BLOG

NEJNOVĚJŠÍ   ⁄  ROZHOVORY  ⁄  O ZDRAVÍ   ⁄  O VZTAZÍCH ⁄  PRO RODIČE  /  PRO PODNIKATELE ⁄  PRO STUDENTY ⁄  

Vítejte na mém blogu! Jako hypnoterapeut, psychoterapeut, lektor a vizionář jsem nadšený, že se s vámi mohu podělit o své znalosti a zkušenosti. Prostřednictvím této platformy budu hovořit o tématech, jako je hypnóza, hypnoterapie, úspěch, motivace, sebevědomí, zdraví a učení. Mým cílem je poskytnout vám relevantní fakta a informace o hypnóze a vyvrátit mýty a mylné představy, které ji v nevědeckých kruzích a v médiích obvykle obklopují. Najdete zde také užitečné tipy a rady a ukážu vám mnoho způsobů, jakými může prospět vašemu životu.

CO JE HYPNÓZA

Hypnóza je stav lidského vědomí zahrnující soustředěnou pozornost a snížené vnímání okolí vyznačující se zvýšenou kapacitou pro reakci na návrhy. Jde o změněný stav mysli, kdy je stupeň vědomí odlišný od běžného stavu vědomí. V ponoření do soustředěného hypnotického transu je možné aktivovat síly v podvědomí pro změny, které by za bdělého stavu nebyly možné. Je důležité pochopit to, co jsem...

HLAVNÍ KLÍČ K ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ

Tuto e-knihu jsem napsal s úmyslem seznámit vás s příčinami toho, proč lidé mají problémy a jen výjimečně dosahují svých snů. Zároveň se v průběhu zamýšlení nad příběhy z psychoterapeutické praxe dozvíte, jak omezit a postupně překonat myšlenkové viry působící problémy a jak dosáhnout vašich cílů bez zdlouhavých oklik.

REGISTRUJTE SE A STÁHNĚTE
ovládněte svůj mozek

‚‚Vědění je MOC. Nepochopení NE-MOC.‘‘