trénink autohypnózy a hypnózy II.

Ovládněte pokročilejší postupy myšlení, jednání a konání.

Volně navazující kurz pokročilejších hypnotických postupů. Kurz je určen absolventům kurzu Trénink autohypnózy a hypnózy I., terapeutům, koučům, lékařům, a zájemcům o maximalizaci osobního rozvoje.

termín připravujeme

 9 - 18 hod.

Praha

zažijte pokročilejší trénink autohypnózy a hypnózy

Obsah kurzu trénink autohypnózy a hypnózy II:

  • Zázračná metoda
  • Mnoho způsobů autohypnózy do detailu
  • Jak posílit to, co fungovalo jen částečně?
  • Neviditelné sugesce, kterým se mysl hypnotizovaného neumí bránit a tak nesabotuje terapii
  • Vyjednávání s podvědomím
  • Autohypnotická pomoc sobě i druhým
  • Jak zhypnotizovat podáním ruky - trénink
  • Stop kouření a dalším zlozvykům

Po celou dobu kurzu probíhá trénink hypnotických postupů.

Po prvním kurzu hypnózy jsem si řekl, že napíši Liborovi poděkování a to bude stačit…., nyní je pár hodin po II. kurzu a stále ve mně rezonuje výcvik a dochází mi, jak se to vše spojuje. Jako terapeut klasické čínské medicíny potřebuji vést s pacientem rozhovor, který mě pomůže pochopit s čím za mnou opravdu přichází a jak mu mohu jehličkami pomoci. Správné používaní slov a technik, které jsem se naučil, mi pomohou tyto věci lépe uchopit. A i autohypnóza mi pomůže se lépe poznat a vnímat své pocity a pracovat s na zlepšení paměti, učení, regenerace. Přeji Vám to zažít, ten příliv Liborových slov, ty vodopády slovních spojení, které Vás dovedou do hypnotického transu, který ve Vás otevře stavidla netušených možností.
Čestmír Jan Irovský

termín připravujeme

so- ne 9,30 - 18,30 hod.
celkem 16 hod. 

max. 15 účastníků

Praha

9.500 Kč

Kurz hypnózy naplnil má očekávání. Po zkušenostech s hypnózou v teoretické rovině jsem získal velký nástroj pro svůj další život a dál mohu pomáhat svým blízkým mnohem silněji a účinněji. Děkuji.
Petr Konečný

Tento kurz byl neuvěřitelně bystrý, promyšlený, dobře organizovaný a pro mě osobně mnohem přínosnější, než jsem si představovala. Se získanými znalostmi se mohu v životě neuvěřitelně posunout a ani nedokážu vyjádřit, jak jsem za to vděčná. Děkuji moc, Libore.
Eva Jonáková

zažijte trénink hypnózy s hypnoterapeutem Liborem Činkou

Svůj první výcvik hypnotické a nehypnotické psychoterapie jsem absolvoval již v roce 2002, na který jsem navázal 750 hodinovým akreditovaným výcvikem v systemické psychoterapii a dalším dlouhodobým výcvikem v Ericksonovské hypnóze. Další výcviky hypnózy jsem absolvoval u Paula McKenny a následně jsem v roce 2012 odjel do Amsterdamu, kde jsem absolvoval certifikovaný výcvik profesionální hypnotické Ericksonovské hypnoterapie u Igora Ledochowski a stal jsem se členem IAPCH. (The International Association of Professional Conversational Hypnotists). V roce 2017 jsem odjel za Johnem Overdurfem do USA, specialistou na hypnózu a pod jeho precizním vedením absolvoval 70 hodinový hypnoterapeutický výcvik Trance of a lifetime. Za znalosti Neuro-lingvistické programování vděčím autorovi NLP Dr. Richardu Bandlerovi, který stál na počátku mé praxe a za kterým jsem se v roce 2002 vydal do Londýna. Absolvoval jsem cca 1500 hodin výcviku v hypnoterapii, systemické psychoterapii a NLP. Od roku 1992 vedu vlastní tréninky a předávám, co jsem se naučil a denně používám  - NLP (neuro-lingvistické programování), Ericksonovskou hypnoterapii a systemickou psychoterapiiKurzy Trénink autohypnózy a hypnózy vedu od roku 2013.

Přečtěte si více o mě zde.

Juraj, VIKTOR a mnoho dalších se mnou kurz hypnózy už zažili

Zlatý Libor! Našiel som to, čo som dlho hladal. Verím, že s Tvojou pomocou zmením svoj život k lepšiemu, aj mojej rodine. Bolo to brilantné a na vysokej úrovni. Si ozajstný profesionál. Išiel som sem s trochou nedovery,ale všetka zo mňa spadla. Bol to krásny víkend, nezabudnutelný. Prajem Ti naďalej vela úspechov.
Juraj Chrappa

Ahoj Libore,
Odjel jsem z kurzu hypnózy II. v neděli a myslel jsem si, že teď ‚‚znám‘‘ ty nové způsoby jak využít hypnotické postupy. Dnes když píšu tyto řádky je čtvrtek,a já začínám používat techniky z kurzu, o kterých ani nevím, že jsem se je TAM naučil. Stojím tady a dozrává ve mě to, pro co jsem si za Tebou přijel. Žasnu nad tím jak v reálných situacích zpracovávám získané Know-How, a díky vlastní zkušenosti z ostatními účastníky, a nácviku dovedností, jsem si jistý i v situacích, které jsme netrénovali - mají podobný vzorec. Ano a řekl bych, že právě praktický nácvik, nikoliv jen teorie u mě způsobil to propojení. Naučil jsem se zacházet nejen z hypnotickými postupy, ale především se sebou, tvarovat se do pozice, že jsem připraven zpracovávat neočekávané situace, pro vítězství na obou stranách. Setkání s Tebou pro mne bylo velice příjemné a obohacující mnohokrát DĚKUJI.
Tomáš Šiman