+420 775 552 099

hypno koncentrace

Soustředění, Focus, Koncentrace je základem úspěchu takřka v jakékoli oblasti lidské činnosti.

Máte potíže se soustředěním?

Potřebujete se lépe soustředit na vaše aktivity (práce, studium, sport,...)?

Chcete se umět špičkově koncentrovat?

SOUSTŘEDĚNÍ JE ZÁKLADEM ÚSPĚCHU V JAKÉKOLI LIDSKÉ ČINNOSTI

Ve slově „soustředit" je nápověda. Stejně jako ve slově koncentrace. Je tam STŘED, je tam CENTRUM. Po mnoha letech studia zdrojů, po absolvování řady tréninků v zahraničí, mi dozrály zkušenosti na to, abych vytvořil jednu z nejdůležitějších hypnotických nahrávek. Hypno koncentrace obsahuje audio nahrávku o délce 24 minut a video nahrávku o délce 24 minut.https://liborcinka.cz/hypno-koncentrace/#

Hypno koncentrace je přirozený stav, který však k netrénovaným lidem "přichází " náhodně, tak jako k umělcům takzvaný "polibek múzy". I sportovci při lámání rekordů prožívají trans. Jenomže ne kdykoli chtějí. To je nyní možné změnit.

Zažívejte hypno koncentraci kdykoli chcete s nahrávkami vždy po ruce.

Pusťte si ukázku z programu hypno koncentrace

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

POTŘEBUJI SE ŠPIČKOVĚ KONCENTROVAT

0
uživatelů online programu
Hypno koncentrace
  • mobilní aplikace
  • PC nebo notebook

1 680 Kč

Fixací pozornosti na jednu oblast se zabýval už James Braid - skotský lékař, který zjistil, že jakkoli hypnóza připomíná spánek, tak ve skutečnosti spánkem není. Braid chtěl přejmenovat pojem hypnóza na mono-ideism -  intenzivní zaměření na jednu myšlenku, jeden cíl. Pojem hypnóza byl však již velmi rozšířen a proto i přes nepřesné pojmenování přetrvává. Hypnóza souvisí s fixací pozornosti. Koncentrace na malý počet podnětů je tedy klíčový stav využívaný v hypnoterapii.

s online kurzem získáte

speciální hypnotickou nahrávku

video stimulaci

trvalý přístup do programu

uzavřené fórum pro uživatele

Mobilní aplikaci

Tento týden jsem si užila nahrávku s videem a cítím mnohem více energie, plánuji vše, co bych chtěla uskutečnit - změny ve stravování a další kroky. Zkrátka tento rok je o mé práci na sobě. Jsem přesvědčená, že všechny změny v mém životě mi pomohly rozhodnout se studovat angličtinu. Jde mi to pomaleji, ale s touto nahrávkou se lépe motivuji.
Zdeňka Landová

Jsem hypnoterapeut, psychoterapeut a každý týden do mojí poradny přicházejí lidí, kteří mají problémy. Současná doba, klade na každého vysoké nároky, lidé potřebují co nejrychlejší pomoc. 

Hypnóza, systemická psychoterapie jsou pojmy, kterými se zabývám již více než 20 let. Mým cílem je naučit vás opět žít, to znamená společně opravit vnitřní software. Je možné autohypnoticky vstupovat do posilujících myšlenek, zastavit ruminace (cyklicky oslabující myšlenky) a existovat mimo matrix strachu, oslabující fantazie, vinu, vyčítání, analyzování proč se mi to děje...  Jsem tu od toho, abych vám pomohl najít vhodné a co nejrychlejší řešení