+420 775 552 099

kancelar@liborcinka.cz

TAJEMSTVÍ HYPNOTIZÉRA Z LAS VEGAS

Lze zhypnotizovat i podáním ruky či lusknutím před očima a ovládat to, co neumí lékaři? 

Vzpomínám na mladíka, který viděl na předvánočním vystoupení kouzelníka. Ani ve snu ho nenapadlo, co se začne dít po jeho třicátých či čtyřicátých narozeninách. Odehrálo se to dávno, ještě v době, kdy neexistovaly kalkulačky a světlo světa měla spatřit Rubikova kostka. 
Kdyby tehdy někdo vytáhl z kapsy krabičku a začal do ní mluvit, tak by ho považovali za blázna. Stejně tak za blouznícího považovali onoho mladého muže, který se rozhodl stát kouzelníkem. 

Netušil, že jednoho dne se bude dívat na nejzářivější město na světě z luxusního apartmá v Las Vegaském hotelu s televizí v každém pokoji včetně koupelny. Ráno se přes únavu z patráctihodinového letu donutil vstát a jít prozkoumat město tak vzdálené od Prahy. 
33 let poté, co se toužil stát kouzelníkem, skoro 20 let poté, co se stal mistrem republiky v moderní magii, 10 let poté, co se začal učit od největších expertů v psychologii, si začal uvědomovat, že jde o realitu. 

Realitu, která je fantastičtější než moderní technologie. 

Ovládněte realitu pomocí hypnózy

Stal se člověkem, který se rozhodl ověřit, kde se skrývá pravda, namísto hloupého odmítání toho, co nezná. Po letech studia hypnoterapie, která byla nejblíže tajemnu jeho dřívějšího kouzelnického působení, se rozhodl zjistit pravdu. 

Lze zhypnotizovat podáním ruky? Lze dosáhnout více?

Učil se hypnóze pro terapeutické účely a jeho kouzelnickými triky ovlivněné myšlení hledalo háček. Hledal trik, hledal podvod, ale něco v něm zároveň toužilo, aby to byla pravda. Jako by mu něco napovídalo, že je blízko možnosti ovládat více než se učí na nejlepších univerzitách. 
Misku vah vyvažovala jeho zkušenost, že od té doby, co se začal učit od nadprůměrně úspěšných, se vše začalo pohybovat, někdy neuvěřitelným tempem, směrem k vytouženým cílům. 

Kdysi se zadlužil, aby mohl absolvovat výcvik jednoho z největších expertů v psychologii a neurolingvistickém programování – Dr. Richarda Bandlera. Stejně jako Derren Brown známý ze seriálu Magie a manipulace mysli, i on začal chápat tajemství. Pochopil, proč ti, kteří se učí od největších expertů v psychologii, se stávají nejen mnohonásobně úspěšnějšími, ale také nejbohatšími. Postupně začal zjišťovat, že si vybudoval život svých snů. 

Neznám vás, ale vím, že i vy byste chtěli od života více. Možná pro sebe, možná pro vaše blízké. Přestože žijeme v době počítačů, tak většina lidí neví o svém mozku více, než ví o svém mobilním telefonu. Naplnění snů je však možné více než kdykoli jindy. Je však potřeba pochopit pár věcí. Jedno pravidlo, které musí pochopit každý, kdo chce od života více, zní:

Kdo neřídí, je řízen

Představte si, že můžete řídit mysl. Nevím, jak rychle vás začne napadat, co se dá dokázat, když člověk vládne své mysli. A kdo ovládá svou mysl, může více než většina lidí. 

Ovládněte realitu pomocí hypnózy

Zhypnotizovat člověka během 1 minuty se může zdát nemožné i tomu, kdo se hypnózou dlouhodobě zabývá jako psychoterapeut. Nejde však o to, co můžete vidět, jde o to, že i vy to můžete dokázat. Stačí se oprostit od průměrných myšlenek. 

Hypnóza je síla pro dobro

Můžete sebe či druhé zhypnotizovat k úspěchu. A jste jen pár kroků od ohromujících možností. Oslabené sebevědomí se může uzdravit. Zlozvyky mohou zmizet ze života. Při pohledu do zrcadla budoucnosti můžete začít prožívat hrdost. Naplněné vztahy se stanou součástí života. A to další, o čem jste možná jen snili, je stále blíž.

Dovolte si rozdmýchat touhu po životě, jaký chcete. Zpočátku nebudete věřit tomu, co je možné, předtím, než se rozhodnete vydat se na cestu úspěchu jako onen tajemný neznámý. Stejně jako on můžete žasnout nad zdánlivě nemožným. 

Jen on si však z tehdejšího předvánočního vystoupení kouzelníka odnesl něco do zbytku svého života. Ostatní si jen řekli, že to jsou triky a mávli nad nimi rukou. Netušili, že příliš mnoho lidí dokáže mávnout rukou nad svými sny a odsoudit se k životu naplněnému děláním věcí, které člověka často vůbec nebaví. 

On však začal jednat a dnes může takřka cokoli, pro co se rozhodne. Ne, nemůže vše, protože nemá kouzelný prsten. Může však více, než si lidé dovolují snít. 

Pokud si i vy chcete dovolit žít své sny, přijďte za mnou, za tím klukem, který už dávno není klukem, ale který ví, že každý dokáže cokoli. Nechte si vymazat nepodporující myšlenkové programy z hlavy, nebo zažijte výcvik hypnózy na vlastní kůži, abyste věděli, jak pozitivně a účinně můžete působit na sebe i druhé lidi.

Hodně úspěchů a krásný život vám přeje,

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Libor Činka
Hypnoterapeut, který učí lidi používat mozek na maximum.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů