online program

autohypnóza pro snadné studium

25 minut hypnotického programování.

Ojedinělá nahrávka v MP3 na podporu dosahování vašich cílů. 

CHCETE:

  • Úspěšně studovat libovolnou oblast? 
  • Zdokonalovat se pracovně?
  • Dosahovat snadněji vytyčených cílů?
  • Snížit nebo eliminovat projevy podobné depresím?
  • Žít v prosperitě?
  • Hluboce regenerovat?

Pak je pro vás ideální tato 25 min nahrávka hypnotického programování, kterou můžete mít všude s sebou.

Zdravím Libore, je to úžasnééé, úžasnééé ďakujem! Počas nahrávky sa mi vynára predstava toho, čo chcem dosiahnuť, ten fantastický stav víťazstva nad sebou samím! Mám pocit, že by som chcela byť ponorená v tej nahrávke ešte, ešte – dlhšie si vychutnávať ten stav.
Ďakujem
Mikolasikova A.

Autohypnóza je skvělý nástroj pro maximálně účinné stanovování cílů sebezdokonalování v takřka libovolné oblasti. Většina lidí je překvapená, jak je snadné ji ovládnout

Autohypnóza pro snadné studium je kombinací vysoce účinných postupů zpracovaných podle metod Ericksonovské hypnózy. Používám v ní účinné formy autohypnózy, která je klíčem k úspěchu a prosperitě, a proto je určená všem- studujícím i pracujícím. 

Upozornění: Nahrávka aktivuje představy spojené s mořem, plavbou a podmořským výzkumem a může být kontraindikována pro ty, kteří mají strach z vody - akvafobii.

MP3 nahrávka

24:25

786 KČ

CO MI NAPSALI TI, CO UŽ MP3 NAHRÁVKU MAJÍ

Vyzkoušela jsem to, poslechem přes sluchátka, abych vnímala jen samotnou nahrávku a mohla se tak plně soustředit. Ještě nikdy jsem nic takového nezkusila, nevěřila jsem, ale jsem překvapena!!! Je to zvláštní pocit. První co mě na začátku napadlo při poslechu hudby – potápění se v moři. Nejprve jsem se snažila vnímat slova a jejich význam, ale nakonec jsem to vzdala, vnímala jsem jen něco co se snad nedá ani popsat. Moře vystřídal vesmír a opět moře…….. A význam slov? Ten nebyl vůbec důležitý, alespoň pro mé vědomé já. A přesto vím, že jsem někde uvnitř nasávala důležité informace. Ale jaké? To Vám teď už neřeknu. Snad příště! Děkuji!

Dari

Zdravím pane Libore, dnes jsem poslouchala poprvé AHSS (včera jsem poslouchala hypnózu z AFO 1) a musím říci, že mě to fakt dostalo, ale pozitivně a příjemně, bylo to silné a fakt jsem to nečekala. Měla jsem sluchátka a najednou jsem slyšela jen pravým uchem, pak jen levým uchem a pak jsem měla pocit jako když mi slova procházejí zkrz na zkrz hlavy z levého ucha do pravého a z pravého do levého… takto několikrát za sebou. A potom jsem měla pocit jako by Vaše slova vycházela zevnitř mé hlavy čelem ven (jako bych místo ušima poslouchala “třetím okem”). A takto se to měnilo až do bdělosti. Cítím se nabitá energií a úplně odpočatá a uvolněná... je mi nádherně... srovnala bych to s pocitem zamilovanosti. 🙂

Léňa