Jak se stanete tvůrcem osudu?

Které "nevinné" slovo brání úspěchu většině i Vám?

Jmenuji se Libor Činka,

jsem kouč, psychoterapeut a specialista na hypnózu a aktivaci podvědomých zdrojů úspěchu.

Ve videu Vás seznámím s nejmodernější psychologií úspěchu, tak budete moci rychleji, ale i mnohonásobně snadněji dosahovat prakticky čehokoliv v životě. 

Vím, že to zní jako velká výzva, ale věřím, že podobně jako to oceňují lidé, kterým pomáhám osobně, tak i vy budete moci prostřednictvím videí dosahovat ve vašem osobním i pracovním životě toho, co doposud bylo těžké či dokonce nemožné. Aby to bylo ještě snadnější, tak si budete moci zdarma stáhnout e-book s praktickými návody a cvičeními.

A protože vás seznámím s tím, co se na školách neučí, budete moci konečně dosáhnout toho, co jste možná odložili jako nedostižný sen. I vysoce postavení manažeři či sportovci bývají překvapeni silami v podvědomí a tím, že je možné začít řídit sny tak aby se naplnily.

video sledujte zde

stáhněte si e-knihu k videu

Chcete odhalit tajemství používaná lidmi, kteří opakovaně dosahují vynikající výsledky  – vyjednavači, psychology, trenéry, úspěšnými zahraničními politiky a sportovci? Potřebujete znásobit svojí výkonnost a snadněji dosáhnout čehokoli? Hledáte správný klíč k ovládnutí tajemství motivace druhých i sebemotivace?

do neděle 4. července 2021 jsou otevřené brány online kurzu

TVŮRCE OSUDU ONLINE

kdo pro vás video připravoval?

Libor Činka - hypnoterapeut a psychoterapeut

Svůj první výcvik hypnotické a nehypnotické psychoterapie jsem absolvoval již v roce 2002, na který jsem navázal akreditovaným výcvikem v systemické psychoterapii a dalšími výcviky v Ericksonovské hypnóze. Neuro-lingvistické programování (NLP) jsem studoval u Dr. Richarda Bandlera. Výcviky hypnózy jsem absolvoval u Paula McKenny a u Igora Alexandera Ledochowského, který se důsledně řídí svým heslem: „Hypnóza pro dobro.“

Svůj čas rozděluji mezi mou hypnoterapeutickou a psychoterapeutickou praxi, lektorskou činnost, psaní knih, vytváření online programů, rodinu a další sebevzdělávání.