Proč ještě nejste bohatí? 

Zdravím vás, jmenuji se Libor Činka a dnes přicházím se zajímavou otázkou. 

Určitě jste si ji už párkrát položili taky: Proč ještě nejste bohatí? 

A běžně si odpovídáte něco ve smyslu… 

„Nenašel jsem geniální nápad.”  ~ „Asi to není pro mě.‘‘  ~ ‚‚Není mi to souzeno.” ~ „Mám strach, že to nezvládnu.” ~ „Nemám na to dovednosti, a tak celkově.”  ~ „Co si o mně ostatní pomyslí?” 

Hned na to pokračujete buď tím, že se se svou odpovědí smíříte a řeknete si... 

🤔 „Hm, je to nanic, ale je to tak. Asi mi to není souzeno.” 

Nebo a na to vás tipuju víc, se zvednete ze židle a jdete ještě víc zabrat, něco udělat. 

Je mi jasné, že jste se v životě už mnohokrát „snažili“. 

Možná jste pilně studovali, abyste měli samé jedničky a potom si našli dobrou práci, která vás zajistí. 

Vím, že patříte mezi pracovité lidi. Napínáte síly a snažíte se udělat hodně kroků k tomu být bohatší. Zkoušíte objevit různé cesty k bohatství. Možná jste se vydali cestou podnikání. Chcete se osamostatnit. Možná už podnikáte delší čas, ale nedaří se vám tak, jak byste si představovali.

Mnohým se nadaří vytvořit lukrativní podnikání...

A teď pozor!

Takto se můžete 😒 cítit 😒 i v případě, že objektivně bohatí jste - dosáhli jste vytyčených cílů, firma vám vydělává slušné peníze, máte dům, auta, peníze...

Pořád to není ono. 

Nebo patříte do té skupiny lidí, kteří podnikat začali a po nějaké době to vzdali.

Možná se vám nedařilo tak, jak jste si představovali.

Možná vás zaskočily podmínky na trhu, možná jste se ocitli ve velké nejistotě, anebo vás prostě jenom zradila vlastní hlava. 

Důvody, proč lidé vzdávají své cíle, podnikání a úsilí k bohatství jsou různé. 

Mnozí jste si pořídili různé kurzy „Jak více vydělávat.”, čtete knihy o tom, „Jak si nastavit hlavu na úspěch.” či „Jak přemýšlí bohatí”. Zapojili jste se možná i do různých afirmačních výzev a akcí od různých guru úspěchu.

A většinou to končí tak, že vám na tom kurzu nebo v knize „něco nesedí” a vy nejste schopni pokračovat dál. 

Záměrně to dávám do uvozovek, protože to „NĚCO” je pro každého velmi individuální. Problém je v tom, že pokud jste jako většina opravdu poctivých a pracovitých lidí, tak si v tomto momentě začnete říkat: 

„To jsem tak neschopný/á, že nedovedu tohle…?” 

Mnozí si sypete popel na hlavu, kurz nebo knížku zasunete hluboko do šuplíku a cítíte se mizerně. 

Vzdát cestu za svými cíli, bohatstvím a lepším životem můžete často ve chvílích, kdy se dostanete do situace, kdy musíte dělat něco, co s vámi absolutně nesouzní a nejde vám „přes pusu”. Třeba unifikované návody v MLM podnikání nebo pojišťovnictví. Zpočátku se vám ta cesta zdála skvělá, optimální, ale když jste se na ní vydali, tak jste zjistili, že to vůbec není pro vás.

Začali jste se do univerzálních návodů k bohatství nutit, motivovat na sílu a celé to namísto slibovaného hladkého chodu více a více drhne.  

Znáte to? Ten pocit, že tohle MUSÍM a nejde to jinak? 

Napnete síly a věnujete obrovské úsilí svému nápadu, projektu nebo plánu. Často zkrouhnete svůj čas strávený s rodinou, omezíte své koníčky a svůj životní styl přizpůsobíte práci. Spoustu věcí se vám nepovede a vy... 

„Zklamal jsem je.”  ~ „Měli pravdu, nemám na to.”  ~ „Měl/a bych se už srovnat a přestat blbnout.” 

Manžel/ka vám vyčítá, že nejste doma, kamarádi na vás u piva koukají divně a dávají vám „dobré rady”, které vás jenom utvrzují v tom, že jste se rozhodli špatně a často vás může i napadnout něco jako… 

🤔 „To mám z toho, že vymýšlím takové extrémy. Copak mi nestačí to, co mám?”

V těchto fázích se nejvíce lidí vzdá!

Odkloní své úsilí od bohatství směrem k pochybnostem o sobě, k přemýšlení úplně špatným směrem. Kritizují se nebo přijmou kritiku od blízkých, sypou si popel na hlavu, stydí se i sami před sebou, že je vůbec něco takového napadlo. 

Nepatřičné myšlenky: Chtít bohatství. Chtít víc než potřebuju. Chtít vystoupit z davu a vydat se na cestu budování opravdového bohatství pro sebe, pro svou rodinu, své blízké. 

Pro každého je bohatství něco jiného. 

🤔 Zeptali jste se sami sebe, proč vám to nefunguje? Proč se vzdáte? 

Než si začnete sypat popel na hlavu a utvrzovat se v tom, že „měli pravdu a na budování bohatství nemáte...”, tak ❌ stop ❌ těmto myšlenkám. 

Nic z toho totiž ve skutečnosti není vaše vina ani chyba. 

Chyba v systému nastala ještě daleko dříve než jste dostali do ruky svojí první občanku. 

Ještě dávno předtím, v podstatě od dětství,  jsme vedeni k průměrnosti a především k normálnosti. Pouze zlomek jedinců má to štěstí na prostředí a výchovu, která vede k nadprůměrnosti a vytváření bohatství. 

Drtivá většina lidí vyrůstá v souladu s nevyřčeným heslem: „Buď normální. Zapadni do davu.” 

A tímto, byť nechtíc, omezovali naši identitu. A je pak pochopitelné, že o odlišení od normy bohatství a úspěchu někdy ani neuvažujeme. 

Anebo… když penězi a bohatstvím překročíme určitou míru (většinou tu, která je potřebná na průměrný provoz), tak hádejte co? Ocitneme se mimo normu a rázem jste nenormální. 

Vybočili jsme! A to nás zcela logicky vyděsí. 😳

Celému tomuto destruktivnímu systému zasazuje pomyslné hřebíčky do rakve vzdělávací systém. Záměrně neříkám školy a učitelé, protože to by bylo zavádějící. Existují dobré školy (zatím je jich tedy stále málo) a horší školy. Možná namítnete, že vše záleží na lidech. S tím s vámi souhlasím, ale ruku na srdce, kdo z vás, kterým je teď 30+ zažil ve škole motivaci k inovativnímu myšlení a prostor pro vlastní kreativitu? O vzorech o bohatství ani nemluvím. 

Moc vás nebude. 

Jste v tom opravdu nevinně. Bohužel se vezete na pomyslné „normální vlně”, která vede pouze k průměrnosti a často k setrvávání v nedostatku.

JE SKRYTÉ - Doplnit myšlenku - nejlepší koučové/úspěšní lidé vám nepředají info k bohatství 

Mám pro vás skvělou zprávu. 👍🏻

To všechno, co jste doteď žili a nedovedlo vás k bohatství ani ke štěstí, můžete opustit a z tohoto krysího kolečka vystoupit. Stačí na to jít jinak. 

25 let mých zkušeností jsem „zkondenzoval“ do 12 hodin mistrovského tréninku.

Design bohatství

Odkryji vám principy a dovednosti, které jsou evidentně stále tajemstvím pro více než 99 % lidí. Pomohou vám budovat bohatství napjené na vaše životní hodnoty.

Zdravé, motivační. Nikoli destruktivní a unifikované. Smysluplné bohatství, kdy je vaše bankovní konto v harmonii s vaší duší. Tedy takové, které mými hypnotickými slovy ‚‚rezonují s vaším podvědomím‘‘.

Bohatství zdaleka není jenom o penězích. 

Bohatství je následkem myšlení za hranice běžného uvažování. 

Existují principy, které využívají špičkoví sportovci i lidé, kteří budují světová impéria, i když se nenarodili do bohatých rodin. Pochopili principy bohatství a naučili se je používat. Zbavili se omezujících sugescí, které do nás svět vkládá. 

SKRYTO - dát vizuál Muska se sudičkama… NENAŠLA JSEM

Jak jsem se přestal nechat vykořisťovat?

Pravdou je, že já sám jsem v devadesátých letech školil pro vzdělávací firmy. Byl jsem stále žádanější lektor. Absolventi byli spokojení a já neměl potřebu na své situaci nic měnit. 

Zlomové pro mě bylo, když mě při odchodu z jednoho školení zastavila ředitelka firmy, ve které jsem školil a říká mi: „Pane Činko, můžu vám dát peníze za školení v hotovosti?” 

Říkám jí: „Já nevím, jsem domluvený mým šéfem, že to vyřídíte mezi sebou…” 

Paní ředitelka byla neodbytná a peníze mi podala v hotovosti. 

Bylo to 3x více než plat, který mi dával šéf. 

Za prvé z výšky honoráře mi spadla brada. 

Za druhé jsem se naštval. 

Šéf mi totiž předtím lhal, když říkal, že firma, kterou budu školit, má málo peněz.

Tato nespravedlnost mě vedla k tomu, že jsem se s tím nesmířil a rozhodl se, že vezmu osud do svých rukou.

Začal jsem přemýšlet jinak

a díky novým cenám jsem měl mimo jiné i prostředky na to se učit od skutečně nejlepších, z nejlepších na světě. 

Díky tomuto rozhodnutí jsem si začal uvědomovat naplno, co všechno umím. Tenkrát jsem netušil, že existuje něco jako UVĚDOMĚNÍ SI, V ČEM JSEM DOBRÝ a čeho díky tomu mohu dosáhnout. 

Až později jsem díky terapeutické praxi pochopil, že lidé mnohdy mají perfektní přehled o svých chybách a nedostatcích, namísto toho, aby si uvědomili, v čem jsou dobří.

Když se začnete chválit, tak pokud patříte mezi většinu lidí, tak se za sebe začnete stydět. V hlavě se vám vynoří hlas, který říká: ‚‚Sebechvála smrdí. Pýcha předchází pád. Nevybočuj.”

Většinou netušíme, že to není náš hlas, ale hlasy z minulosti uložené v podvědomí, které nás strhávají do průměrnosti. 

Budování bohatství je možné změnou postupů zacházení s podvědomím, nikoli však afirmacemi!

V minulosti jsem se neodvážil ani snít o zájmu, který vyvolám.

Založil jsem vlastní vzdělávací firmu, začal jsem vydělávat na sebe. Lidé z mých školení odcházeli velmi nadšení a překvapeni svými novými možnostmi. Dokonce i lidé z velkých firem, kteří se školení musí účastnit povinně. 

Jednoho dne mi  volá personalista z velké společnosti, která má reklamu každý den v televizi a říká mi: „Libore, zjistil jsem, že u nás budeš učit pokračování svého kurzu o paměti. Moc se na to těším. Posledně to bylo super.” 

„Kdy? Já mám u vás dělat pokračování? O tom nic nevím.” 🤔

Zjistil jsem, že pokračovací kurz bude, ale nepovedu ho já, ale člověk, který opsal obsah mého kurzu, okopíroval texty z naprosto průměrné knihy o paměti, svázal je do manuálu v luxusních kožených deskách a rozhodl se to „učit”. 

Jednoduše řečeno… můj kurz byl okopírován a prodáván za neuvěřitelně vysokou cenu! 

Možná to bude trochu šokující, ale toto se děje i dnes. Teď vám řeknu jednu věc, mnoho kurzů o úspěchu a bohatství, co najdete na trhu jsou buď okopírované nebo vytvořeny naivními lidmi, kteří „objevili Ameriku”.

Jak to vím?

Mimochodem, už u mne na terapii seděli lidé, kteří inzerují různé kurzy úspěchu, sebevědomí, bohatství a přitom to byli vzory neúspěchu a fabulace. Kdo je to fabulátor? Člověk, který vypráví smyšlené příběhy, kterým někdy i sám věří, že se staly.
Když dítě fantazíruje, tak to obvykle není problém, ale když fantazíruje člověk o tom, jak se přitahuje bohatství a je chudý, tak je to pro jeho zákazníky vážný problém. 

Překvapivě často to dělají jedinci, kteří si „vypůjčí” obsah, okopírují něčí práci, ale nemají za tím svoje praktické zkušenosti. Spousta lidí se živí tím, že prodávají kurzy o bohatství, ale sami bohatí nejsou a nemají z budování konstantního bohatství žádnou reálnou praxi. 

Valná většina knih, které vyšly o bohatství, jsou poskládané z teoretických zdrojů.

Vaše překážka č. 2
Když narazíte na knihu, jejíž autor o bohatství skutečně něco ví, tak v 99 % nemá zkušenosti s předáváním svých myšlenek. Máte malou šanci se něco naučit od lidí, kteří něco automaticky a tedy podvědomě ovládají, ale neumí to zvědomit. Snažíte se postup aplikovat, ale návod vám z neznamých důvodů nefunguje, protože v něm chybí autorem nevyjádřené podvědomé prvky. 

Například rodilý mluvčí není nejlepším učitelem, pokud neumí učit. A už vůbec nemáte šanci se skutečně něco naučit od těch co předstírají hluboké znalosti, podobně jako jste se nemohli naučit angličtinu od bývalých ruštinářek, které byly o pár lekcí napřed před vámi. 

Jednoduše tajemství vytváření harmonického bohatství, která jsou skrytá v podvědomí vás může naučit pochopit jen pár expertů na psychologii na světě. 

Vím jak tohle může mnoha lidem znít. Vím, že když řeknu inteligentním lidem „VŠICHNI to dělají špatně.", tak zpozorníte a můžete mít pochyby. Já ale neříkám všichni. Jen těch opravdově a harmonicky bohatých je málo. 

Jsem dalek tomu, abych říkal, že jsem nejlepší. Nikoli, jsou oblasti, o kterých toho vím velmi málo. Výživový specialisté by z mého jídelníčku asi šíleli. Bez účetní nemohu existovat. Bohatství však nemá nutnou přímou vazbu na papírování.

Psychologii bohatství rozumím z tolika různých úhlů jako málokdo. Ale bez toho, že jsem pomáhal řadě lidí k bohatství, bych si to netroufl říct. Šlo opakovaně o velké odměny - od několika klientů jsem za pomoc dostával i stovky tisíc.

Pokud si ještě říkáte, že jde o domýšlivost a obchodnické přehánění, tak zpozorněte. Mohli byste totiž takříkajíc „s vaničkou vylít dítě.” Tohle je něco jiného. 

Řiďte se praktiky nikoli teoretiky

Teoretici dělají často jenom kurzy a nevedou každodenně druhé k bohatství a úspěchu. Mnoho školitelů jede podle manuálu pro lektory podobně jako učitelé ve školách podle skript. Ve škole alespoň víte, že když je suplování, tak učitel nahrazuje toho, kdo se v daném předmětu vyzná.

Na trhu s kurzy bohatství je však zcela nefér, když se někdo vydává za konstantně úspěšného, přestože by nikdy žádné reálné peníze nevydělal ničím jiným, než prodejem něčeho co vlastně ani není jeho (co si „vypůjčil” jako výše zmíněný „kolega” na paměť). 

ZATÍM SKRYTO - NAHRÁT FOTKU: fotka s liborem a kazetami - libor na to přišel, cesta byla dlouhá 

Ještě než jsem se stal hypnoterapeutem, tak jsem školil v oblasti osobního rozvoje a měl jsem štěstí, že jsem školil pro pobočku americké firmy, která v 90. letech pomáhala českým podnikatelům uspět. 

Moje touha poznat do detailů nejúčinnější postupy vyniknutí byla ovlivněna poznáním principů zrychleného učení desugestopedie a jí skvěle doplňující nejefektivnější know-how z špičkové psychoterapie a hypnoterapie. 

Desítky let vedení týdenních kurzů zrychleného učení mne dovedli k pochopení principů, které nikde jinde nenajdete. 

Jakkoli jsem investoval stovky tisíc do programů o tom jak podnikat, tak ty nejdůležitější principy byly skryté z největší části zcela jinde.

Bohatství vzniká ve vyladěné mysli a samotné návody z venku nemohou fungovat. 

Ale to už možná někteří víte z vlastní zkušenosti. 

Co to však jsou ty tajné ingredience? 

Není za tím jen mindset, fokus, afirmace, přání si a podobně. To jsou povrchní pojmy jakkoli o tom jsou psány stohy knih. 

Tajemství je v hloubce podvědomí, dál než může ten, kdo se nezabývá desítky let psychologií, dohlédnout. 

Prošel jsem dlouhou cestou, proto chci ty desetiletí mého života sdílet se všemi, kterým dosavadní postupy přinesly pochopitelně jen velmi málo

Svoje bohatství buduji postupně od přelomu století. 

Pracuji s mnoha lidmi každý týden, věnuji se jim, provázím je směrem k skutečným změnám, které se jim do té doby mnoho let nedařilo dosáhnout. Žijí kvalitnější a úspěšnější život než do té doby znali.

Změna směrem k bohatství není o postupech teoretiků. Je to o v praxi ověřených strategiích, které si může osvojit a postupně mistrně zvládnout každý. 

Můžete to dokázat VY a můžete to předat nejbližší rodině. 

I ten, kdo…🤯 nemá geniální nápad, 😒 kdo věří, že mu bohatství není souzeno, 😱 či má strach, že to nezvládne… dokáže díky této strategii vybudovat své bohatství a začít prožívat rostoucí životní naplnění. 

A já chci dnes pomoci všem, kteří chtějí žít jednodušší a úspěšnější život.

Na terapiích totiž vídám lidi, kteří si život zkomplikovali myšlenkami od ostatních. Zjednodušit si ho je možné pomocí řady snadno pochopitelných psychologických principů. Žít život podle svých hodnot, věnovat se práci, rodině a řešit shon běžných dní není vždy jednoduché.

Tak si tu cestu usnadněte a vemte si mé know how a odstraňte oslabující vzorce. Nechejte rozplynou myšlenky o „normálním nedostatku“, kvůli kterým zůstáváte mezi nenaplněným průměrem. 

Jak? Ponořte se do zcela nového myšlení. 

Zde je pro vás můj úplně nový upgrade, který je to nejlepší co jsem kdy v životě o úspěchu a budování bohatství vytvořil.  

Design bohatství

Pomocí špičkové psychologie budujete bohatství, které se vám rozvíjí před očima. 

Co na mém tréninku dělat nebudeme? 

 • Nebudu vás instruovat k poklepávání si bodů na těle
 • Nebudu vás učit pseudovědy o afirmacích a skandování typu „Miluji peníze”
 • Nebudu vás učit skákat se zdviženýma rukama modlit se k bůžkům jako to dělají sekty
 • Nebudu vám vykládat feng shui pohádky o ukládání bankovek do speciální peněženky
 • Nebudu vás učit prodejní techniky a nedejbože “eMeLeM” marketingové nesmysly 
 • Nebudu vás učit obchodovat s nemovitostmi, se zlatem nebo s kryptoměnou
 • Nebudu nikoho podporovat ve výrobě v Číně a prodávání na Amazonu
 • Nebudu vás učit manipulovat s lidmi... 

Proč? Protože to je na cestě k bohatství level NAIVNÍ FANDA a my pojedeme level MISTR. A také...

 • Protože mnohé z toho jsou jen pohádky pro lidi z chudých zemí.
 • Protože k takovým postupům vybízí pouze naivní důvěřivci, kteří nechápou obchodní pravidla.
 • Protože je na čase přestat zaneřáďovat svět nesmysly a šmejdy.
 • Protože nic z toho samo o sobě nemůže vybudovat skutečné bohatství v duchu Win - Win.
 • Protože je důležité pochopit slova Warrena Buffeta o tom, do jakých podnikání se ne/má člověk pouštět.  

Místo toho budeme trénovat

 • Jak vstoupit na hypnotickou cestu bohatství - cestu hrdiny.
 • Pochopíte jak nás formovaly pohádky z dětství a hollywoodské filmy.
 • Pochopíte co vám roky bránilo ve vytváření bohatství.
 • Budete meditovat o krocích v správném pořadí.
 • Opravíte si a optimalizujete Mapu bohatství.
 • Zjistíte jak se liší skutečné bohatství od naivních představ rozšířených ve společnosti.
 • Aha zážitky překonají škodlivé viry a mýty o procesu vývoje.
 • Pochopíte co je potřeba uspořádat v podvědomí pro úspěch v čemkoli.
 • Naučíte se, jak „utřít“ kritiky z vašeho okolí a uhájit své sny.
 • Budete se přeprogramovávat skutečně chytrými psychologickými desugescemi.
 • Vytvoříte si váš denní rituál pro bohatství.
 • Dostanete se za hranice povrchních mindsetů.
 • Náskok vám přinese Meta pro úspěch v čemkoli.
 • Zažijete cvičení, které ze snů vytváří fyzické zhmotnění pro realitu bohatství.

Představte si to jako oblékání do úspěchu. Budete ho však mít i v těle.

Před skoro 25 lety jsem také začal učit angličtinu „nenormálně”, a právě proto účastníci ovládnou během 1 týdne to, co s normálními způsoby učení trvá nejen rok ale mnohdy i 3 - 10 let. A to protože je tento systém založen na poznatcích ze sugestopedie, hypnoterapie, principech neurolingvistického programování a na dalších špičkových psychologických principech. Nejedná se tedy jen o kurz angličtiny, ale o špičkovou psychologii. Stejně tak jsem pro vás připravil Design bohatství. 

Co se bude dít na tréninku, po tréninku, co budete mít v těle a „ve svých rukách“

 • Získáte ode mne jedinečný „manuál“, který vám bude pomáhat nejen na tréninku, ale i po něm.
 • Budeme společně trénovat dovednosti a strategie, které si potřebujete osvojit pro vaši bohatší budoucnost. Odhalím vám principy, které vás blokují na cestě za bohatstvím.
 • Budete dva dny ve společnosti se stejně naladěnými lidmi, budete diskutovat, získáte další pohledy a zkušenosti lidí, kteří jsou na stejné cestě jako vy.
 • Prožijete několik hypnotických transů, které vám pomohou vaše hluboké uvědomění, dostat z vašeho podvědomí do vědomí.
 • Po tréninku již budete vědět co máte dělat pro to, aby se vaše sny, vize a cíle staly skutečností. 
 • Získáte ode mne také speciální dárek 🎁, který můžete mít stále u sebe a který vám velmi rychle pomůže přepnout vaši hlavu zpět na úspěch.

 • Budete mít možnost získat za velmi výhodnou cenu záznam z tohoto špičkového tréninku, kdykoliv si ho budete moci znovu pustit a vše si opět oživit. Záznam bude stát standardně mnonásobně víc, než za kolik ho nabídnu účastníkům tréninku. 

Přijďte i vy na tento špičkový trénink a odhalte principy skutečného bohatství, které vám v této celistvosti nepředají nejen nejlepší světoví kouči, ale ani nejbohatší lidé, protože je mají uložené ve svém podvědomí a nikoli vědomí. 

Pouze díky objevům nejlepších psychologů můžeme doslova kopírovat jejich úspěchy.

Odhalím vám také to, co důležitého jsem já sám na cestě za bohatstvím ignoroval a naučím vás jak jsem překonával překážky.

Pojďme si to shrnout

Pojďme si to shrnout

Design bohatství

Cena: 9 990 Kč

25 let mých zkušeností jsem „zkondenzoval“ do 12 hodin mistrovského tréninku.

Termín tréninku

27. - 28. 5. 2023

Termín tréninku

27. - 28. 5. 2023

Co se bude dít na tréninku, po tréninku, co budete mít v těle a „ve svých rukách“

 • Získáte ode mne jedinečný „manuál“, který vám bude pomáhat nejen na tréninku, ale i po něm.
 • Budeme společně trénovat dovednosti a techniky, které si potřebujete osvojit pro vaši bohatší budoucnost. Odhalím vám principy, které vás blokují na cestě za bohatstvím.
 • Budete dva dny ve společnosti se stejně naladěnými lidmi, budete diskutovat, získáte další pohledy a zkušenosti lidí, kteří jsou na stejné cestě jako vy.
 • Prožijete několik hypnotických transů, které vám pomohou vaše hluboké uvědomění, dostat z vašeho podvědomí do vědomí.
 • Po tréninku již budete vědět co máte dělat pro to, aby se vaše sny, vize a cíle staly skutečností. 
 • Získáte ode mne také 🎁 speciální dárek 🎁, který můžete mít stále u sebe a který vám velmi rychle pomůže přepnout vaši hlavu zpět na úspěch.
 • Budete mít možnost získat za velmi výhodnou cenu záznam z tohoto špičkového tréninku, kdykoliv si ho budete moci znovu pustit a vše si opět oživit. 

Platba na 2 části

Platbu je možné si rozdělit na dvě části. První ihned a druhá platba do 3 týdnů od objednávky. Tuto možnost najdete v shrnutí objednávky. Plati do 30. 4. 2023

Praktické informace

Kdy se uvidíme

27. - 28. 5. 2023
1. den: 10,00 - 18,00 hod.
2. den:
9,00 - 18,00 hod.

Co budete potřebovat

Blok a psací potřeby, tablet... cokoliv kam jste zvyklí si psát poznámky. 

Občerstvení a oběd

Během dne bude k dispozici voda, káva a malé občerstvení. 

Na oběd bude pauza 1,5 hodiny a lze se najíst v občerstveních a restauracích v okolí. Mapa zde >>>

Kde můžete parkovat

V okolí najdete několik hlídaných parkovišť od 30 Kč/hod. Mapa zde >>>

Kde můžete přespat

V okolí najdete několik hotelů a apartmánů. Mapa zde >>>

KdE se uvidíme

Trénink probíhá v Umělecká 589/4, Praha - Holešovice

V příjemných a světlých prostorách Freevent.

 • Strategiemi úspěchu a bohatství se zabývám prakticky celý svůj život. A dnes mohu říct, že jsem bohatý, i když se jako jiní nefotím před svým novým BMW nebo luxusním domem. 😉

 • Jakkoli jsem pomohl řadě lidí k bohatství, autu, domu, tak: 

 • Bohatství je pro mě dělat to, co mě naplňuje… a samozřejmě zajistí to mě i mé rodině spokojený život.
 • Naplňuje mě studovat stále více do hloubky principy hypnózy, neurolingvistického programování, moderní psychologie, „pilovat“ paměťové techniky a předávat vše dál na mých živých kurzech, v online programech, psát knihy (jedna se dokonce stala knižním bestsellerem).

Troufnu si říci, že jsem bohatý, dělám to co mě baví, zajišťuje mi to spokojený život a mám čas na svou rodinu a koníčky. 

Pojďte i Vy vykročit na svou cestu k bohatství, ať je vaše představa o něm jakákoliv. 😉

Těším se na vás na tréninku.

Strategiemi úspěchu a bohatství se zabývám prakticky celý svůj život. A dnes mohu říct, že jsem bohatý, i když se jako jiní nefotím před svým novým BMW nebo luxusním domem. 😉

Jakkoli jsem pomohl řadě lidí k bohatství, autu, domu, tak: 

 • Bohatství je pro mě dělat to, co mě naplňuje… a samozřejmě zajistí to mě i mé rodině spokojený život.
 • Naplňuje mě studovat stále více do hloubky principy hypnózy, neurolingvistického programování, moderní psychologie, „pilovat“ paměťové techniky a předávat vše dál na mých živých kurzech, v online programech, psát knihy (jedna se dokonce stala knižním bestsellerem).
  Troufnu si říci, že jsem bohatý, dělám to co mě baví, zajišťuje mi to spokojený život a mám čas na svou rodinu a koníčky. 

Pojďte i Vy vykročit na svou cestu k bohatství, ať je vaše představa o něm jakákoliv. 😉

Těším se na vás na tréninku.

certifikát - hypnoterapeut