ultra meditace

Speciální sada video a audio meditací pro harmonii, klid a hlubokou relaxaci.

snížit stres

Zklidnit emoce

lépe se soustředit

Podpořit imunitní systém

prožívat hluboký klid

Meditace je přes 5 tisíc let stará technika. Spojil jsem ji s mými hypnoterapeutickými znalostmi a přidal mnoho překvapivých prvků. Vznikla tak sada video a audio nahrávek, které mají celkem přes 2 hodiny a účinkem nahradí standardně dlouhé meditace.

Pociťte na vlastní kůži účinky meditace a regenerujte své zdraví.

Opakované používání nahrávek vede až k vymizení myšlenek a změně prožívání času, díky němuž dochází v organismu k regeneraci a zapojení podvědomých procesů. Účinky Ultra meditace se následně projevují i ve vašem širším okolí.

Můžete být překvapení pohodou a klidným soustředěným myšlením. Mohou se objevit prožitky podobné těm, které lidé zažívají na krásných dovolených a v okamžicích žasnutí nad dokonalostí přírody.

Online program je vhodný pro znalce meditace, začátečníky i pokročilé.

s online programem  ultra meditace získáte

speciální video meditace

audio meditace

program pro relaxaci, soustředění, regeneraci i soustředění 

uzavřené fórum pro uživatele

Trvalý přístup

0
uživatelů programu

Online program můžete mít kdykoli při ruce. 

 • mobilní telefon
 • tablet
 • PC nebo notebook

1 680 Kč

Dobrý den, nahrávku SMR poslouchám vždy když mám hodně náročný den a večer nemohu únavou usnout. A ráno jsem odpočatá, dobře naladěná. Je moje nejoblíbenější. 
Jitka Valešová
Dobrý večer, tuto video meditaci jsem si pustila dvakrát a nestačím se divit, co se ve mě děje. Doslova rozbouření emocí, ale takových, co jsem si myslela, že už jsou dávno za mnou.
Vlasta Chalanyová

V programu ultra meditace najdete :

Video ULTRA MEDITACE

 • Video meditace bez zvuku. Některé věci není potřeba popisovat slovy.

5:45 minut

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Video MEDITACE (7hz)

 • Speciální zvuková stimulaci pro každodení používání po dobu 14 dní. 

9:00 minut

Video Meditace NE DVA 

 • Meditace NE DVA byla inspirována jednou z OSHOových meditací, jehož Oranžovou knihu meditací můžeme všem doporučit.

9:45 minut

Video Meditace Planeta 

 • Zvětšete si obraz, nastavte si hlasitost hudby na příjemnou úroveň a dovolte si na 2 minuty vypnout.

2:09 minut

Video Meditace za hranice 

 • Meditujte a překonejte hranice vědomí, těla... 

4:21 minut

Video Meditace na Aljašce 

 • Vypněte mysl, uvolněně dýchejte a jen pozorujte.

2:38 minut

Video Meditace - Nejste obsahem obrazovky mysli

 • Meditujte na téma: Myšlenky jsou jen myšlenky.

2:35 minut

Audio Meditace (10 Hz) Meditace

 • Meditace ve stavu podobném dennímu snění speciálně připravená pro jedince, kteří v minulosti měli problém s neklidem a netrpělivostí.

Audio Zen Meditace (7 Hz)

 • Nahrávka inspirována mozkovými vlnami Zenových mistrů.

45:00 minut

Audio H - Meditace 

 • Meditujte při poslechu a všímejte si, jak hudba působí na dýchání a rozpoložení.

Libor Činka

Jsem hypnoterapeut, psychoterapeut a každý týden do mojí poradny přicházejí lidí, kteří mají problémy nejen se spánkem. Současná doba, klade na každého vysoké nároky, lidé potřebují co nejrychlejší pomoc. 

Hypnóza, systemická psychoterapie jsou pojmy, kterými se zabývám již více než 20 let. Mým cílem je naučit vás opět žít, to znamená společně opravit vnitřní software. Je možné autohypnoticky vstupovat do posilujících myšlenek, zastavit ruminace (cyklicky oslabující myšlenky) a existovat mimo matrix strachu, oslabující fantazie, vinu, vyčítání, analyzování proč se mi to děje...  Jsem tu od toho, abych vám pomohl najít vhodné a co nejrychlejší řešení

Dnes se pokusím zhodnotit Vaše produkty, u kterých jsem si chtěla ponechat trochu déle času, abych dokázala popsat reakci mého těla. Pořízení jsem měla na 2 etapy. První objednávkou byla Hypno koncentrace. Při jejím využívání jsem pocítila stupňující koncentraci každým dnem. V prvních dnech jsem byla taková vláčná. Vyhovují mně obě nabízené varianty - jak mluvené slovo, tak mluvené slovo s videem. Druhou nákupní položkou byla Ultra meditace. A zde musím říci, že jsem si připadala jako očarovaná. Měnící se mandaly (nebo také "krasohled") jsou úžasné, magické. Meditace spojené s přírodou nemají chybu. Nabízených víc variant meditací je fajn a s tím i spojené trvání, které je přínosné při rozvrhování volného času. Minulý týden v pátek jsem dorazila domů z práce a za celý pracovní týden jsem to měla náročností dost nastřádané. V hlavě jsem to měla jako v úlu. Po vypití čaje jsem si zasedla k Vašim produktům, abych se přeorientovala v těle na "klidnou frekvenci". Moc děkuji za Vaší tvorbu, jelikož ten den po absolvování jsem to byla zase já. Těším se, že tyto změny budu moci využít i při výuce vaší hravé angličtiny.
Martina Rennerová