Jak snadno a příjemně přestat kouřit

shutterstock_114711391Lámete si hlavu nad tím, jak se osvobodit do cigaret natrvalo? Jak to udělat, abyste se vyhnuli zadýchávání do schodů a placení za něco, co Vám poškozuje zdraví?  Váháte nad tím, jakou metodu si zvolit?

Boj vědomí s podvědomím

Mnoho lidí se vědomě rozhodne, že by rádi přestali kouřit. Jejich podvědomé systémy na to mají ale jiný názor, a tak se do vědomého plánu brzy vloudí chuť na známý „rituál“ spojený s pracovním prostředím, osobním životem nebo rozjímáním o samotě. Pak následuje známé kolečko výčitek, a v hlavě začnou blikat STOPky: „Kouření způsobuje rakovinu, nikotin je droga, můžeš své peníze použít na zdraví prospěšné věci,…“

Stačí silná vůle?

Silná vůle je spolu s lidovými radami a nikotinovými náplastmi na škále metod pro skoncování s cigaretami nejméně účinná. Pokud se chcete vyhnout výše popsanému kolečku a farmaceutickým firmám, které se tetelí blahem, že si koupíte další balíček jejich nikotinových náplastí, můžete zvolit efektivnější řešení.

Asi dvakrát účinnější je akupunktura. Ano, jehličky umí sjednat mír v boji Vašeho vědomí s podvědomím, a nemusíte se na to ani nijak soustředit.

Pokud je pro Vás dvakrát efektivnější řešení málo účinné, můžete přistoupit ke čtyřikrát účinnějšímu řešení, a tím je Ericksonovská hypnoterapie. Na rozdíl od ostatních jmenovaných metod pro osvobození od kouření Vás totiž hypnoterapie vybaví řadou „pojistek“, abyste dali kouření sbohem natrvalo. Tyto „pojistky“ se Vám budou hodit kdykoli Vás přepadne známá chuť na Váš „rituál“. Navíc se jedná o velice příjemnou metodu bez jakéhokoli rizika zvýšení tělesné váhy.

Co je potřeba k osvobození od cigaret natrvalo?

Pokud si zvolíte nejrychlejší známou cestu k osvobození od cigaret, tak je to velice jednoduchá rovnice o součtu pouhých dvou jednotek.

Vaše rozhodnutí přestat kouřit + zkušený Ericksonovský hypnoterapeut = trvalé osvobození od cigaret 

Na co se můžete po osvobození od cigaret těšit?

Po 3-5 sezeních s některým ze zkušených Ericksonovských hypnoterapeutů přichází na scénu… Vaše poslední cigareta. Do 20 minut po jejím vykouření se Váš krevní tlak a puls vrátí do normálu. Vaše ruce se více prokrví a zahřejí. Do 24 hodin klesne riziko srdečního infarktu. Během následujících 14 dnů až 3 měsíců se Váš krevní obraz vylepší, Vaše plíce budou pracovat o 30% více a bude se Vám snadněji dýchat při chůzi do schodů. Mezi prvním až devátým měsícem poklesnou pokašlávání, únava a dušnost, a dojde tak k výraznému zvýšení Vaší energie. Do 5 let od Vaší poslední cigarety se riziko onemocnění rakovinou plic sníží na polovinu.

Přičtěte k tomu ušetřené peníze a představte si, co vše si za ně budete moci pořídit. Tohle kolečko zní lépe než to první, že?

Hodně úspěchů na cestě bez cigaret přeje

Libor Činka
Učím lidi používat mozek na maximum, píšu o tom a vedu kurzy.