Zasaďte myšlenku a sklízejte zisk.

Jak bohatnout díky jogínskému přísloví?

Odhalte podrobnosti tajemství, jak se dostanete do oceánu zisku.

Původní verze přísloví, které je jednou z nejstarších instrukcí k úspěchu, zní takto:

‚‚Zasej myšlenku, sklidíš čin. Zasej čin, sklidíš zvyk. Zasej zvyk, sklidíš charakter. Zasej charakter, sklidíš osud.‘‘

Je to nadčasová moudrost, která má skutečnou moc změnit Váš život.

Jak může každý skutečně moudře bohatnout?

Na chvilku zůstaňme u pěstování, předtím, než to proměníte na cokoli co Vás zajímá.

‚‚Zasej myšlenku, sklidíš čin.‘‘

Představte si, že každý den zasejete semínko. Budete o ně pečovat. Jen chvilku každý den.

‚‚Zasej čin, sklidíš zvyk.‘‘

Vžijte se do pocitu, že zasejete každý den nikoli jedno, ale 3 až 6 semínek. Tak za rok vznikne nejméně 1000 a případně 2190 rostlinek.
Je vyloučené být neúspěšný, když dodržíte tento snadný recept.

‚‚Zasej zvyk, sklidíš charakter.‘‘

Váš zisk bude tím větší, čím chytřeji si dobře zvolíte, co zasadit.
Moudrost je v tom sázet něco jiného, než dělají ostatní.
Tak totiž vypěstujete to, čeho je málo.
A když je něčeho žádaného málo, tak máte o zisk postaráno.

Opakujte si v duchu či nahlas myšlenky pro úspěch, kterými Vás budu provázet.
Podívejte se na podnikání a zisk nově. Jen tak můžete rozumně žít namísto živoření.

Většina podnikatelů dělá tu chybu, že napodobuje to, co dělají ostatní. Tak se zákonitě dostanou do situace, kde začnou bojovat o pozornost zákazníků velmi nízkými cenami, kterými se snaží odlišit se od konkurence, více pracují, než vydělají a tak sami sebe dovedou do zkázy.

Když se rozhodnete pěstovat něco exotického, tak potřebujete mít zdroje na to udržet si nejlepší kvalitu. Vyhnete se podbízení, protože víte, že jste do své práce dali to nejlepší co existuje široko daleko. Pak máte konkurenci možná někde stovky či tisíce kilometrů daleko.

‚‚Zasej charakter, sklidíš osud.‘‘

Váš finanční osud bude zcela jiný než těch, kteří zůstali v průměru.

Pokud byste skutečně prodávali semínka, pak se odlišíte jejich nejen kvalitou, ale i jejich balením servisem a službami. Dokážete kupujícím poradit lépe, než statisíce jiných obchodníků. Můžete být mezi nejlepšími na světě.

Víte, že zahrada vyžaduje péči, víte, že růst vyžaduje čas. Víte, jaké to je pečovat o zahradu. A víte, jaké je to radovat se z rozkvětu a sklízení ovoce vaší práce. Proto jste těmi, kteří vědí, jak vzniká krásná úroda. A proto nabízím pomoc lidem, kteří mají životní moudrost. Chápání principů setby, péče a sklízení. Je možné zasadit a sklízet nejen ovoce. Nabízím Vám pomoc v tom, jak začít po snadných každodenních krůčcích vytvářet zahradu zisku 🌱🌱🌱, která bude pro Vás i Vaše blízké pojistkou přežití v etapě lidstva, do které jsem se dostali.

Loňské předpovědi poukazovali na to, že pokud vše půjde podle nejlepšího scénáře, tak do konce roku 2020, tedy do čtvrtého kvartálu, bychom měli být přibližně v situaci, kdy bude svět ekonomicky v normě. Pokud by to však postupovalo hůře, tak může dojít k normalizaci až za rok, tedy ve druhém čtvrtletí roku 2021. (Agentura McKinsey 3/2020) 

Protože se situace  přiostřuje, je kriticky důležité začít vytvářet další zdroje příjmů. To platí nejen pro podnikatele. Zůstaňme ještě chvíli u moudré metafory o pěstování.

Je důležité, abyste pěstovali ve vhodných podmínkách, na místech, kde je dostatek zdrojů a světla. 

Zatímco zahradu, sad či pole přestěhovat nemůžeme, tak můžeme využívat pozemky, které jsou na internetu. Tam můžeme po zralé úvaze zaujmout prostor, místo, které se nám líbí a je zdravé. 
Určitě byste nebyli rybáři, kteří by jezdili lovit do míst, kam jezdí lovit většina. Byli byste v konkurenční pasti a museli prodávat za ceny, za které prodávají druzí. Taková situace vždy vede k cenovým válkám a tlaku na stále nižší ceny. 

Dostaňte se do oceánu zisku

Vyhněte se většinovému myšlení. Pak se člověk stává otrokem, nikoli hospodářem a okolnosti s ním mohou libovolně mávat jako s loďkou v bouři. 

Nabízím Vám opak. Nenabízím Vám rudý oceán plný žraloků a krveprolití. 

Je možné najít  modrý oceán, kde nejbližší konkurenční lodě jsou vzdálené desítky mil. Je možné najít místo, kde můžete takříkajíc pěstovat perlorodky a podobně jako při pěstování rostlin sklízet. Rád pomohu těm, kteří jsou v krizi, získat pevnou půdu pod nohama a zajistit násobně vyšší šance. 

Je možné rozmnožit zisky tím, že budete produkovat to, co ostatní nenabízí. 
A nebo nabízet v místech, kde to konkurenci nenapadlo. 

Je možné být zahradníkem, který nabídne své služby a starat se o zahrady těch, kteří nemají čas. 

Nástroje pro inteligentní zisk

Pro ty z vás, kteří se chtějí pojistit proti nepřízni přírody a ekonomických dopadů na více než půl roku života (v optimistickém případě viz studie), mám speciální setbu a nástroje pro pěstování zisku. 
Nástroje systému Jak vydělat peníze Vás naučí si vybrat to správné. To naplňující a zároveň ziskovější. Nástroje Neuroprofitu a Videoreklamy Vám umožní být viděni lépe, než kdybyste měli kolem dálnic bilboardy. Navíc Vás naučím získat více. 

Pokud se ptáte, jaký jsem zahradník, tak z hlediska pěstování bohatství jsem pomohl řadě lidí k statisícovým ziskům. Ne přes noc, ale v průběhu dvou až tří měsíců. Dnes je doba v mnohém složitější, ale na druhou stranu mnoho konkurence přestane existovat. 

V letech 2008 - 2009 jsem s elegancí překonal krizi. Teď mohu svoje znalosti nabídnout Vám. Vám, protože víte, že po době setí musí nastat období péče o růst. Také je potřeba plít a zbavovat se všeho, co ohrozí život Vašich plodů. Postupně Vás povedu k tomu, kdy sklízet. Jen lidem s životní zkušeností o procesech růstu a rozvoje nabízím mou pomoc a mé nástroje.

Pomoc opravdu jen těm, kteří jste moudří

Pro koho moje pomoc není? Nenabízím ji naivním, kteří chtějí vyhrávat ve sportce či v hazardních hrách. Je hazardem pouštět se do podnikání či hraní, když člověk nerozumí pravděpodobnostem. Je moudré pojistit se plánem A, B, C a maximalizovat šance. Chci Vás naučit okamžitě eliminovat vyhazování peněz. Budu rád, když jako ti, s kterými jsem pracoval v minulosti, budete moci pěstovat a sklízet i v podmínkách, kdy si většina lidí myslí, že to není možné. 

Představte si nyní stupnici od 0 do 100 procent. Stovka znamená stoprocentní touhu překonat co nejlépe současnou krizi.
Máte-li opravdový zájem o pomoc, zkopírujte si následující otázky do formuláře níže a odpovězte mi. Podívám se na ně a zamyslím, jak Vám nejlépe pomoci.

Můj zájem o pomoc je na stupnici _ _ %
1. Nepodnikám/Podnikám a tři oblasti podnikání, které mě zajímají a naplňují z hlediska vize, bez ohledu na finace:
a) .......
b) ......
c) .......

2. Podnikám a nemám/mám již internetové stránky, jejich adresa je www...

3. Myslím si, že by mi pomohlo...  

4. v současné situaci mám finanční rezervy na .... měsíců.

5. Pokud bude současná situace trvat, tak bez zadlužení dokážeme fungovat .... měsíců.

6. Vaše doplňující informace.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů