ULTRA MEDITACE

Speciální sada video a audio meditací pro harmonii, klid a hlubokou relaxaci.

Meditace je přes 5 tisíc let stará technika. Spojil jsem ji s mými hypnoterapeutickými znalostmi a přidal mnoho překvapivých prvků. Vznikla tak sada video a audio nahrávek, které mají celkem přes 2 hodiny a účinkem nahradí standardně dlouhé meditace. Jsou pro vás vhodné, 

pokud chcete:

  • harmonizovat vaše tělo a mysl
  • prožívat hluboký klid 
  • snížit stres
  • zklidnit emoce
  • lépe se soustředit
  • regenerovat vaše zdraví
  • podpořit imunitní systém
  • zažít změnu prožívání času a další změny
  • pocítit na vlastní kůži účinky meditací

Již během 6 minut můžete prožít blahodárné účinky, odpojení se od stresu a zklidnění myšlenek. Opakované použití vede až k vymizení myšlenek a změně prožívání času, díky němuž dochází v organismu k regeneraci a zapojení podvědomých procesů. Účinky Ultra meditace se následně projevují i ve vašem širším okolí.

Můžete být překvapení pohodou a klidným soustředěným myšlením. Mohou se objevit prožitky podobné těm, které lidé zažívají na krásných dovolenýcha v okamžicích žasnutí nad dokonalostí přírody.

Ultra meditace je program vhodný pro všechny- znalce meditace, pro začátečníky i pokročilé.

BONUS
Program obsahuje uzavřené fórum pro uživatele Ultra meditace, ve kterém mi můžete klást otázky. S ostatními lidmi tam můžete sdílet vaše pokroky a zkušenosti. To vše je umožněno prostřednictvím jedné z předních světových platforem Kajabi.

Na vaše otázky v uživatelském fóru se těší,

CO NAPSALA VLASTA A MARTINA O ULTRAMEDITACI

Dnes se pokusím zhodnotit Vaše produkty, u kterých jsem si chtěla ponechat trochu déle času, abych dokázala popsat reakci mého těla. Pořízení jsem měla na 2 etapy. První objednávkou byla Hypno koncentrace. Při jejím využívání jsem pocítila stupňující koncentraci každým dnem. V prvních dnech jsem byla taková vláčná. Vyhovují mně obě nabízené varianty- jak mluvené slovo, tak mluvené slovo s videem. Druhou nákupní položkou byla Ultra meditace. A zde musím říci, že jsem si připadala jako očarovaná. Měnící se mandaly (nebo také "krasohled") jsou úžasné, magické. Meditace spojené s přírodou nemají chybu. Nabízených víc variant meditací je fajn a s tím i spojené trvání, které je přínosné při rozvrhování volného času. Minulý týden v pátek jsem dorazila domů z práce a za celý pracovní týden jsem to měla náročností dost nastřádané. V hlavě jsem to měla jako v úlu. Po vypití čaje jsem si zasedla k Vašim produktům, abych se přeorientovala v těle na "klidnou frekvenci". Moc děkuji za Vaší tvorbu, jelikož ten den po absolvování jsem to byla zase já. Těším se, že tyto změny budu moci využít i při výuce Vaší hravé Angličtiny.
Martina Rennerová
Dobrý večer,tuto video meditaci jsem si pustila dvakrát a nestačím se divit, co se ve mě děje. Doslova rozbouření emocí, ale takových, co jsem si myslela, že už jsou dávno za mnou.
Vlasta Chalanyová