Svůj život jsem zasvětil zkoumání mozku a jeho možnostem. Mozek je moje vášeň už 25 let. Učil jsem se od českých a zahraničních špiček a díky tomu dnes pomáhám lidem ke zdravémuspokojenému životu

Učím lidi používat mozek na maximum

Můj život utváří touha po vědění. Rád přicházím věcem na kloub a od dětství mě fascinoval mozek a jeho možnosti. Vášeň pro mozek mě dovedla k absolvování tréninků u nejlepších kapacit v mnoha zemích světa. Po stovkách hodin výcviků a 25 letech praxe se věnuji hypnoterapii, psychoterapii, zrychlenému učení a učím ostatní lidi používat mozek na maximum.

Svůj první výcvik hypnotické a nehypnotické psychoterapie jsem absolvoval již v roce 2002, na který jsem navázal akreditovaným výcvikem v systemické terapii a dalšími výcviky v Ericksonovské hypnóze. Neuro-lingvistické programování (NLP) jsem studoval u Dr. Richarda Bandlera. Výcviky hypnózy jsem absolvoval u Paula McKenny a u Igora Alexandera Ledochowského, který se důsledně řídí svým heslem: „Hypnóza pro dobro.“  V psychoterapiihypnoterapii mi je vzorem slavný Milton H. Erickson. Inspirací pro vyvíjení mých vlastních metod zrychleného učení mi byl výjimečně pokrokový profesor Georgi Lozanov. Za to, že jsem se mohl naučit hypnotizovat v češtině a rozvíjet tak naučené od výše zmíněných zahraničních trenérů děkuji zejména MUDr. Františku Matuškovi. Díky těmto osobnostem jsem dnes tím, kým jsem, a pomáhám ostatním lidem používat mozek na maximum.

Svůj čas rozděluji mezi mou hypnoterapeutickou a psychoterapeutickou praxi, lektorskou činnost, psaní knih, vytváření online programů, rodinu a další sebevzdělávání. Efektivní metody a strategie učení patří k mému každodennímu životu.

Bořím zastaralé mýty o mozku a učení. 

Každý týden se v mojí poradně setkávám s lidmi s nejrůznějšími problémy. V současné době, která klade na každého vysoké nároky, lidé hledají pomoc u psychoterapeuta. Přicházejí za mnou ženy i muži,  mají potíže se spánkemsebevědomím, koncentrací, učením.... Někteří se potřebují zbavit strachu nebo mají nesnáze ve vztazích. Chodí za mnou také vrcholoví sportovci, kteří hledají mentální koučink pro dosažení lepších výsledků. Podle potřeb vytvářím online programy a online kurzy dostupné i pro ty, kteří bydlí na druhém konci republiky nebo v zahraničí, a nemůžou se se mnou setkat naživo. Ukazuji lidem, že trénovat mozek a jeho schopnosti jde v každém věku. Bořím zastaralé poučky o paměti, mozku a učení. 

Mou vizí je svět, ve kterém lidé umí pracovat se superpočítačem, který se nachází mezi jejich ušima. Ve školách, v práci i v osobním životě. Svět, ve kterém se ve školách učí podle pravidel mozku. Svět, ve kterém učitelé ví, jak hlava pracuje a umí to naučit také své studenty. Firmy, ve kterých se pracuje výkonně a radostně zároveň. Pojďme spolu takový svět vytvářet. Vím, jak na to. 

Autor

DIPLOMY A CERTIFIKÁTY

Výcvik u Johna Overdurfa - Trance of a Lifetime

USA - Scotsdalle, květen 2015, celkem 70 hod. výcviku

Personality INSIGHTS INSTITUTE  - "Understanding personality styles"

- pochopení různých lidských osobnosti, říjen 2013, 25 hodinový výcvik

The International association of professional conversational hypnotists

certifikovaný kurz profesionální hypnotické Ericksonovské hypnoterapie, září 2012

Stal jsem se certifikovaným členem IAPCH.

Institut Street Hypnosis

výcvik Stage hypnosis bootcamp - březen 2010

National Guild of Hypnotists

certifikovaný výcvik hypnoterapie - 2010

Hypnotism training

vyškolený hypnoterapeut podle mezinárodního standardu Ericksonianské hypnózy s NLP, listopad 2009, Praha

ISZ (dříve Institut pro systemickou zkušenost)

750 hodin výcviku systemické psychoterapie, 2002-2005, Praha

Středisko psychosociálních služeb Praha

100 výukových hodin programu Hypnotická a nehypnotická psychoterapie, 2002, Praha

McKenna Breen Limited & The Society of NLP

licencovaný výcvik NLP, 2000