KURZ Psychologie úspěchu a nlp II.

Volné pokračování kurzu Psychologie úspěchu a NLP I.

Ovládněte další pokročilejší strategie násobení motivace a překonávání překážek k libovolným cílům. Odhalíte další řídící hodnoty a budete je moci uspořádat novým způsobem. Zásadně zkvalitníte rozhodování a zvýšíte váš vliv směrem navenek.

Využití metod nové generace neurolingvistického programování (NLP) rozšiřuje možnosti pro vedení lidí, týmů a pro zkvalitnění procesů řízení. Firmy jejichž zaměstnanci ovládají NLP mají zásadní konkurenční výhodu na trhu. 

Doporučujeme pro účastníky kurzu Psychologie úspěchu a NLP I. nebo ty, kteří již mají základní znalosti technik NLP.

připravujeme na podzim 2021

10 - 18,00 hod.

Praha

co si z kurzu NLP odnesete:

 • Jak se zbavit pochyb a osvobodit se k dosažení čekokoli
 • Modelování podvědomých strategií
 • Nenápadná slova, která zajišťují nadhled a úspěch
 • Hierarchie hodnot - srovnání pro úspěch a harmonický život
 • Submodality pro změny
 • Trénink ostrosti smyslů
 • Koncentrace - bod pozornosti, změny v prostoru
 • Nové pohledy na metamodel
 • Změny historie, rámce
 • Jak odlišit pravdu a nepravdu - fakta a iluze
 • Bourání překážek
 • Intenzivní trénink

připravujeme na podzim 2021

10 - 18,30 hod.
celkem 16 hod.

max. 9 účastníků

Praha

9 900 Kč.

Kurz Psychologie úspěchu a NLP mi otrevřel oči, už teď vím, že půjdu i na  jeho pokračování. Metaotázky by měl umět každý rodič i učitel!!!

Olga P.

Tvůrce osudu

ZÍSKEJTE PROGRAM V HODNOTĚ 9900 KČ

Objednejte si balíček kurzů Psychologie úspěchu a NLP I. a II. a získejte online kurz Tvůrce osudu ZDARMA.

OBJEDNAT ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK

CO NA TO ŘÍKÁ LIBOR ...

Libor Činka

Moje cesta za úspěchem začala před více jak 20 lety, kdy jsem jel do Londýna studovat u největších světových „guruů“, předních světových expertů v psychologii Dr. Richarda Bandlera a Paula McKenny. Teprve díky výcviku v NLP jsem získal sílu překonávat to, co je pro většinu lidí nemožné překonat. Vše jsem začal trénovat nejdřív na sobě. Do mého života vstoupila desugestologie, hypnoterapie, systemická psychoterapieneurolingvistické programování.  Roky jsem piloval obsah tréninku a navíc jej vylepšoval zrychlenými metodami učení pro získání maximálního obsahu, za co nejkratší čas. 
Mohu vás naučit sebeobranu proti tomu, co je překážkou. Budete moci víc než 99 % populace. Budete moci NLP nové generace aplikovat kdekoli a kdykoli.

Já jsem jsem udělat jeden z nejvýznamnějších kroků v životě před více jak 20 lety, vy ho můžete udělat právě teď.

Jak je možné, že jsem na to nepřišel dříve?

Jednoduše jsem na to neměl čas. Zaobíral jsem se konstrukcí světa, který mi nabídli druzí, uzavření ve svém vlastním výběru informací. Jako například:

‚‚Libore, už nikdy neuvidíte,” tvrdil mi lékař. Nevzdal jsem se, šel jsem k jinému lékaři a dnes vidím své lidi na kurzu. Ten zázrak přinesl lékař, který myslel jinak: ‚‚Libore, pomohu vám. Vaše oči budou potřebovat sice pár operací, ale bude to v pořádku.”

“Liborku, je to nebezpečné, letadlo spadne a ty zemřeš,” řekla moje teta. Strach té jinak laskavé bytosti se na mě přenesl a způsobil, že jsem raději jezdil autobusem k Máchovu jezeru, než bych létal do zahraničí. Pak jsem pochopil, že spíše nabourá autobus než spadne letadlo. Ona se bála nepoznaného a nikdy neletěla.

‚‚Rád bych vás upozornil, že na tuto ženu nemáte. Nemá ráda muže, ale jejich peníze,” řekl mi tajemný muž, když jsem koukal na svou budoucí ženu. Po mnoha letech našeho láskyplného vztahu mi sdělila, že onen záhadný muž po ní toužil.

Budete žít, bavit se a učit se jinak. Začnete konečně jinak přemýšlet a kolo vašeho života se konečně roztočí správným směrem. Vyjasníte si hodnoty významné pro porozumění. Pohlédnete do očí konečně účinné komunikaci s druhými doma i v práci.

zkuste to...

ne! už žádné zkoušení!

Největší profesionálové si dávají pozor na slova.

Pokud bych znala techniky NLP dříve, uměla bych si určitě vyvolat více energie a na některé problémy se podívat více z nadhledu. Na nepříjemné situace se budu moci nyní lépe připravit. Pokud zažiji nějaký konflikt s druhým člověkem, použiji metodu
vžití se do druhého a podívání se z nadhledu. Těším se, až udělám svou mapu kotvení a chci ji použít v praxi.

Martina Nováková

Máte kurz Psychologie úspěchu a NLP I.  už za sebou nebo ovládáte základní principy NLP a rádi byste se posunuli hlouběji do tajů slov a jejich působení na váš život?