+420 775 552 099

kancelar@liborcinka.cz

Udělejte si pohodlí v klidné místnosti, vypněte si mobilní telefon a zažijte hypnotický trans..

Stejně jako se potřebujete soustředit na film, stejně jako se potřebujete ponořit do vnímání toho, co nabízí děj, stejně jako si potřebujete vytvořit klid na naslouchání hudbě, abyste si ji mohli plně vychutnat, podobně i zde nejvíce získáte, když si to dovolíte při tomto hypnotickém sezení.

Můžete začít relaxovat při poslechu v sedě a s pohledem do dálky, než si zavřete oči, nebo si je můžete pro urychlení zavřít nyní.

Provázet vás budu já, hypnoterapeut Libor Činka

Demo Hypnotické sezení pro úspěch je sestřihem z plné verze.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Libor Činka
Hypnoterapeut, který učí lidi používat mozek na maximum.
Komentáře
 1. Blanka napsal:

  Sdíleno :-).

 2. těším se, až ta budoucnost nastane v této dimenzi…….moc se těším!!! budu jen tančit, tvořit a žít u moře…..sladká svoboda

 3. Majka napsal:

  Výborné 🙂

 4. Iva napsal:

  Pane Činka, pustila jsme si Vaše výše uvedené video ale nerozuměla jsem niuc, vše se mi slilio a bylo rozumět jen Váš hlas, který něco říkla ale já cvůbec nevím co. Nešlo to ani zesílit, takže takové video nemá cebu. Zavřela jsme oči, jak jste říkal a vnímala jsme jen vellmi slabý zvuk Vaší řeči bez toho, abych něco rozuměla z toho, co vlastně říkáte. Budozu všechny Vaše videa taková nebo jim budu rozumět? Nebo to tak má být? Odpovíte mi?

  • Libor Činka napsal:

   Z laického hlediska se zdá, že Vaše vědomí neslyšelo. A nemusíte vědět, že je to jeden z možných projevů hypnotického transu. Zatímco řada lidí rozumí, někdo má dojem, že slyší jen hlas, který nic neříká. Mnozí jsou pak překvapeni. Vzpomínám na situace, kdy někteří účastníci kurzu hypnózy si vědomě nic nevybavují a pro ostatní jako by vše prospaly. V jejich životě se pak začínají objevoat možnosti, které předtím neměli. A to je to co mi stačí. Jemi jedno, zda klient vědomě věří, že se nic nestalo, protože mnohem důležiteější je, ž podvě+domí slyší aniž o tom vědomí ví. Ostatně byla doba, kdy jste vědomě neslyšela a podvědomě jste se naučila mluvit. Vědomě se totiž děti neučí mluvit, že?

  • Marie napsal:

   Pokud máte možnost připojení sluchátek, tak to udělejte. Pak budete rozumět všemu. Je to úžasné.

 5. Majka napsal:

  Skvělé:), překážky hranice jsou odejité. Je to tedy tak jednoduché

 6. Libri napsal:

  Nějak mi to nefunguje. Klikám na tlačítko fejsbůčku a nic, tweetnul jsem text a neumí to verifikovat. Nepřeje si to video shlédnout mé podvědomí, nebo si to nepřeje technika?

 7. Věrka napsal:

  je to výborné

 8. Lea napsal:

  Dobrý den, nemůžu napsat, že při zhlédnutí videa, protože jsem po celou dobu , měla zavřené oči. Takže – při poslechu celého videa , se mě nedařilo zhypnotizovat. poslouchala jsem , představovala si vše , co jsem slyšela, ale neviděla jsem nic. Tak v polovině videa, jsem začala vidět oranžové kruhy v různých odstínech a uprostřed kruhů byl černý otvor. Tyto kruhy mizely a zase se objevovaly , vždy po jednom a různé velikosti. Při počítání od desíti k jedné, kruhy začaly mizet a u čtverky jsem viděla modrou barvu která světlala až ke dvojce. Dál nevím, protože jsem se jedničky nedočkala. Video skončilo dřív, což si myslím, že by nemělo být. Tak nevím, zda to na mě účinkovalo a nebo jsem typ , na který hypnóza nefunguje. Když jsem si měla představit, kdo v budoucnosti jsem a čím jsem a co dělám, tak to nešlo a začala jsem vidět právě ty oranžové kruhy s černými středy, které vypadaly, jak kdybych nimi měla projít do jiné dimenze. Tak to je můj zážitek a pocit z videa. přeji krásný den 🙂

  • Libor Činka napsal:

   Zaprvé je potřeba vědět, že reálná hypnóza je jiného než znáte z filmů. Nejde o žádné bezvědomí, ztrátu vnímání, neslyšení… to jsou nepřesné interpretace filmových tvůrců a teoretiků. Je zajímavé se zamyslet nad tím, jak se liší sledovat videozáznam divadelního představení na youtube oproti tomu být v divadle. Je zřejmé, že být PŘÍMO TAM je mnohem intenzivnější. No a přesto píšete: Tak v polovině videa, jsem začala vidět oranžové kruhy v různých odstínech a uprostřed kruhů byl černý otvor. Tyto kruhy mizely a zase se objevovaly , vždy po jednom a různé velikosti. Při počítání od desíti k jedné, kruhy začaly mizet a u čtverky jsem viděla modrou barvu… To je něco, co se jinak nestane. A dále to pro Vás bylo dokonce napoprvé. Na začátek takto na dálku je to dobré, co teprve při osobním zážitku.

 9. Josef napsal:

  Mam radost zdalsi vasi hypnozy. Mam i vase skvele knihy. Pouzival jsem autohypnozu atd.
  Jste jednicka na ceskem trhu.
  Dekuji
  Josef

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů