ovládni (sebe)vědomý projev

Odhalte tajemství (sebe) vědomého prezentování a buďte zapamatovatelní.

Intenzivní kurz, kde si prakticky osvojíte pravidla působivého vystupování a naučíte se přirozeně vtahovat posluchače do děje. Posluchači chtějí prožívat to, co jim sdělujete.

připravujeme nový termín

9 - 17 hod.

Praha

ZNÁTE TEN POCIT,

 • když se vám nechce mluvit před lidmi, kteří na vás zírají?
 • jak se vám potí ruce a zadrhává se hlas?
 • když vám vypadnou z hlavy ty nejdůležitější informace, které chcete říct?
 • jak se těšíte, až ten “horor” skončí a budete si moci sednout?

Změňte to

Za pár dní tomu bude konec. Dovolte si představu… Mluvíte sebevědomě a v úplné pohodě před ostatními lidmi ve škole, práci, na konferenci či v osobním životě. Sdělujete ostatním lidem přesně to, co jim chcete říct. Vše si pamatujete, cítíte se uvolněně, věříte si a máte ze sebe radost.

KONEC "USPÁVAČŮM HADŮ"

Díky intenzivnímu kurzu si prakticky osvojíte pravidla působivého vystupování a naučíte se přirozeně vtahovat posluchače do děje. Posluchači chtějí prožívat to, co jim sdělujete. Unylí panáci, kteří si dají ruce v bok a čtou pečlivě své prezentace, ještě nikoho neuchvátili. 

Kurz využívá principy NLP (neurolingvistického programování) a další nástroje pro oslovení co nejvíce posluchačů. Posílíte to, co je na vás jedinečné, a naučíte se, jak toho využít při vaší prezentaci. Tento kurz vám dodá odvahu a sebevědomí, díky tomu, že si sami zažijete, že dokážete být zapamatovatelným a přirozeným řečníkem. A to hned několikrát v průběhu kurzu.  

CO SI Z KURZU ODNESETE?

 • Zdravé a sebevědomé vystupování.
 • Pochopení všech stránek komunikace.
 • SMYSLU-PLNÉ tvoření vašich veřejných prezentací.
 • Dovednost sdělit ostatním lidem během 1 minuty, v čem jste jedineční. 
 • Praktické natrénování vašeho projevu.
 • Tipy, jak udělat váš projev nezapomenutelný.
 • Znalosti o prezentačních dovednostech, které můžete předávat dál.
 • Zpětnou vazbu na váš projev od lektora a účastníků kurzu.
 • Praktické dovednosti do obchodních a pracovních jednání.
 • Jistotu pro pracovní pohovor a jednání.
 • Ovládnutí vašich slov a gest.
 • Porozumění vlivu emocí jako nástroj k “prodeji” vaší myšlenky.

Mám 25 let skúseností s prezentáciami napriek tomu odporúčam absolvovať tento kurz. Pozitívne je, že kurz je viac praktický ako teoretický. Lektorka dokáže vytvoriť výbornu a kreatívnu atmosféru. Pomôže tým aj menej sebavedomím účastníkom sa naladiť na otvorenú a sebavedomú komunikáciu, čím sa darí všetkým účastníkom posúvať dopředu cez vzájomnú otvorenú spätnú väzbu.

Milan

připravujeme nový termín

9 - 17 hod.

Praha

8.500 Kč

PROČ PRÁVĚ TA PAVLÍNA ...

Myslím, že je nejlepší a vím, že vám dokáže předat přesně to, co vám pomůže v tom, abyste se stali se stali (sebe) vědomými řečníky. Od roku 1999 provází různě velké skupiny lidí komunikačními kurzy a spolupracuje se mnou na firemních projektech. Jako moderátorka vede byznysová networkingová setkání, kde se specializuje na workshopy zaměřené na to, jak zaujmout během jedné minuty tak, aby se s vámi chtěli lidé potkat a spolupracovat s vámi. Moderovala regionální obchodní konference pro více jak stovku účastníků.

S Eva, Milan ... kurz ovládni (sebe)vědomý projev ZAŽILI

Rozhodla jsem se absolvovat kurz "Ovládněte svůj sebevědomý projev". Kurz doslova předčil mé očekávání. Lektorka Pavlína Chocová nás profesionálně prováděla nejen teorií, ale také skutečností, jak uvést veškeré teoretické poznatky do praxe.
Seznámili jsme se s tím, jak se mozek, tělo a psychické rozpoložení navzájem ovlivňují. Naučili jsme se techniky, jak ze sebe, v danou chvíli vykřesat to nejlepší. Několikrát jsme si vyzkoušeli mluvit před kamerou a skupinou lidí. Celý kurz provázela atmosféra profesionality a přesvědčení: My to zvládneme.
V úterní podvečer jsme se všichni rozloučili s vědomím, že se z nás stali noví lidé. Lidé sebevědomější, usilovně pracující na svém projevu a vystupování, protože díky kurzu "Ovládněte svůj sebevědomý projev" vědí, jak na to.

Eva H.

Dobrý den Pavlo, bylo to pro mě velice příjemné se s Vámi potkat a nechat se inspirovat Vašimi profesionálními radami. Tak, jak jste k nám od srdce mluvila, jak jste nás jemně vedla. Dokázala uchvátit svou energií, ale i hluboce zasáhnout, inspirovat. Dodat jistotu, že prezentace není jen strach, křeč v žaludku, stažené hrdlo a křičící hlas ve vlastní hlavě „UTEČ, NEBO ZEMŘEŠ“. Že je to také zábava, uvolnění, komunikace s auditoriem a barevná hra s různorodými pomůckami. Je to také síla, která člověka udrží na pódiu a nedá mu utéct, obrovská hřejivá síla, kterou když pustí a nabídne ji  posluchačům, tak se mu vrátí v podobě pozorného ticha, jeho vnitřního klidu a bouřlivého potlesku na konci, z jeho pohledu tak trapné a nedokonalé prezentace. Síla, která dá chuť, jít zase o krok dál. Děkuji

Radim

Kurz mi pomohl (zbavit se strachu) zmírnit strach , stres z vystupování / prezentace před ostatními, ale hlavně uvědomit si, že STRACH z veřejného vystoupení je mojí  hlavní „brzdou“. Dozvěděla jsem se o technikách, kterými si v obtížných situacích mohu pomoci zvednout sebevědomí. Naučila jsem se tvořit myšlenkové mapy – přípravu prezentace v této podobě. Používat zpětnou vazbu. Dozvěděla jsem se, co je důležité při prezentaci, na co je třeba se zaměřit a čemu není třeba věnovat tolik pozornosti. Uvědomila jsem si důležitost stanovení CÍLE prezentace – co chci lidem říct/předat. Dozvěděla jsem se, jak lidský mozek funguje, jak si ten stres tvořím a jak s tím mohu pracovat. Těším se na praktické užití některých dovedností.

Světla K.