Miluji mozek a jeho možnosti, a proto přes 20 let zkoumám superpaměť, rychločtení a motivaci. Trénoval mě spoluzakladatel NLP, Richard Bandler, Paul McKenna, I. A. Ledochovský a absolvoval jsem celkem 1400 hodin výcviku. 

Narodil jsem se v březnu roku 1967 v České Lípě.

Tvořím e-programy, nahrávky, kurzy a online kurzy, do kterých vkládám znalosti, které jsem za svou praxi získal, aby pomáhaly ostatním lidem ke kvalitnějšímu osobnímu a profesnímu životu. 

Od roku 1992 vedu tréninky pro vzdělávací společnosti, firmy i jednotlivce a předávám, co jsem se naučil a denně používám - strategie rychločtení, zrychlené učení, NLP (neuro-lingvistické programování), Ericksonovskou hypnoterapii a systemickou terapii. 

Napsal jsem knihu Ovládněte svůj mozek, v níž představuji, jak ovládnout biopočítač mezi Vašima ušima a knihu Anglická gramatika i pro blondýnky, která si dělá legraci z předsudků o blondýnách a o "obtížtnosti" anglické gramatiky, protože gramatiku lidem "lije" do hlavy zábavným a trvalým způsobem. Knihu si poslední rok pořídilo více jak 6000 lidí.

V roce 2017 jsem vydal světově první lentikulární karty SUPER MNEMO SENTENCES, karty vznikali více jak 3 roky a díky technologii v kombinaci s psychologickými metodami bleskově ovládnete anglická slovesa a stovky slovíček.

Již v roce 2001 jsem založil společnost CETROS, s.r.o., která zajišťuje kompletní servisní a organizační zajištění ke všem mým e-programům, kurzům, terapiím a osobním konzultacím.

DIPLOMY A CERTIFIKÁTY

Výcvik u Johna Overdurfa - Trance of a Lifetime, USA - Scotsdalle, květen 2015, celkem 70 hod. výcviku

Personality INSIGHTS INSTITUTE  - "Understanding personality styles" - pochopení různých lidských osobnosti, říjen 2013, 25 hodinový výcvik

The International association of professional conversational hypnotists - certifikovaný kurz profesionální hypnotické Ericksonovské hypnoterapie, září 2012

Stal jsem se certifikovaným členem IAPCH.

Institut Street Hypnosis - výcvik Stage hypnosis bootcamp - březen 2010

National Guild of Hypnotists, certifikovaný výcvik hypnoterapie - 2010

Hypnotism training - vyškolený hypnoterapeut podle mezinárodního standardu Ericksonianské hypnózy s NLP, listopad 2009, Praha

ISZ (dříve Institut pro systemickou zkušenost) -750 hodin výcviku systemické psychoterapie, 2002-2005, Praha

Středisko psychosociálních služeb Praha, 100 výukových hodin programu Hypnotická a nehypnotická psychoterapie, 2002, Praha

McKenna Breen Limited & The Society of NLP  - licencovaný výcvik NLP, 2000