+420 775 552 099

špatný spánek,
nespavost
= insomnie

Máte problémy se spánkem, budíte se a nemůžete usnout?

Trápí Vás neklidný spánek?

Hledáte řešení, jak zvýšit kvalitu spánku?

Dopadá na vás únava z nedostatku spánku?

Chcete se ráno probouzet svěží, odpočatí a plní energie?

Stále více lidí řeší problémy s nespavostí právě kvůli tomu, že neví, jak se na kvalitní spánek správně připravit a jak eliminovat své myšlenky od starostí a stresu. Mnohým dlouho trvá usnout. Do života nám přibyly technologie, ve společnosti panuje tlak na výkon a délka spánku se za posledních několik let zkrátila v průměru o jednu celou hodinu. To vše zdravý spánek, imunitu a psychickou pohodu narušuje.

Jste mezi 40 % šťastlivců, kteří se alespoň třikrát týdně probouzí svěží a občerstvení vydatným spánkem? Anebo patříte mezi 60 % dospělých, kteří trpí některou ze spánkových poruch?

Mnoha jedincům brání stresující myšlenky ve spánku. Aniž to ví, jsou v negativním transu podobnému prokletí, z kterého se zdá že není úniku. Prášky na spaní buď tlumí moc a část dne je jakoby v mlhách, což může být životu nebezpečné a nebo málo a užíváme jich více a více. I pokud se nějakou dobu neobjevují vedlejší účinky prášků, tak hrozí zdravotní problémy, pokud není průběh - architektura a hloubka spánku dlouhodobě správná.

Mnohým dlouho trvá usnout. Do života nám přibyly technologie, ve společnosti panuje tlak na výkon a délka spánku se za posledních několik let zkrátila v průměru o jednu celou hodinu. To vše zdravý spánek, imunitu a psychickou pohodu narušuje. Hrozí zkrácení života až o desítky let, nebo vznik Alzheimerovy choroby. Prožít desetiletí života s demencí je smutný konec.

Prášky jsou tedy strikně jen krátkodobým řešením a k úplnému řešení pomůže jen správně zacílená psychoterapie.
Existuje přirozené řešení? Ano, ale je jiné než pití čajů či užívání hormonu melatoninu. Řešení se skrývá v přeladění podvědomí. Je to podobný proces, jako když IT specialista ladí počítač. Specialistou na mozek, podvědomí a spánek je hypnoterapeut a řešením je speciální kombinace neuro-lingvistického programování a Ericksonovské hypnoterapie. 

užíváte léky na spaní?

Snažíte se řešit poruchy spánku farmakologicky? Rozsáhlé studie prokazují, že tyto léky prodlužují spánek pouze o necelých 30 minut. Podobně fungují i další sedativa jako alkohol a dochází tak k zásadnímu snížení kvality spánku. Existují snadno aplikovatelné principy spánkové hygieny, která jsou na rozdíl od prášků podporují imunitní systém a tedy zdraví. Stres, nespokojenost, starosti nebo chybné návyky musí být řešeny psychoterapeuticky, nikoli farmakologicky. Je nesmyslné předepisovat léky na spaní, když je příčinou právě stres, strach, nespokojenost v pracovních či osobních vztazích, chybné návyky nebo perfekcionismus.

Fyzické zdraví nám zajišťuje hluboký spánek

Skutečně regenerující spánek dospělého člověka by se měl skládat z pěti spánkových cyklů. Spánkové cykly mají délku 80 - 110 minut. Při délce cyklu 90 minut by měl dospělý člověk spát v průměru 7,5 hodin. Fyzické zdraví nám zajišťuje hluboký spánek, který se objevuje v prvních dvou cyklech spánku. Další cykly jsou důležité pro psychické zdraví, schopnost soustředění a správně fungující mysl. Žádné doplňky stravy, ani léky nedostatek spánku nahradit nemohou.

Máme pro vás komplexní řešení na nespavost a vaše spánkové problémy

online program

vyspat se dokonale

je program vhodný pro všechny, kteří trpí nespavostí.

je nejkomplexnější program na řešení problémů se spánkem.

Je pro všechny, kterým trvá dlouho usnout, mají špatný spánek či jiné problémy se spánkem.

Je vytvořený na přání mých klientů hypnoterapeutické praxe a dlouholetých zkušeností.

Je určený pro jedince i rodiny, protože vrací do domovů pohodu, radost a zdraví.

Najdete zde BALÍK NEJMODERNĚJŠÍCH POZNATKŮ o spánkové hygieně a zdravém spánku.

NOVÉ POSTUPY PRO LÉČBU NESPAVOSTI
a zdravý životní styl.

hypnotické nahrávky pro aktivaci spánku.

TIPY A DOPORUČENÍ PRO KVALITNÍ SPÁNEK.

Speciální nahrávky na celou noc.

Poslechněte si ukázku hypnotické indukce z programu Vyspat se dokonale

toužíte mít lepší spánek?

Na základě přání mých klientů z psychoterapeutické a hypnoterapeutické praxe a dlouholetých zkušeností jsem vytvořil program Vyspat se dokonale,

který obsahuje nejmodernější poznatky o řešení poruch spánku, fyzice, biologii a psychologii spánkové hygieny, zdravém spánku a sadu speciálních nahrávek pro kvalitní spánek. Vyhněte se stresu, nespavosti, práškům na spaní i návštěvám lékařů.

Najděte řešení poruch spánku, spěte kvalitněji, buďte svěží a odpočatí.

 • Máte problémy se spánkem, budíte se a nemůžete usnout?
 • Trápí Vás neklidný spánek?
 • Chcete předejít obtížným usínáním?
 • Hledáte řešení, jak zvýšit kvalitu spánku?
 • Už si nevzpomínáte, kdy jste si užívali zdravý spánek?
 • Dosavadní léčba nespavosti nezabrala?
 • Doplňky stravy vás nezbavily poruch spánku?
 • Dopadá na vás v týdnu únava z nedostatku hodin spánku?
 • Obáváte se, že vás postihla chronická nespavost?
 • Chcete se ráno probouzet svěží, odpočatíplní energie?
 • Chcete se opět vyspat dokonale? 

vyspat se dokonale

Vyspat se dokonale je program vhodný pro všechny, kteří trpí nespavostí, kterým dlouho trvá usnout, mají špatný spánek či jiné problémy se spánkem. Je určený pro jedince i rodiny, protože vrací do domovů pohodu, radost a zdraví. Kvalita spánku ovlivňuje naši každodennost a naše vztahy.

Vyspat se dokonale je nejkomplexnější program na řešení problémů se spánkem.

Vyhněte se obtížnému usínání, překonejte neklidný spánek. Užijte si překvapení z toho, jak zmizí i chronická nespavost, prožívejte zdravou kvalitu spánku.

Vyspat se dokonale je program vhodný pro všechny, kteří trpí nespavostí, kterým dlouho trvá usnout, mají špatný spánek či jiné problémy se spánkem. Je určený pro jedince i rodiny, protože vrací do domovů pohodu, radost a zdraví. Kvalita spánku ovlivňuje naši každodennost a naše vztahy.

Vyspat se dokonale je nejkomplexnější program na řešení problémů se spánkem.

Pokud nemůžete usnout, dlouhodobě zažíváte nedostatek spánku nebo se často probouzíte, zajistíte si zdravý spánek díky mnohaletým zkušenostem hypnoterapeuta Libora Činky. Systém umožňuje uživatelům se ptát a vytváří tím řešení pro široké spektrum spánkových problémů. Dejte sbohem problémům se spánkem, lékům na spaní a spěte zase dorůžova jako dřív.

Vyhněte se obtížnému usínání, překonejte neklidný spánek. Užijte si překvapení z toho, jak zmizí i chronická nespavost, prožívejte zdravou kvalitu spánku.

Dostal jsem chuť po 2. použití napsat malý výsledek. 🙂 Toto ráno při probouzení jsem se cítil jak po 7 hodinové meditaci. Jakoby každá má část byla zrelaxovaná jako po dovolené nebo spánku v přírodě. 🙂 Spánek vznikl, tak nějak sám od sebe... jako když člověk zaboří ruku do písku a ona se do něj postupně ponoří... mám po ránu příjemně odpočatou hlavu a v ní je to nejdůležitější... 🙂 Jsem zvědavý jak dál se to bude rozvíjet.
Martin Růžička
Moc děkuji za Vaši práci, využívám pravidelně nahrávku do postele před spaním. Nyní se mi již stává, že ani celou nahrávku nedoposlechnu a spím. Ještě jednou děkuji, velmi mi to pomáhá.
M. Jůzová
Chci říci, že tento program mi změnil směřovaní života... protože do hloubky jsem nikdy neuvažoval nad tím jak je spánek důležitý. A včera mi došlo určité prozření...
Martin
Díky, díky za lepší usínání a rychlé uzdravování - autosugesce je super!
M. Holý

Program Vyspat se dokonale obsahuje:

START

 • Seznámíte se s důležitými informacemi jak využívat nahrávky
 • Proč je kvalitní spánek důležitý pro zdraví psychické, ale i fyzické.
 • Dozvíte se proč je důležitá nejen délka, ale i kvalita spánku.
 • Jaká je doporučená délka spánku pro všechny věkové kategorie.
 • Proč je potřeba porozumět spánkovým cykům
 • Co jsou to EEG vlny, barevné šumy jakým způsobem pomáhají prožívat zdravý, účinný spánek. 

RECEPTY - 6 modulů

V těchto modulech najdete recepty, postupy a doporučení, které jdou za hranice standardní spánkové hygieny a zásadně rozšíří postupy, kterými operuje současná medicína.

1. Klid mysli
Naučím vás metodu, jak drobné pozitivní maličkosti mohou pomoci k ladění ke spánku. Osvojíte si postup jak před usnutím odložit starosti z hlavy ven

2. Spíte jak jíte
Prozradím vám jaké potraviny, koření a nápoje podpoří rychlejší usnutí a delší spánek a které ho naopak narušují. 

3. Fyziologie
Dozvíte se, jak naše biorytmy ovlivňují usnutí a kvalitu spánku.

4. Cviky
Jednoduché cviky a tipy, které zklidňují nervový systém.

5. Hudba
8 licenčních skladeb, které vám pomohou k ladění se na odpočinek a spánek; Přirozené zvuky přírody; Lullabies (ukolébavky) - navoďte si hloubku dětského spánku

INDUKCE - 3 moduly

Moduly obsahují speciální nahrávky pro aktivaci spánku.

1. Hypnotická indukce
6 hypnotických nahrávek indukujících spánek bez použití mozkové stimulace v délkách od 17 do 43 min.

2. Podpora vzniku spánku
5 nahrávek pro podporu vzniku spánku v délce od 20 do 56 min. 

3. Special
- 3 speciální hypnotické nahrávky v délce 25 - 57 min.
- Růžový a hědý šum určený pro spánek na celou noc.

Růžový a hnědý šum vám nahradí podporu spánku pomocí mozkových stimulátorů (jejich ceny se pohybují v rozmezí 10 000 - 25 000 Kč), v kterých se navíc spí ne příliš pohodlně. 

V PROGRAMU vyspat se dokonale NAJDETE:

sadu MP3 nahrávek pro snadné usínání

speciální hypnotické postupy

BALÍK NEJMODERNĚJŠÍCH POZNATKŮ

NOVÉ POSTUPY PRO LÉČBU NESPAVOSTI

TIPY A DOPORUČENÍ PRO KVALITNÍ SPÁNEK

ZKUŠENOSTI HYPNOTERAPEUTA Z PRAXE

TRVALÝ PŘÍSTUP DO PROGRAMU

UZAVŘENÉ FÓRUM PRO UŽIVATELE

mobilní aplikace

SLEVA NA TERAPII

Online program můžete mít kdykoli při ruce. 

 • mobilním telefonu
 • tabletu
 • na PC nebo notebooku

2 880 Kč

PROGRAM PRO VÁS PŘIPRAVIL...

Jmenuji se Libor Činka a jsem hypnoterapeut, psychoterapeut a každý týden do mojí poradny přicházejí lidí, kteří mají problémy nejen se spánkem. Současná doba, klade na každého vysoké nároky, lidé potřebují co nejrychlejší pomoc. 

Hypnóza, systemická psychoterapie jsou pojmy, kterými se zabývám již více než 20 let. Mým cílem je naučit vás opět žít, to znamená společně opravit vnitřní software. Je možné autohypnoticky vstupovat do posilujících myšlenek, zastavit ruminace (cyklicky oslabující myšlenky) a existovat mimo matrix strachu, oslabující fantazie, vinu, vyčítání, analyzování proč se mi to děje...  Jsem tu od toho, abych vám pomohl najít vhodné a co nejrychlejší řešení

HLEDÁTE JINÝ ONLINE PROGRAM?

S online programem Vyspat se dokonale získáte:

 • speciální hypnotické postupy
 • sadu MP3 nahrávek pro snadné usínání o délce 16 hod. (nahrávky online nenbo ke stažení)
 • informace o vlivu spánku na imunitu, štíhlou linii a zdraví
 • balík nejmodernějších poznatků o spánkové hygieně a zdravém spánku
 • tipy pro lepší spánek, jak se zbavit starostí a stresu před usnutím
 • triky pro nastavení telefonu a dalších zařízení
 • doplňky stravy ovlivňující poruchy spánku
 • doporučení pro to, jak si upravit vaši ložnici pro zdravý spánek
 • nové postupy pro léčbu nespavosti a zdravý životní styl
 • uzavřené fórum pro uživatele Vyspat se dokonale, ve kterém můžete klást otázky autorovi a sdílet zkušenosti s ostatním
 • Slevu 500 Kč na online nebo živou terapii u Libora Činky
0
uživatelů

sada speciálních hypnotických nahrávek

pracovní listy, texty

videa

trvalý přístup

uzavřené fórum

2 880 Kč