kancelar@liborcinka.cz

+420 775 552 099

reference

Největší úspěch je pro mě spokojený zákazník

psychologie úspěchu a NLP

Velmi dobrá připravenost lektora. Nekonvenční přístup, který umožňuje srovnání myšlenek. Dosažení určitého stupně harmonie a doplnění energie. Zajímavé a přínosné dva dny v příjemné společnosti. Na bližší hodnocení je ještě brzy, je potřeba to celé „strávit“. Děkuji.

Luděk P.

Po AJ s hypnózou, kurzu jak rychločtení a jak na zkoušky, time managementu, je NLP nejsilnějším prožitkem. Započal jsem novou budoucnost. Díky tvým poznatkům a vlivu na mou osobu, jsem mnohé zvládl lépe (např. 2 VŠ. AJ...). Jsme velkým dlužníkem. Děkuji.

Ing. Kamil K.

Dva dny plné zážitků, inspirací, informací a prožitků. Zatím netuším, co to se mnou udělá, kam mě to posune. Potřebuji si informace utřídit a začít používat. Největší hodnotu pro mě mají prožitky z jednotlivých cvičení. Tak si nejlépe uvědomím, jak funguji.Díky.

Helena K.

“Najednou se mi začíná dařit a dostávám to co chci. Zároveň objevuji svůj obrovský potenciál do budoucna. Nejvíce se mi líbí, že to jsou bezbolestné a nenásilné techniky. Když chci někomu pomoci, tak už nemusím jít pěstí proti zdi jako dříve, ale udělat to chytřeji přes jeho hodnotový systém a funguje to výborně. Sice jsem se o toto téma zajímal dříve a dost si o tom četl, ale než jsem dokončil tento kurz tak jsem si až tak neuvědomoval sílu a využití těchto nástrojů. Teď to mám mnohem komplexněji a vím jak toho využívat. Už první den po kurzu jsem pomohl osobě, která si do teď nechtěla nechat pomoci, nebo to jsem si aspoň myslel, ale když jsem použil to co jsem se naučil, tak byl najednou výsledek úplně jiný, byl úspěšný. Při tom to bylo tak snadné, stačilo jen jinak formulovat informace a použít pár meta otázek. Díky kurzu NLP I. A II. vím jak lépe a mnohem efektivněji komunikovat s jinými lidmi a hlavně se sebou. Čím dál více aplikuji tyto nástroje ve svém životě. Ohromně mi to pomohlo určit si svoje hodnoty, cíle a posílit sebevědomí. Tímto vám děkuji a přeji hodně úspěchů.”

Marek H.

 Absolvovaný kurz NLP hodnotím maximálně kladně… - potvrzení a hlavně rozvinutí mých myšlenek vztahujících se k daným tématům vedoucím k pochopení zákonitostí fungování mozku, časové osy v obrazech a spoustu dalších principů u člověka, jeho vnímání spojené s reakcemi na dané situace - předávané poznatky máte v vyzkoušeny v praxi – doloženo velkým množstvím osobních zkušeností ... - prostor po dialog v celém průběhu akce - okamžité vyzkoušení poznatků v rámci skupinek v praxi se zpětnou vazbou… - názorné prostředky při předávání poznatků.... krabice na nářadí atd. Osobní: Jako člověk jste přibližně stejného věku, názorově jste mi velmi blízky a také jsem ještě dosud nepoznal člověka s takto propracovaným systémem myšlení ve vztahu k ostatním lidem, k hodnotám vztahů a celkově k životu i jeho možnostem. Těším se na další setkání na NLP II.

Vladimír J.

Jsem nadšená a překvapená, jak lehce a zajímavě se tento kurz konal. Zažila jsem spoustu zážitků a procítila něco, co mě doteď v životě nikdy nenapadlo. Některé věci jsem už znala a používala ve svém životě, ale některé jsem slyšela úplně poprvé. Cítím, že to ve mně ještě neukázalo všechno, co jsem se naučila, ale mám z kurzu moc dobrý pocit. Začínám se poznávat. Moc děkuji Liborovi za jeho snahu pomáhat lidem.

Simona K.

Trénink autohypnózy a hypnózy

Nádherná, skvělá, uvolňující relaxace. Velké množství pozitivní energie. Jsem schopen pěkně a konkrétně formulovat svoje cíle. Jsem schopen pozitivně ovládat tok myšlenek. Uvědomuji si, jak krásně mohu autohypnózou namodelovat svůj budoucí život. Jsem si vědom, jaký vliv to má na moje prožívání, jaký vliv to má na vnímání rodiny.

Martin K.

Kdybych jen tušila, co ani nevím a co mi ta celá cesta dala, tu, kterou zažívám od jedné terapie až sem, tak bych si ušetřila spousty komplexů. Konkrétně tento trénink. Šla jsem sem, že neumím si stanovovat cíle, ale po tréninku jsem zjistila, že umím a to velmi dobře. Byla jsem schopná si napsat 100 důvodů, proč chci tento trénink ještě než začal. Naopka jsem zjistila, kolik sugescí poslouchám. Díky za lifting na obličeji jako side effect.

Petra S.

Kurz byl velmi zajímavý. Otevřel mi nové dimenze a věřím, že ho velmi dobře využiji pro další osobní rozvoj. Možnosti hypnózy jsou fascinující a prakticky neomezené. Kurz přesně zapadl do mozaiky, kterou se snažím složit pro svůj osobní rozvoj.

Petr H.

Trénink byl pro mě velmi inspirující. Naučil mě, jak navázat kontakt se svým podvědomím, a tím se dostat ke zdrojům, které jsem v sobě vnímal, ale neuměl je používat. Věřím, že když budu nabyté dovednosti a vědomosti dále rozvíjet a trénovat, můj život získá nové dimenze a kvality.

Pavel V.

V pokračování kurzu hypnózy jsem očekával prohloubení svých teoretických i praktických znalostí tohoto oboru. Osobně mne zajímá autohypnóza, pomocí níž chci na sobě pracovat, zhubnout a postupně si splnit své aktuální i budoucí cíle. A v tomto mi oba kurzy přinesly více než jsem původně očekával. Libore, byl to již několikátý kurz s tebou a opravdu nelituji vynaloženého času ani financí. Jak sám říkáš, že je důležité se učit od těch nejlepších,tak to jsem opravdu udělal i já. Pro mne jsi tím nejlepším v této oblasti. Díky, díky, díky

Petr M.

Kurz byl výborný. V porovnání s hypnózou I. Asi o něco náročnější, informací bylo opravdu mnoho. Je potřeba je nechat v sobě usadit, asi by to pak chtělo i hypnózu III. Tréninky byly výborné. Za obzvláště cenné považuji i rady „mimo rámec“ a to ,jak jsou problematické direktivní metody, které jsou v běžném životě často používány.

Pavel B.

Kurz, kterého jsem se zúčastnil, byl pro mne zcela nový zážitek. Doposud jsem slyšel o metodách výuky a trénování paměti jen okrajově. Pokud se mi podaří využít jen malou část z toho, co jsem se tu dozvěděl, věřím, že vše pro mne bude snazší v dnešním hektickém světě. Orientovat se a být konkurence schopaNaprosto senzační zážitek a především zkušenost. Kurzy hypnózy mi pomohly i s aplikací a použitím znalostí z jiných kurzů a seminářů. Práce s podvědomím je základ, bez kterého to jde mnohem složitěji. Děkuji profesionálnímu vedení Libora Činky. Je skvělé si uvědomit, co vše člověk dokáže, když pochopí, jak nejdřívě pracovat sám se sebou. Děkuji.

Antonín D.

jak lépe pracovat s informacemi a se svou pamětí

Setkání s Liborem Činkou se pro mě stalo opravdovou výzvou k nakročení do nové a zajímavé dimenze poznání svého myšlení a paměti. Mohl jsem zde uchopit nové možnosti a zážitky, které bych chtěl aplikovat a pilovat ve svém osobním životě. Tyto nové pohledy jistě posílí i mé podnikatelské snažení. Budu chtít pokračovat a azase se vrátit.

Jiří Ch.

Na kurzu jsem dostala klíč od zamčených dveří svého podvědomí, kterým se teď mohu toulat, poznávat ho a postupně odemykat jedny dveře za druhými. Už se na to moc těším. Je neuvěřitelné, jaké možnosti máme a vůbec jich nevyužíváme. Je to velká škoda. Děkuji za ty dva dny, které mi ukázaly cestu. Pevně doufám, že budu pokračovat na cestě poznání krůček po krůčku dál a dál.

Vlasta N.

Kurz, kterého jsem se zúčastnil, byl pro mne zcela nový zážitek. Doposud jsem slyšel o metodách výuky a trénování paměti jen okrajově. Pokud se mi podaří využít jen malou část z toho, co jsem se tu dozvěděl, věřím, že vše pro mne bude snazší v dnešním hektickém světě. Orientovat se a být konkurence schopný.

Luboš N.

Na kurzu se mi líbilo. Získal jsem spoustu nových informací, jak efektivně a kvalitně využívat svou paměť. Lektor Libor Činka byl vynikající. Způsob výuky, jaký jsem zde zažil, byl velmi dobrý. Díky.

Jaroslav M.

time management nové generace

Uvědomil jsem si, že lze využít různé nástroje, pomůcky, jak zpřehlednit, zjednodušit, jak vystoupit a podívat se na věci jakoby z venku, uvědomit si,co mi změna přinese. Děkuji, to jsem potřeboval.

Karel K.

Spousta zajímavých témat k zamyšlení, které budu určitě rozvíjet. Vyzkouším některé metody i nástroje a jsem zvědavý na to, co mi to přinese. Děkuji za zajímavý den.

Pavel H.

Inspirativní, základní kámen pro výstavbu svého osobního plánovacího systému. Významné „popostrčení“ na cestě k dalšímu seberozvoji.

Vít R.

Kurz splnil má očekávání, jsem spokojen. Věřím, že mi některé poznatky pomohou zefektivnit plánování a využívání času. Děkuji.

Robert P.

online programy, knihy

„Jsem majitelem online programů Superpaměť 2, ABC jazyky, Jak Vydělat Peníze a postupně jsem se začal zajímat i o hypnózu. Fascinuje mě, jaké možnosti hypnóza nabízí a co všechno se dá s její pomocí řešit. Absolvoval jsem několik návštěv u hypnoterapeuta Libora Činky. Zakoupil jsem knihu “ Autohypnóza “ a nyní pravidelně pracuji na svém zlepšování. A opravdu !!! Některé problémy se mi podařilo vyřešit (nové bydlení, výrazné zlepšení vztahů s mými dětmi, zvýšené příjmy). Nejvíc mě však těší, že jsem ve svém životě nastartoval opravdu velké změny, začal jsem plno věcí dělat úplně jinak a mám z toho velmi dobrý pocit.“

Milan Š., majitel programů Superpaměť 2 a ABC Jazyky 

ABC jazyky bych rád všem doporučil a to hlavně proto, že v ní nenaleznete informace týkající se pouze angličtiny, ale i návody na zlepšení paměti či dosažení úspěchu vůbec. Osobně si myslím, že je v ní tolik a takových informací, které by se jinak měly platit zlatem!!! Každá věta z ABC jazyky je cenná a každé větě je nezbytné věnovat pozornost! Úplně nejdůležitější však je, abyste všechny návody aplikovali v praxi a sami se aktivně podíleli na zlepšení vás samotných, protože lidská lenost bývá mnohdy velice silným protivníkem, který vás donutí sklouznout do starých kolejí, které však znamenají ztrátu času. Když budete následovat alespoň některé pokyny, tak můžu z vlastní zkušenosti zaručit minimálně o 200 procent větší úspěšnost.
 

Martin M., uživatel programu ABC Jazyky

Dobrý den Libore, chci vám moc poděkovat za super mnemo sentences, jsou fakt super!!! 🙂 Karty už znají snad všichni moji soukromí studenti a moc se všem líbí. Je úžasný, že to fakt funguje. Opravdu geniálně jste propojil vizuální paměť s aliterací - funguje to skvěle!!! Opravdu moc díky, rozhodně jste zpestřil moje lekce angličtiny jak pro mě, tak pro moje studenty.

Karin, uživatelka LentiCool karet

Tohle je nejjasnější učebnice v mém životě. A že jich už bylo. Nejčastější slovo, které mi bliklo hlavou při čtení této knihy bylo „AHA“. Jednoduše vytvořené tabulky, na které mrknu a vidím. Mrknu podruhé a pochopím. Hezky přehledně, barevně provedené tabulky s číslovkami – pro blondýnky i hokejisty. Děkuji pane Libore Činko, že jsem si tuhle učebnici mohla přečíst. Alena K. majitelka Anglické gramatiky bezbolestně Od Libora mám téměř vše co vydal. I kdybyste se z Tvůrce osudu naučili mluvit jen “sami se sebou”, tak pochopíte něco, co 99% lidí ani netuší – jak je možné využívat slova pro vlastní úspěchy ve všem a budete pár let před ostatními (i kdybyste nechtěli).

Václav K., majitel programu Tvůrce Osudu online

Rád bych poděkoval za vynikající Superpaměť 2, která mi ukázala cestu, jak si co nejvíc zapamatovat na rozdíl od podobně zaměřených knížek.

Oldřich S., majitel programu Superpaměť 2