aktivujte síly bohatství


live vysílání 28. 5. 2023 v 18,30 hod.

Bohatství, úspěch. Co je to? 

Spousta lidí si představuje, že bohatství a úspěch je něco co viděli ve filmu, v knížkách. Noří se do lákavých příběhů a získají představu, že bohatý a úspěšný člověk je jen ten, kdo má drahý oblek, hodinky, kabelky, stojí před obrovskou vilou s bazénem a garáží plnou nejluxusnějších aut.... Někdo má dojem, že je to ten Richard Gere z filmu Pretty Woman. Divíte se? Ano, hodně lidí má představu, že to je to pravé bohatství a úspěch.

Bohužel mnohdy uvěřili tomu, co nám říkali rodiče, ale oni žili v jiné době. ‚‚Studuj, dostaň se na medicínu, na práva... Hlavně vystuduj školu, musíš někým být. Budeš žít šťastně a zbohatneš.‘‘

Ale realita? Ta je naprosto odlišná. 

Jako psychoterapeut se setkávám i s bohatými lidmi, ale mnohdy šťastní nejsou. Ti skutečně úspěšní často vypadají zcela jinak než jak je známe z hollywoodských filmů a z instagramových účtů. Většina bohatých lidí, kteří jsou skutečně šťastní a zdůrazňuji šťastní, funguje zcela jinak než se nám snaží namluvit různí tuzemští i zahraniční influenceři na internetu. Naprostá většina těch skutečně bohatých a šťastných lidí vypadá úplně jinak. A přesto jsou bohatí, šťastní a žijí naplněnější život než naprostá většina lidí. Proč? Protože myslí a jednají jinak.

Chcete-li odhalit tajemství jak vzniká bohatství a úspěch, ten reálný nikoli filmový, tak se přihlaste na můj live webinář. Nabídnu vám poznání, co je základem skutečného bohatství, které chcete.

Zdravé, motivační. Nikoli destruktivní a unifikované. Smysluplné bohatství. Tedy takové, které mými hypnotickými slovy ‚‚rezonuje s vaším podvědomím‘‘.

Bohatství zdaleka není jenom o penězích. 

Bohatství je následkem myšlení za hranice běžného uvažování a může mít mnoho podob. 

Existují principy, které využívají špičkoví sportovci i lidé, kteří budují světová impéria, i když se nenarodili do bohatých rodin. Pochopili principy bohatství a naučili se je používat. Zbavili se omezujících sugescí, které do nás svět vkládá. 

 

Jakmile přenesete myšlenky, které máte v hlavě a jsou pro vás extrémně důležité, do celého vašeho těla, do všech buněk, tak dokážete vytvářet rostoucí bohatství, úspěch, prosperitu...

I ten, kdo nemá geniální nápad, kdo věří, že mu bohatství či úspěch není souzeno, či má strach, že to nezvládne dokáže díky těmto strategiím vybudovat své bohatství a začít prožívat rostoucí životní naplnění. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Buďte u toho i vy, dnes v neděli 28. 5. 2023 od 18,30 hodin live.

poslední live vysílání

Co se na live webináři dozvíte

  • Jak musíte myslet, abyste mohli začít bohatnout uvnitř i navenek
  • Fakta a mýty o bohatství
  • Co vám ti úspěšní nikdy neřeknou
  • Klíčový program pro tvorbu reálného bohatství
  • Měsíční akční plán
  • Mutuální meditace

vysíláním provází: LIBOR ČINKA

hypnoterapeut a psychoterapeut

aždý týden do mojí poradny přicházejí lidí, které trápí nějaký problém. Hypnóza, systemická psychoterapie jsou pojmy, kterými se zabývám již více než 20 let. Mým cílem je naučit vás opět žít, to znamená společně opravit vnitřní software. Vášeň pro mozek mě dovedla k absolvování tréninků u nejlepších kapacit v hypnóze a psychoterapii v mnoha zemích světa. Po více než 1500 hod. výcviků a více jak 20 letech praxe dnes učím lidi používat mozek na maximum.