Top den

30.12. 2016

Dnes jsem se svou starší dcerou (19 let) šel do kina na „Fantastická zvířata a kde je najít”. J.K. Rowlingová ve spolupráci s týmem vedeným režisérem Davidem Yatesem způsobili, že jsem v kině slzel dojetím. Tak kreativní film, tak odlišný film… prostě si přečtěte recenze a vysoké hodnocení 78% na www.csfd.cz . Za mě osobně je to jeden z Top filmů, který jsem kdy viděl.

Ještě před filmem jsem v Bontonlandu koupil kreslený film o The Beatles – Yellow Submarine. Pak jsme skončili v Palladiu a dceři jsem zaplatil nějaké oblečení těsně před uzavírací dobou ve 21:45. Přijeli jsme domů a pustili si YS. Zjistil jsem, že jen jednou a navíc před více než 30 lety zhlédnutý film „Žlutá ponorka”, mi formoval život více, než bych čekal. A mimochodem jsem si všimnul, že ten film o desítky let nabídl důkaz jednoho z mnoha celosvětových trapasů prezidenta Zemana. Jaký? Podívejte se na fotku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

John Lennon, Paul McCartney, George Harrison, Ringo Starr měli v mnohém pravdu. Opravdu bych nechtěl lidi učit tak trapnému výkladu z angličtiny jako si před časem dovolil náš „představitel“. Tak veřejná osoba musí vážit vše, co řekne. Musí si být vědoma odpovědnosti za to, co sděluje.  Večer jsme si pustili TV debatu, kde vystupoval možná nový příští prezident a já si řekl, že ten chlap není možná ideální, ale minimálně v podvědomí má vzorce superinteligentního myšlení. Ten chlap zkrátka myslí dál. Z „Hora“ prostě musí být vidět více, než zespodu ze „Země“. Tento den byl plný zážitků. Ostatně už dopoledne to začalo objevením pár skvělých videí na youtube. Můžete najít nekonečno zábavy a inspirace.  Je skvělé vědět, že oslabujícího díky informacím z různých úhlů pohledu ubývá a ztrácí moc více, než kdykoli v dějinách. Žijeme v době, která je oproti minulosti vysoko nad vším, co bylo. Jak dcera řekla, dnes byl skvělý den a já musím souhlasit. Byl to Top den!

Libor Činka
Učím lidi používat mozek na maximum, píšu o tom a vedu kurzy.