6. kapitola  - perfektní paměť

Co přináší šestá kapitola knihy Ovládněte svůj mozek,  Perfektní paměť?

Pozor, příjemné překvapení. Perfektní paměť plus propojení polokoulí mozku uvnitř vaší hlavy. Dozvíte se to, co učím v dvoudenním kurzech paměti, a to, co je obsahem mé e-knihy Superpaměť. Odhalíte poznání, které mi přineslo potlesk plného sálu trenérů paměti. Budete překvapeni jako oni anebo ještě více?

Chtěli byste si kdykoli a kdekoli vzpomenout na desítky či stovky důležitých informací?

Odhalte tajemství superpaměti a budete si moci vytrénovat takovou paměť, která ostatním bude připadat jako zázračná. Možná to použijete jen pro zapamatování si desítek vtipů, možná se tak stanete vyhledávanou osobou, která dokáže pobavit.

Už za pár desítek minut budete moci ovládat paměťové triky, které vám ušetří čas i nervy. Mnozí vám budou závidět paměť na jména, která spousta lidí snadno zapomíná. Vy budete moci zapomenout na zapomínání. Také se můžete rozhodnout excelovat nejen na škole, ale třeba i v soutěži Česko-Slovensko má talent. Dozvíte se zde tajemství lidí, z nichž někteří jsou držitelé rekordů zařazených v Guinessově knize. Navíc si můžete prodloužit život, protože vědci dokázali, že aktivně používaný mozek se dožívá vyššího věku.

Obsah kapitoly Perfektní paměť:

  • Jak probudit superpaměť
  • Jak na rozpomenutí si ve stresu při zkoušce, pohovoru, prezentaci, jednání
  • Jak si zapamatovat obsah knihy
  • Aktivní studium a Informační cyklus
  • Připomínání proti propadu pamatovaného
  • Programujte podvědomí podvědomým poslechem