Metodou "M" dosáhnete čehokoli

Jaké mýty vám brání v úspěchu?

Jmenuji se Libor Činka,

jsem kouč, psychoterapeut a specialista na hypnózu a aktivaci podvědomých zdrojů úspěchu.

Toto video se bude zabývat mýty. Mýty, které se říkají o lidské psychice, mýty, které se vypráví o lidském mozku. To o čem mluvím ve videu, tak je něco, co kdyby lidé dělali, tak žijeme v úplně, ale v úplně jiné civilizaci. 

Všimněte si toho, že lidé jsou úspěšní podle toho jaké mají vzory kolem sebe, podle toho kdo je vedl a já jsem se rozhodl vyhledávat ty nejlepší vzory. A já vám tedy chci nabídnout opravdu autentické poznání, abyste mohli jít těmi nejefektivnějšími cestami.

Proč o tom ve videu hovořím? Z toho důvodu, že si myslím, že se vyplatí život využívat naplno, vyhnout se tápání, vyhnout se chybným cestám, vyhnout se cestám, které by vám mohly vzít kus života, které by vás mohly svést na scestí. 

video sledujte zde

Chcete odhalit tajemství používaná lidmi, kteří opakovaně dosahují vynikající výsledky  – vyjednavači, psychology, trenéry, úspěšnými zahraničními politiky a sportovci? Potřebujete znásobit svojí výkonnost a snadněji dosáhnout čehokoli? Hledáte správný klíč k ovládnutí tajemství motivace druhých i sebemotivace?

do neděle 4. července 2021 jsou otevřené brány online kurzu

TVŮRCE OSUDU ONLINE

kdo pro vás video připravoval?

Libor Činka - hypnoterapeut a psychoterapeut

Svůj první výcvik hypnotické a nehypnotické psychoterapie jsem absolvoval již v roce 2002, na který jsem navázal akreditovaným výcvikem v systemické psychoterapii a dalšími výcviky v Ericksonovské hypnóze. Neuro-lingvistické programování (NLP) jsem studoval u Dr. Richarda Bandlera. Výcviky hypnózy jsem absolvoval u Paula McKenny a u Igora Alexandera Ledochowského, který se důsledně řídí svým heslem: „Hypnóza pro dobro.“

Svůj čas rozděluji mezi mou hypnoterapeutickou a psychoterapeutickou praxi, lektorskou činnost, psaní knih, vytváření online programů, rodinu a další sebevzdělávání.