jak lépe pracovat s informacemi a se svou pamětí

Naučíme vás zvládat záplavu informací a více si pamatovat.

Dnešní doba má vysoké nároky na každého jedince. Nejvíce výkonní jsou ti, kteří si hodně pamatují. Všeobecný přehled a propojování informací jsou benefitem každého schopného zaměstnance.

6. - 7. 4. 2020

9,30 - 18 hod.

vysíláme ŽIVĚ

TO, CO MÁTE MEZI UŠIMA, VÁS NEPOSLOUCHÁ A NESPOLUPRACUJE?

 • Zapomínáte?
 • Nedokážete se rozpomenout?
 • Jaký PIN byl k té modré kartě?
 • Jste zahlceni informacemi?

Čísla, piny, puky, hesla, slovíčka, e-mailové adresy, kódy… znáte to, že? Spadla vám při čtení hlava do rukou při té námaze, když si máte rozpomenout? Ťukáte zašifrovanou morseovkou do telefonu své citlivé údaje, a pak ani netušíte, jaký byl klíč k rozkódování?

TAK NA VŠECHEN TEN STRES V KLIDU ZAPOMEŇTE.

PAMATUJTE SI, VY TO DÁTE S PŘEHLEDEM!

Dnešní doba má vysoké nároky na každého jedince. Nejvíce výkonní jsou ti, kteří si hodně pamatují. Všeobecný přehled a propojování informací jsou benefitem každého schopného zaměstnance. Ale co když to tak není? Co když oni ‚‚omudrovaní‘‘ mají jen fígle a know-how, jak zacházet se svou pamětí? 

Díky množství vědních oborů, které mám v repertoáru, jsem se to musel naučit a vytrénovat na sobě. Desugestologie, hypnoterapie, neurolingvistické programování a systemická terapie. Už bych skoro zapomněl, kolik toho bylo :). Víte, kolik je zde názvosloví a kolik si toho musíte pamatovat? A tak jsem vymyslel nové paměťové techniky, které rád předám dál.

JAK JE MOŽNÉ, ŽE SI NIC NEPAMATUJI?

Jedno vám řeknu už na STARTU. Váš PROBLÉM to není. Problém je takový, že školní osnovy neobsahují předměty jako třeba: jak se učit, jak si pamatovat, jak kriticky vyhodnotit informaci předanou pedagogem nebo jak fungují hemisféry. Zásadní je také to, že naše paměť byla trénovaná jen memorováním a biflováním. A to se z hlavy rychle odpaří.

MÁM PRO VÁS ŘEŠENÍ, BUDETE SI PAMATOVAT JEDNOU PROVŽDY:

 • Vysvětlím vám, jak funguje paměť.
 • Otestujeme právě ty vaše paměťové schopnosti.
 • Povíme si o světě budoucnosti.
 • Pochopíte mozek a jeho pravidla.
 • Znásobíme paměťové schopnosti.
 • Vizualizace je skvělý nástroj pro náš software.
 • Praktický trénink znásobení paměti.
 • Zrychlené učení bude vaší doménou.

K živému vysílání získáte zdarma online program SUPERPAMĚŤ 2.

6. - 7. 4. 2020

9,30 - 18 hod.

BONUS: online program SUPERPAMĚŤ 2

manuál k tréninku v pdf

vysíláme živě

2.999 Kč

Na kurzu jsem dostala klíč od zamčených dveří svého podvědomí, kterým se teď mohu toulat, poznávat ho a postupně odemykat jedny dveře za druhými. Už se na to moc těším. Je neuvěřitelné, jaké možnosti máme a vůbec jich nevyužíváme. Je to velká škoda. Děkuji za ty dva dny, které mi ukázaly cestu. Pevně doufám, že budu pokračovat na cestě poznání krůček po krůčku dál a dál.

Vlasta Nováková

PROČ ZROVNA JÁ?

Libor Činka

Mozek mě fascinoval od dětství. Zkoumal jsem, testoval, improvizoval, učil se, trénoval, memoroval, bifloval, šprtal, abych zjistil, že je to k ničemu.  
Z mého mozku a efektivního učení se stal můj hluboký a niterný koníček. Dlouhou dobu jsem vyvíjel speciální techniky učení a taktiky, které mají trvalé výsledky a trvalou hodnotu. Od roku 1992 své poznatky také předávám lidem na kurzech paměti. 
Jsem autorem bestselleru Ovládněte svůj mozek, kde popisuji, jak ovládnout biopočítač mezi vašima ušima. Napsal jsem knihu Anglická gramatika i pro blondýnky, která si dělá legraci z předsudků o blondýnách a o ‚‚zákeřnostech" anglické gramatiky. Tu si poslední rok pořídilo více jak 10 000 lidí.

JAKÉ BY TO BYLO ...

 • necucat si informace z dutin v mozku?
 • reagovat na přehlcené informační hřiště s přehledem a nadhledem?
 • předávat svým dětem pohled na svět a informace jinak, než se předkládá v tradičním školském systému

Cestu životem usnadní i budoucím generacím, na kterých opravdu záleží. Budou si lépe pamatovat, učit se zábavně a hlavně své znalosti využijí pro úspěšný život. Právě ony mají v rukou naši budoucnost. Naučme je vyhnout se drahým chybám, které jsme dělali my.

Kurz, kterého jsem se zúčastnil, byl pro mne zcela nový zážitek. Doposud jsem slyšel o metodách výuky a trénování paměti jen okrajově. Pokud se mi podaří využít jen malou část z toho, co jsem se tu dozvěděl, věřím, že vše pro mne bude snazší v dnešním hektickém světě. Orientovat se a být konkurenceschopný.

Luboš Novák

JAK BYSTE SE CÍTILI, KDYBYSTE OVLÁDLI SVOJÍ PAMĚŤ?

Zapamatujte si to! Budete si pamatovat vše. Poznatky přenesete v život.

JIRKA, Stanislava ...UŽ PAMĚŤ TRÉNOVALI

Setkání s Liborem Činkou se pro mě stalo opravdovou výzvou k nakročení do nové a zajímavé dimenze poznání svého myšlení a paměti. Mohl jsem zde uchopit nové možnosti a zážitky, které bych chtěl aplikovat a pilovat ve svém osobním životě. Tyto nové pohledy jistě posílí i mé podnikatelské snažení. Budu chtít pokračovat a zase se vrátit.

Jiří Chválek

Z kurzu som si odniesla dobrý pocit, sebadvoveru a vnutorné šťastie. Fintu, ako zašifrovať ťahák na skúšku a vedomosti, ktoré mi pomožu sa učiť veselou formou. Ďakujem

Stanislava Cicková