OVLÁDNĚTE SVŮJ MOZEK

Bestseller o mozku a zrychleném učení. Seznámíte se s jemnými detaily fungování podvědomé mysli a naučíte se efektivně používat biopočítač mezi Vašima ušima.

Poslední kniha o mozku, kterou budete potřebovat!

Výrok „Vědění je moc“ platí pouze tehdy, když vědění, které můžete získat, budete v životě potřebovat. Má totiž velmi malý význam znát překonané a omezené informace. To je důvod, proč jsem napsal knihu, jejíž název, Ovládněte svůj mozek, vytváří zkratku OSM.

Ležatá osmička je symbolem nekonečna a v knize píši o nekonečných možnostech využití lidského mozku, který je vesmírem se specifickými zákonitostmi.

V minulosti jsem hledal řešení problémů v kariéře i soukromí, a objevil jsem mnoho zdrojů. Žádný z nich ale nesplňoval moje kritéria na užitečnost. Informace roztroušené v mnoha knihách se mohou stát matoucími, pokud nejsou sjednoceny a zbaveny polopravd a omylů. V knize popisuji mylné cesty, které jsem naštěstí brzy opustil. Nechci, abyste mi slepě věřili, ale chci, abyste ověřovali pravdivost mých zkušeností, do kterých jsem investoval nejen značnou část svého života, ale i stovky tisíc korun. Díky této knize tedy nejen ušetříte čas, ale i peníze. Může se stát Vaším antivirovým programem, který Vás zbaví nečekaného množství dřívějších problémů.

Dovolte si zvědavě prozkoumávat jednotlivé části knihy, a pokud se opravdu naplno ponoříte do hravého ověřování, poznáte, kde je pravda, a jak souvisí s úspěchem.