jak lépe pracovat s informacemi a trénink paměti

Naučíme vás zvládat záplavu informací a více si pamatovat.

Dnešní doba má vysoké nároky na každého jedince. Nejvíce výkonní jsou ti, kteří si hodně a dobře pamatují. Všeobecný přehled a propojování informací jsou benefitem každého schopného zaměstnance.

nový termín připravujeme

2 dny

živě nebo online

TO, CO MÁTE MEZI UŠIMA, VÁS NEPOSLOUCHÁ A NESPOLUPRACUJE?

 • Zapomínáte?
 • Nedokážete se rozpomenout?
 • Jaký PIN byl k té modré kartě?
 • Jste zahlceni informacemi?

Čísla, piny, puky, hesla, slovíčka, e-mailové adresy, kódy… znáte to, že? Spadla vám při čtení hlava do rukou při té námaze, když si máte rozpomenout? Ťukáte zašifrovanou morseovkou do telefonu své citlivé údaje, a pak ani netušíte, jaký je klíč k rozkódování? Vaše paměť stávkuje a vy si myslíte, že si nic nepamatujete?

TAK NA VŠECHEN TEN STRES V KLIDU ZAPOMEŇTE.

PAMATUJTE SI, S NÁMI TO DÁTE S PŘEHLEDEM!

Dnešní doba má vysoké nároky na každého jedince. Nejvíce výkonní jsou ti, kteří si hodně a dobře pamatují. Všeobecný přehled a propojování informací jsou benefitem každého schopného zaměstnance. Ale co když to tak není? Co když oni ‚‚omudrovaní‘‘ mají jen fígle a know-how, jak zacházet se svou pamětí? 

Díky množství vědních oborů, které mám v repertoáru, jsem se to musel naučit a trénovat sám na sobě. Desugestologie, hypnoterapie, neurolingvistické programování a systemická terapie. Už bych skoro zapomněl, kolik toho bylo :). Víte, kolik je zde názvosloví a kolik si toho musíte pamatovat? Tréninkem paměti se zabývám již více jak 25 let, vymyslel jsem nové paměťové techniky, strategie, které rád předám dál. 

JAK JE MOŽNÉ, ŽE SI NIC NEPAMATUJI?

Jedno vám řeknu už na STARTU. Váš PROBLÉM to není. Problém je takový, že školní osnovy neobsahují předměty jako třeba: jak se učit, jak si pamatovat, jak trénovat paměť, jak kriticky vyhodnotit informaci předanou učitelem nebo jak fungují mozkové hemisféry. Zásadní je také to, že naše paměť byla trénovaná jen memorováním a biflováním. A to se z hlavy velmi rychle odpaří. 

MÁM PRO VÁS ŘEŠENÍ, BUDETE SI PAMATOVAT JEDNOU PROVŽDY, zažijte trénink paměti:

 • Vysvětlím vám, jak funguje paměť.
 • Aktivujte kognitivní funkce vašeho mozku.
 • Otestujeme právě ty vaše paměťové schopnosti.
 • Povíme si o světě budoucnosti.
 • Pochopíte jak funguje mozek a jeho pravidla.
 • Znásobíme paměťové schopnosti.
 • Vizualizace je skvělý nástroj pro náš mozkový software.
 • Zažijete praktický trénink paměti k zlepšení paměťových schopností.
 • Odhalím vám techniky jak snadněji zvládat záplavu informací
 • Zrychlené učení bude vaší doménou a odměnou.

nový termín připravujeme

2 dny

živě nebo online

BONUS online program SUPERPAMĚŤ 3 v hodnotě 3800 Kč za 1 Kč

8.499 Kč

Na kurzu jsem dostala klíč od zamčených dveří svého podvědomí, kterým se teď mohu toulat, poznávat ho a postupně odemykat jedny dveře za druhými. Už se na to moc těším. Je neuvěřitelné, jaké možnosti máme a vůbec jich nevyužíváme. Je to velká škoda. Děkuji za ty dva dny, které mi ukázaly cestu. Pevně doufám, že budu pokračovat na cestě poznání krůček po krůčku dál a dál.

Vlasta Nováková

PROČ ZROVNA JÁ?

Libor Činka

Mozek mě fascinoval od dětství. Zkoumal jsem, testoval, improvizoval, učil se, trénoval, memoroval, bifloval, šprtal, abych zjistil, že je to k ničemu.  
Z neurověď a efektivního učení se stal můj koníček. Dlouhou dobu jsem vyvíjel speciální paměťové učení, které mají trvalé výsledky a trvalou hodnotu. Ve své práci propojuji nejmodernější znalosti o mozku, paměti a zrychleném učení s psychoterapeutickými zkušenostmi a praxí. Od roku 1992 učím lidi používat biopočítač mezi jejich ušima na maximum. 

JAKÉ BY TO BYLO ...

 • nehledat informace v dutinách mozku?
 • reagovat na přehlcené informační hřiště s přehledem a nadhledem?
 • předávat svým dětem pohled na svět a informace jinak, než se předkládá v tradičním školském systému
 • umět využívat svojí paměť na maximum

Kurz paměti usnadní cestu životem i budoucím generacím, na kterých opravdu záleží. Budou si lépe pamatovat, budou umět využívat svojí paměť, učit se zábavně a hlavně své znalosti využijí pro úspěšný život. Právě ony mají v rukou naši budoucnost. Naučme je vyhnout se drahým chybám, které jsme dělali my.

Kurz, kterého jsem se zúčastnil, byl pro mne zcela nový zážitek. Doposud jsem slyšel o metodách výuky a trénování paměti jen okrajově. Pokud se mi podaří využít jen malou část z toho, co jsem se tu dozvěděl, věřím, že vše pro mne bude snazší v dnešním hektickém světě. Orientovat se a být konkurenceschopný.

Luboš Novák

JAKÉ BY TO BYLO, KDYBYSTE SI PAMATOVALI 3- 5x VÍCE A UMĚLI OVLÁDAT SVOJÍ PAMĚŤ?

Zapamatujte si to! Budete si pamatovat vše. Poznatky přenesete v život.

JIRKA, Stanislava ...UŽ  trénink PAMĚTI zažili

Setkání s Liborem Činkou se pro mě stalo opravdovou výzvou k nakročení do nové a zajímavé dimenze poznání svého myšlení a paměti. Mohl jsem zde uchopit nové možnosti a zážitky, které bych chtěl aplikovat a pilovat ve svém osobním životě. Tyto nové pohledy jistě posílí i mé podnikatelské snažení. Budu chtít pokračovat a zase se vrátit.

Jiří Chválek, spolumajitel CK AVETOUR

Z kurzu som si odniesla dobrý pocit, sebadvoveru a vnutorné šťastie. Fintu, ako zašifrovať ťahák na skúšku a vedomosti, ktoré mi pomožu sa učiť veselou formou. Ďakujem

Stanislava Cicková