Sledujte sérii tří videí

z volně přístupné části online kurzu 

TVŮRCE OSUDU

hypnoterapeuta a psychoterapeuta Libora Činky

jak se stanete tvůrcem osudu

Ve videu Vás seznámím s nejmodernější psychologií úspěchu, tak budete moci rychleji, ale i mnohonásobně snadněji dosahovat prakticky čehokoliv v životě

metodou m dosáhnete čehokoliv

Toto video se bude zabývat mýty. Mýty, které se říkají o lidské psychice, mýty, které se vypráví o lidském mozku. To o čem mluvím ve videu, tak je něco, co kdyby lidé dělali, tak žijeme v úplně, ale v úplně jiné civilizaci. 

zhypnotizujte se k

úspěchu

Ve videu odhalíte snadný trénink a budete mít přípravu jako zkušení automobiloví závodníci, kteří se v kritických situacích dokáží rozhodovat správně a vyhnout se srážkám. 

Sledujte videa zdarma

Přes 20 let se zabývám lidskou myslí, pomáhám lidem v dosahování cílů jako kouč, hypnoterapeut a specialista v zrychleném učení. Sledujte webinář a budete překvapeni. Budete se moci zdarma dozvědět to, co oceňují mí klienti, aby mi poté začali posílat své blízké a známé, protože pro ně bylo naše další setkávání užitečnější než roky snažení se jinak.

videa pro vás připravoval:

LIBOR ČINKA

hypnoterapeut, psychoterapeut, učitel a vizionář...

Nevím všechno, neumím všechno, ale učím se od nejlepších světových expertů. Byl jsem pravděpodobně první, kdo se učil v Londýně NLP přímo od Richarda Bandlera, Paula McKenny, Michaela Breena. Mám za sebou mnoho let studia, výcviků hypnózy, systemické terapie a krizové intervence, které mi dodaly další skvělé nástroje a přístupy.