Může být každý opravdu úspěšný? 

Ano, opravdu každý může být úspěšný. A proč každý může být úspěšný? No, jednoduše z toho důvodu, že úspěch je o určité formě myšlení. O formě myšlení, kterou můžete objevit a kterou můžete aplikovat.

Pokud chcete být úspěšní... skutečně úspěšní, tak se potřebujete učit od těch výjimečných.

Já jsem kdysi začal jezdit do světa a učit se přímo od těch nejlepších z nejlepších. Kdo mě znáte, tak víte, že můj obor je lidská psychika, nejpokročilejší psychologie, modelování velmi úspěšných lidí.

Modelování úspěšných lidí je něco jako recept... „recept na úspěch“... a ten můžete zduplikovat.

Jak? Podívejte se na video.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Úspěch je vlastně recept a recept se skládá z čeho?

Recept se skládá z určitých ingrediencí, z postupu, co a jakým způsobem propojovat.

Skládá se z poznatků o tom, jak dlouho se má něco dělat, v jakém pořadí se to má dělat.

Stejně jako recept na dobré jídlo, tak i „recept na úspěch“ můžete zduplikovat

To, co je důležité, abyste do „receptu na úspěch“ ještě připojili... je vaše já

Protože jakmile si začnete brát recepty zvenku a nebudete uvažovat o tom jací jste, tak to nebude fungovat.

Ale každý může být úspěšný, když správným způsobem propojí to vnější sám se sebou.

A to vám rád nabízím ve svém tréninku design bohatství.

sběr kontaktůpřepis video 

Tak může být každý opravdu úspěšný? Ano, opravdu každý může být úspěšný. A proč každý může být úspěšný. No, jednoduše z toho důvodu, že úspěch je o určité formě myšlení. O formě myšlení, kterou můžete objevit a kterou můžete aplikovat. Když se zamyslíte, tak vlastně my se narodíme, máme mozek, na začátku, nevíme vůbec nic a učíme se spoustu věcí. A teďka si představte, že chodíme do školy a kdo nás učí ve školách, učí nás ti nejlepší odborníci v dané oblasti? Učí nás třeba v kroužcích, ti nejlepší odborníci v dané oblasti? Nikoliv, učí nás lidé, kteří to nějakým způsobem umí, ale neučí nás ti nejlepší. Pokud chcete být úspěšní, skutečně úspěšní, tak se potřebujete učit o těch výjimečných. No a proč dneska může být každý úspěšný? Protože máte ohromující možnosti. Dneska máme ohromující možnosti díky internetu a můžete se učit o těch nejlepších z nejlepších, kteří žijí, kteří existují. Má to drobný háček, pokud neovládáte cizí jazyky, pokud neovládáte angličtinu, tak se musíte spolehnout na to, že vám to někdo prezentuje tady u nás. Ale často ti lidé čerpají z nepřesných, vlastně překladů. Často čerpají jenom z těch překladů, které vyšly u nás a nejdou už do toho originálu. Já jsem, kdysi začal se zabývat tím, že jsem začal jezdit do světa a učit se přímo od těch nejlepších z nejlepších. Takže lidem nabízím ty věci bez těch zkreslení, které často najdete, vlastně kdekoliv se podíváte v našem knihkupectví, tak si dozvíte o všech těch možných zdrojích úspěchů. Proč můžete být úspěšní a každý může být úspěšný. No, v okamžiku, kdy se budete učit o těch skutečně úspěšných, na zkresleným způsobem. Když začnete rozumět psychologii. Kdo mě znáte, tak už víte, že to je můj obor, lidská psychika, nejpokročilejší vlastně psychologie, modelování velmi úspěšných lidí. Úspěch je vlastně recept a recept se skládá z čeho? Recept se skládá z určitých ingrediencí, jako když něco vaříte, jako když něco pečete. Recept se skládá z postupu, jakým způsobem postupovat, co, jakým způsobem propojovat, co dávat, já nevím třeba do nějakého dobrého jídla. Skládá se z poznatků o tom, jak dlouho se má něco dělat, v jakém pořadí se to má dělat. Čili, že když máte zodpovězené ty klíčové otázky a dodržíte ten úspěch, ten recept na ten úspěch, tak ho můžete zduplikovat, stejně jako recept od, já nevím, známé kamarádky, kamaráda, něco, co vám velmi chutná, když přesně zopakujete, tak získáte to samé. Čistě z tohoto hlediska, každý může dosáhnout úspěchu. To, co je důležité, abyste tam ještě připojili, je vaše, vaše já, protože jste jinačí než vaše kamarádka, váš kamarád, od koho máte vlastně nějaký recept. A podobně je to i jinde. Čili, že jakmile začnete si brát recepty zvenku a nebudete uvažovat o tom jací jste, tak to nebude fungovat. Ale každý může být úspěšný, když správným způsobem propojí to vnější sám se sebou. A to vám rád nabídnu. Například ve svém tréninku design bohatství.