online program

sebejistota trvale

Proměňte vaše sny v nová naplnění.

Sebejistota trvale
 • Máte občas obavy z toho, jak budou druzí reagovat?
 • Pociťujete obavy z kritiky v práci?
 • Mají na vás i v dospělosti vliv reakce vašich rodičů?
 • Berete příliš vážně reakce vašeho partnera nebo partnerky?

Snížené sebevědomí prožívá kolem 23 % lidí ve věku do 40 let. A toto procento se s vyšším věkem stále zvyšuje
Mnoho lidí vůbec nevypadá, že by něco jako nedostatečné sebevědomí pociťovali. Do mé terapeutické poradny chodí:

 • velmi krásné a úspěšné ženy
 • špičkoví trenéři
 • skvělí odborníci (primářky, lékaři,...), jenže se tak vůbec necítí.

Hypnóza dokáže rychle překonat roky negativního programování na nízké sebevědomí. Speciální hypnotická nahrávka soubor postupů, které vám pomohou v osobním profesním životě k zdravé sebejistotě v jakékoli oblasti. V programu Sebejistota trvale máte k dispozici zdroje, které vás posílíkdykoli to bude potřeba. Vaše sny se promění v nová naplnění.

POTŘEBUJI ZÍSKAT VÍCE SEBEJISTOTY

S online programem Sebejistota trvale získáte:

 • 60 denní cestu k zdravé sebejistotě 
 • speciální hypnotické nahrávky pro posílení vašeho sebevědomí, odolnosti ...
 • speciální video stimulaci 
 • antivirus na kritiku
 • upgrade vašeho myšlení
 • uzavřené fórum pro uživatele programu Sebejistota trvale, ve kterém můžete klást otázky a sdílet zkušenosti s ostatními
 • trvalý přístup - vracejte se k programu kdykoli budete potřebovat
 • bonus 

Libore, velmi zajímavé a nesmírně příjemný je Váš hlas....upřimně ani přesně nevím co povídáte, ale vůbec mi to nevadí....celou nahrávku jsem v moři pod vodou a nemusím ani vyplavat, nadechnout, nádhera....rozměr vodního světa....krása, moc příjemný, děkuji.
Iveta Naumovičová

0
uživatelů

speciální hypnotické MP3 nahrávky

 návody, strategie

video stimulace

slevový kupón - 500 Kč
na osobní konzultaci u Libora Činky

trvalý přístup

2 520 Kč

V mé terapeutické praxi se setkávám s velmi pohlednými ženami, které se však podceňují. Vzpomínám na primářku jedné nemocnice, která se stala malou holčičkou, kdykoli byla u rodičů, protože jí mluvili do života. Vzpomínám na známého fotbalistu, nemalého vzrůstu, který se duševně smrštil, kdykoli na něj jeho kouč zvýšil hlas. Jakkoli měl jeden z nejvyšších platů v této zemi, tak se nechal snížit hlasem kouče, který měl na rozdíl od fotbalisty vysokoškolský diplom. Vídám kreativní lidi, kteří se nechají primitivním okolím odradit od skvělých nápadů. Setkávám se s lidmi, kteří se bojí mluvit na veřejnosti, ostýchají se prosadit a pochybují o sobě na rozdíl od záplav hlupáků. Pro každého vytvářím řadů způsobů, jak se osvobodit a dostat svou sebejistotu na úroveň, která umožní žít stále naplněnější život.
Libor Činkahypnoterapeut

Tak vám můžu říct, že ta nahrávka má asi fakt sílu. V první řadě se úplně těším, až si k ní zase sednu, což mi zatím u některých jiných, např. meditací, dělalo problém, vždycky mi to připadalo jako ztráta času. U tohoto nikoliv, moc dobře se to poslouchá, mám chvílema pocit, že se dostávám do jiné dimenze. Ale co cítím jako největší přínos, v poslední době mám trochu problémy se žlučníkem a zjistila jsem, že když si poslechnu nahrávku, tak nepříjemné pocity zmizí. A vím, že to nebyla náhoda, protože jsem si toho všimla už několikrát, vždycky jak mě začal bolet žlučník a poslechla jsem si nahrávku, přestalo to. A je to čím dál lepší. Možná to vypadá, že to se sebevědomím nesouvisí, ale já jsem hrozný trémista a vždycky to cítím kolem žaludku. Věřím tomu, že si to úplně vyléčím a ještě navíc získám bonus v posílení sebevědomí. Děkuji
Martina Trávníčková

Musím říct, že mě to hodně překvapilo. To prolínání hlasů. Zajímavý zážitek a obsah. Jsem zvědavý na výsledky. Sice se nepovažuji za člověka s úplně nízkým sebevědomím, ale to neznamená, že není co zlepšovat. Zvláště v některých oblastech života.
Díky za zajímavou zkušenost a budu se těšit jaké to přinese dlouhodobé výsledky.
Tomáš Grebeň