Absolvovala jsem kurz Angličtina s hypnózou pro začatečníky a chronické nemluviče a některé části, které jsou uvedené v knize mám osobně vyzkoušené a tudíž vím, že fungují.

Milada Kalibánová

Knihu jsem si koupil, abych se naučil rychle vyhledávat informace a lépe si je pamatoval. Z knihy jsem nadšený, doporučuji ji ostatním.

Rostislav

Kniha je momentálně rozebrána. V roCE 2021 připravujeme nové upravené vydání.

Vyplňte kontaktní formulář a my Vás budeme o novém vydání informovat.

do textu napište: Mám zájem o nové vydání knihy Ovládněte svůj mozek.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Obsah knihy ovládněte svůj mozek

V první kapitole se dozvíte obsahy kapitol, budete se tak naladit a moci nastartovat cestu Vašeho úspěchu.

Druhá kapitola pojednává o psychologii vlivu a úspěchu a velmi důležitých poznatcích z neurolingvistického programování, které jsem studoval u jeho spoluautora Dr. R. Bandlera.

Třetí kapitola se zabývá tím, jak dosahovat cílů pomocí metapostupů, novým pohledem na myšlenkové mapy, magií mozku a řadou dalších velmi praktických věcí.

Čtvrtá kapitola Vám nabídne důležité principy a cvičení pro zrychlení čtení a studia. Objevíte nové možnosti viditelných částí vašeho mozku, jimiž jsou oči.

Pátá kapitola je branou do světa jazyků. Odhalíte principy zrychleného učení jazyků a také mýty, které komplikují učení už po mnoho generací.

Šestá kapitola je o superpaměti a paměťových principech a tricích, které rozvíjejí vědění z předchozích částí.

Sedmá kapitola přináší finty pro různé příležitosti – finty do práce i školy.

Osmá kapitola je ochutnávkou ze světa hypnózy a doplňuje programovací techniky NLP. 

Tuto knihu jsem našel před třemi měsíci, když jsem hledal něco o hypnóze. Kniha je velmi dobře napsaná s prakticky barevně odlišenými důležitými sekcemi a slovy. Ten kdo se chce vzdělávat v oblasti používání mozku a jeho lepším využívání, tak tady s touto knihou může vemi dobře nastartovat.

Rostislav

Tato kniha je fantastická. Jedinečně podané informace, které významně změnili můj pohled např. na výuku jazyků. Doporučuji všem. Hlavně učitelům a těm, kdo se chtějí něco naučit.

Miluška