online program

HYPNO KONCENTRACE

Soustředění, Focus, Koncentrace je základem úspěchu takřka v jakékoli oblasti lidské činnosti.

Hypno koncentrace

SOUSTŘEDĚNÍ JE ZÁKLADEM ÚSPĚCHU V JAKÉKOLI LIDSKÉ ČINNOSTI

  • Máte potíže se soustředěním?
  • Potřebujete se lépe soustředit na vaše aktivity (práce, studium, sport,...)?
  • Chcete se umět špičkově koncentrovat?

Ve slově „soustředit" je nápověda. Stejně jako ve slově koncentrace. Je tam STŘED, je tam CENTRUM. Po mnoha letech studia zdrojů, po absolvování řady tréninků v zahraničí, mi dozrály zkušenosti na to, abych vytvořil jednu z nejdůležitějších hypnotických nahrávek. Hypno koncentrace obsahuje audio nahrávku o délce 24 minut a video nahrávku o délce 24 minut.

Hypno koncentrace je přirozený stav, který však k netrénovaným lidem "přichází " náhodně, tak jako k umělcům takzvaný "polibek múzy". I sportovci při lámání rekordů prožívají trans. Jenomže ne kdykoli chtějí. To je nyní možné změnit.

Zažívejte hypno koncentraci kdykoli chcete s nahrávkami vždy po ruce.

POTŘEBUJI SE ŠPIČKOVĚ KONCENTROVAT

0
uživatelů

MP3 nahrávka

video stimulace

2x 24:15 min.

trvalý přístup

1 680 Kč

VIDEO UKÁZKA Z PROGRAMU

Fixací pozornosti na jednu oblast se zabýval už James Braid - skotský lékař, který zjistil, že jakkoli hypnóza připomíná spánek, tak ve skutečnosti spánkem není. Braid chtěl přejmenovat pojem hypnóza na mono-ideism -  intenzivní zaměření na jednu myšlenku, jeden cíl. Pojem hypnóza byl však již velmi rozšířen a proto i přes nepřesné pojmenování přetrvává. Hypnóza souvisí s fixací pozornosti. Koncentrace na malý počet podnětů je tedy klíčový stav využívaný v hypnoterapii.

Tento týden jsem si užila nahrávku s videem a cítím mnohem více energie, plánuji vše, co bych chtěla uskutečnit - změny ve stravování a další kroky. Zkrátka tento rok je o mé práci na sobě. Jsem přesvědčená, že všechny změny v mém životě mi pomohly rozhodnout se studovat angličtinu. Jde mi to pomaleji, ale s touto nahrávkou se lépe motivuji.
Zdeňka Landová