Víte, že zahrada vyžaduje péči, víte, že růst vyžaduje čas. Víte, jaké to je pečovat o zahradu. A víte, jaké je to radovat se z rozkvětu a sklízení ovoce vaší práce. Proto jste těmi, kteří vědí, jak vzniká krásná úroda. A proto nabízím pomoc lidem, kteří mají životní moudrost. Chápání principů setby, péče a sklízení. Je možné zasadit a sklízet nejen ovoce. Nabízím Vám pomoc v tom, jak začít po snadných každodenních krůčcích vytvářet zahradu zisku 🌱🌱🌱, která bude pro Vás i Vaše blízké pojistkou přežití v etapě lidstva, do které jsem se dostali.

Aktuální předpovědi poukazují na to, že pokud vše půjde podle nejlepšího scénáře, tak do konce roku 2020, tedy do čtvrtého kvartálu, bychom měli být přibližně v situaci, kdy bude svět ekonomicky v normě. Pokud by to však postupovalo hůře, tak může dojít k normalizaci až za rok, tedy ve druhém čtvrtletí roku 2021. (Agentura McKinsey 3/2020) 

Je důležité, abyste pěstovali ve vhodných podmínkách, na místech, kde je dostatek zdrojů a světla. 

Zatímco zahradu, sad či pole přestěhovat nemůžeme, tak můžeme využívat pozemky, které jsou na internetu. Tam můžeme po zralé úvaze zaujmout prostor, místo, které se nám líbí a je zdravé. 
Určitě byste nebyli rybáři, kteří by jezdili lovit do míst, kam jezdí lovit většina. Byli byste v konkurenční pasti a museli prodávat za ceny, za které prodávají druzí. Taková situace vždy vede k cenovým válkám a tlaku na stále nižší ceny. 

Pak se člověk stává otrokem, nikoli hospodářem a okolnosti s ním mohou libovolně mávat jako s loďkou v bouři. 

Nabízím Vám opak. Nenabízím Vám rudý oceán plný žraloků a krveprolití. 

Je možné najít  modrý oceán, kde nejbližší konkurenční lodě jsou vzdálené desítky mil. Je možné najít místo, kde můžete takříkajíc pěstovat perlorodky a podobně jako při pěstování rostlin sklízet. Rád pomohu těm, kteří jsou v krizi, získat pevnou půdu pod nohama a zajistit násobně vyšší šance. 

Je možné rozmnožit zisky tím, že budete produkovat to, co ostatní nenabízí. 
A nebo nabízet v místech, kde to konkurenci nenapadlo. 

Je možné být zahradníkem, který nabídne své služby a starat se o zahrady těch, kteří nemají čas. 

Pro ty z vás, kteří se chtějí pojistit proti nepřízni přírody a ekonomických dopadů na více než půl roku života (v optimistickém případě viz studie), mám speciální setbu a nástroje pro pěstování zisku. 
Nástroje systému Jak vydělat peníze Vás naučí si vybrat to správné. To naplňující a zároveň ziskovější. Nástroje Neuroprofitu a Videoreklamy Vám umožní být  viděni lépe, než kdybyste měli kolem dálnic bilboardy. Navíc Vás naučím získat  více. 

Pokud se ptáte, jaký jsem zahradník, tak z hlediska pěstování bohatství jsem pomohl řadě lidí k statisícovým ziskům. Ne přes noc, ale v průběhu dvou až tří měsíců. Dnes je doba v mnohém složitější, ale na druhou stranu mnoho konkurence přestane existovat. 

V letech 2008 - 2009 jsem s elegancí překonal krizi. Teď mohu svoje znalosti nabídnout Vám. Vám, protože víte, že po době setí musí nastat období péče o růst. Také je potřeba plít a zbavovat se všeho, co ohrozí život Vašich plodů. Postupně Vás povedu k tomu, kdy sklízet. Jen lidem s životní zkušeností o procesech růstu a rozvoje nabízím mou pomoc a mé nástroje.

Pro koho moje pomoc není? Nenabízím ji naivním, kteří chtějí vyhrávat ve sportce či v hazardních hrách. Je hazardem pouštět se do podnikání či hraní, když člověk nerozumí pravděpodobnostem. Je moudré pojistit se plánem A, B, C a maximalizovat šance. Chci Vás naučit okamžitě eliminovat vyhazování peněz. Budu rád, když jako ti, s kterými jsem pracoval v minulosti, budete moci pěstovat a sklízet i v podmínkách, kdy si většina lidí myslí, že to není možné. 

Představte si nyní stupnici od 0 do 100 procent. Stovka znamená stoprocentní touhu překonat co nejlépe současnou krizi.
Máte-li opravdový zájem o pomoc, pak mi napište do formuláře níže informace dle vzoru uvedeného níže, podívám se na ně a zamyslím, jak Vám nejlépe pomoci.

Můj zájem o pomoc je na stupnici _ _ %
1. Nepodnikám/Podnikám a tři oblasti podnikání, které mě zajímají a naplňují z hlediska vize, bez ohledu na finace:
a) .......
b) ......
c) .......

2. Podnikám a nemám/mám již internetové stránky, jejich adresa je www...

3. Myslím si, že by mi pomohlo...  

4. Vaše doplňující informace.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů