trénink autohypnózy a hypnózy II.

Ovládněte pokročilejší postupy myšlení, jednání a konání.

Volně navazující kurz pokročilejších hypnotických postupů. Kurz je určen absolventům kurzu Trénink autohypnózy a hypnózy I., terapeutům, koučům, lékařům, a zájemcům o maximalizaci osobního rozvoje.

12.-13. 6. 2021

 9 - 18 hod.

Praha

zažijte pokročilejší trénink autohypnózy a hypnózy

Obsah kurzu trénink autohypnózy a hypnózy II.:

  • Zázračná metoda
  • Mnoho způsobů autohypnózy do detailu
  • Jak posílit to, co fungovalo jen částečně?
  • Neviditelné sugesce, kterým se mysl hypnotizovaného neumí bránit a tak nesabotuje terapii
  • Vyjednávání s podvědomím
  • Autohypnotická pomoc sobě i druhým
  • Jak zhypnotizovat podáním ruky - trénink
  • Stop kouření a dalším zlozvykům

Po celou dobu kurzu probíhá trénink hypnotických postupů.

Kurz hypnózy se mi velice líbil a přes počáteční skepsi k hypnóze jsem více pochopil, že hypnóza existuje, a že je reálná. Líbil se mi profesionální přístup Libora a zejména pocit, že se člověk učí od někoho, kdo této problematice mysli jako takové rozumí.

Viktor Hrnčíř

12.-13. 6. 2021

so- ne 9 - 18 hod.
celkem 16 hod. 

max. 15 účastníků

Praha

9.500 Kč

Kurz hypnózy naplnil má očekávání. Po zkušenostech s hypnózou v teoretické rovině jsem získal velký nástroj pro svůj další život a dál mohu pomáhat svým blízkým mnohem silněji a účinněji. Děkuji.

Petr Konečný

zažijte trénink hypnózy s hypnoterapeutem Liborem Činkou

Svůj první výcvik hypnotické a nehypnotické psychoterapie jsem absolvoval již v roce 2002, na který jsem navázal 750 hodinovým akreditovaným výcvikem v systemické psychoterapii a dalším dlouhodobým výcvikem v Ericksonovské hypnóze. Další výcviky hypnózy jsem absolvoval u Paula McKenny a následně jsem v roce 2012 odjel do Amsterdamu, kde jsem absolvoval certifikovaný výcvik profesionální hypnotické Ericksonovské hypnoterapie u Igora Ledochowski a stal jsem se členem IAPCH. (The International Association of Professional Conversational Hypnotists). V roce 2017 jsem odjel za Johnem Overdurfem do USA, specialistou na hypnózu a pod jeho precizním vedením absolvoval 70 hodinový hypnoterapeutický výcvik Trance of a lifetime. Za znalosti Neuro-lingvistické programování vděčím autorovi NLP Dr. Richardu Bandlerovi, který stál na počátku mé praxe a za kterým jsem se v roce 2002 vydal do Londýna. Absolvoval jsem cca 1500 hodin výcviku v hypnoterapii, systemické psychoterapii a NLP. Od roku 1992 vedu vlastní tréninky a předávám, co jsem se naučil a denně používám  - NLP (neuro-lingvistické programování), Ericksonovskou hypnoterapii a systemickou psychoterapiiKurzy Trénink autohypnózy a hypnózy vedu od roku 2013.

Juraj, VIKTOR a mnoho dalších se mnou kurz hypnózy už zažili

Zlatý Libor! Našiel som to, čo som dlho hladal. Verím, že s Tvojou pomocou zmením svoj život k lepšiemu, aj mojej rodine. Bolo to brilantné a na vysokej úrovni. Si ozajstný profesionál. Išiel som sem s trochou nedovery,ale všetka zo mňa spadla. Bol to krásny víkend, nezabudnutelný. Prajem Ti naďalej vela úspechov.

Juraj Chrappa

Bylo to velmi perfektní seznámení s hypnózou a autohypnózou, hlavně postupy a další části, z kterých se hypnóza skládá. Dále jsem si díky hypnóze uvědomil a upřesnil své osobní problémy, na které hledám „lék“. Doufám, že díky hypnóze se mi podaří je vyřešit. Jinak super věc – Hypnóza.

Jan Novák