ANGLIČTINA S VIRTUÁLNÍ REALITOU A HYPNÓZOU

Zažijte zážitkové učení, které překoná vše, co jste kdy mohli zažít. Angličtina pro začátečníky a věčné nemluviče.

Rychleji a pohodověji se budete celoživotně do cíle dostávat jen tehdy, když změníte prostředek. Pokud mohu doporučit to nejlepší, co jsem v životě vytvořil, tak je to tento týdenní zážitkový kurz angličtiny. Díky virtuální realitě umocníme příběh, díky hypnotické pozornosti se stanete součástí prožitku dokonce lépe, než kdybyste byli na kurzu v anglickém Brightonu.

25. 7. - 31. 7. 2020
15. 8. - 21. 8. 2020
17. 10. - 23. 10. 2020

9 - 17,30 hod.
60 hod. výuky

Praha

znáte to ...

Znáte ty situace, kdy:
 • chcete něco říci, ale v nitru se bojíte, abyste se neztrapnili?
 • máte obavy z výslovnosti, strach z toho, že budete mít okno?
 • slyšíte angličtinu a i přes roky studia jí nerozumíte?
 • pro porozumění potřebujete, aby na vás lidé mluvili velmi pomalu?
 • potřebujete mít k ruce stále slovník, tahák a nápovědu?

stop!

Za pár dní tomu bude konec. Dovolte si vstoupit do představy, že jste v cizině a nejenom že rozumíte, ale i odpovídáte. Myslíte si, že byste na to potřebovali být rok v Londýně nebo New Yorku?

Ve skutečnosti nemusíte do ciziny, ale stačí si nasadit brýle pro virtuální realitu a kliknutím se přenést do anglicky mluvícího prostředí.

To, co byla donedávna doména sci-fi, je skutečností.

hypnotizující virtuální realita

Sen se stal realitou právě díky zklamáním z mnoha jazykových kurzů, které jsem po revoluci absolvoval. Hledal jsem co nejefektivnější metody. Měsíce jsem chodil do renomovaných docházkových kurzů v Praze i Brně, ale bylo to jen o frustraci a vyhazování peněz. Hledal jsem dál a dál.

V té době jsem ještě netušil, že můj zájem o paměť a lidský mozek se stane mým povoláním. Touha po poznání tajemství podvědomí mne dovedla ke studiu hypnózy, která je vlastně takovou předchůdkyní virtuální reality.

lze vyvolat hypnotické soustředění a se znásobenou koncentrací se snadněji učit?

ANO, ale s klasickými učebnicemi a texty to prostě nejde. Chyba není ve vašem netalentu, ale v tom, že učitelé si nevšimli, že herci v divadle, zpěváci na koncertě, dokáží vtáhnout diváky do děje pomocí emocí a aktivování představ. Melodií hlasu a intonací dokážou vést pozornost doslova hypnoticky na rozdíl o suchých textů v učebnicích.

teleportujte se do new yorku

Dnes díky virtuální realitě umocníme příběh, díky hypnotické pozornosti se stanete součástí prožitku dokonce lépe, než kdybyste byli na kurzu v anglickém Brightonu. Nepotřebujete platit 50 000Kč za kurz a mít stres, že neporozumíte desítkám hodin gramatických výkladů.

U mě se posadíte do pohodlných křesel a teleportujete se do jiného světa. Budete sedět v křeslech a ty se stanou třeba sedadlem v autě. Budete se navigovat pomocí originální mapy po Hollywoodu. Jednoduchým gestem na tabletu s augmetovanou realitou zatočíte k obchodnímu domu. Půjdeme spolu nakupovat, ale jinak než stupidním čtením cvičení 5b v učebnici na straně XY. A také si po telefonu domluvíte setkání a vyberete si, jak hravě a příjemně strávíte čas s novými přáteli, které potkáte v Las Vegas.

sen? nikoli, realita!

Anglický SEN jsem do skutečnosti převáděl 20 let.

Angličtina s hypnózou a virtuální realitou vznikla díky kombinaci nejpokročilejší psychologie a je daleko před metodami, které jen o trochu překonávají klasické kurzy a školní výuku.

Moje touha překonat metodu desugestopedie profesora Lozanova a umožnit lidem ovládnout tisíce anglických slov mnohem rychleji se naplnila.

V týdenním kurzu angličtiny s virtuální realitou si budete užívat jako na dovolené. A budete to prožívat!!

Celý týden kurzu je interaktivním příběhem odehrávajícím se zejména v Hollywoodu. Virtuální realita, augmentová realitahry vytvořené pro kurz dodávají celému ději další dimenzi.

K tomu všemu se můžete ještě týden či měsíc po kurzu cítit jako znovuzrození. To je bonusový účinek regenerační hypnózy, která reaktivuje paměťové schopnosti a způsobí, že oslabené sebevědomí bude nahrazeno radostí z angličtiny.

Do propadliště dějin odejdou představy o nucení se učit. Těším se na to, jak budete zažívat, že ostych a dřívější stres se začne rozplývat už na počátku našeho setkání.

V transu se napojíte na vnitřní zdroje a budete žasnout nad novými možnostmi. Přijdete a už nikdy nebudete chtít absolvovat trapné pocity marnosti v kurzech, které vedou lidé bez nejmenších znalostí fungování lidského mozku.

 
 • Povedu vás poznáním, které jsem odhalil nejen studiem paměťových expertů, ale i vlastní zkušeností.
 • Odhalím vám můj zcela nový systém, kterým jsem překonal nejen osvědčené paměťové metody z antiky, ale i metody používané paměťovými velmistry.
 • Nebudu vás tedy učit metody paměťových paláců, které jsou vhodné pro pamatování si v češtině, ale jsou velmi komplikované pro studium angličtiny.
 • Předložím vám menu, které vám umožní za pár dní ovládnout více, než kdy bylo možné.
 • Budete nejen mluvit anglicky, ale začnete mít sny v angličtině a myslet v ní během dne.
 • Budete si užívat vyprávění vtipů v angličtině. Ano, budete vyprávět vtipy a smát se.
 • Angličtina se stane hrou.

Velmi dlouhou dobu jsem se rozmýšlela, než jsem se na kurz zapsala. Po zaplacení jsem váhala, zda jsem udělala správně. Ale velmi moc si přeji rozumět, přečíst si a popovídat s lidmi, kteří umí a mluví jen anglicky. Nakonec jsem moc spokojená, že jsem na kurz AJ Libora Činky chodila. Nikdy jsem se ještě nevracela domů tak svěží a optimisticky naladěná, spokojená, jak po každém dni kurzu. Ten pocit nemuset se učit, přesto se učit. Pryč byl pocit strachu, že se mi někdo bude smát, myslet si o mě, že jsem debil. Skvělý pocit VOLNA, KLIDU, HARMONIE a UVOLNĚNÍ je NEZAPOMENUTELNÝ! Děkuji.

Ivana Roháčová  alias Ivika 

Milý Libore, má očekávání na začátku kurzu byla jiná, jednodušší, při zemi. Myslím, že jsme dostali mnohem víc, než jsme čekali a než vůbec můžeme dohlédnout. Díky za nový začátek, mám před sebou hodně práce, ale o tom to je. Budu se těšit na nějaké další setkání.

 Andrea Šenkyříková alias Amanda

GARANTUJI VÁM ...

 • 10 až 70 x rychlejší zapamatovávání.
 • Hypnotickou aktivaci hlubokého soustředění, které významně pomáhá učení a trvalému zapamatování.
 • Orientaci až v 1400 slovíčkách, schopnost používat stovky z nich aktivně.
 • Psychologicky nejvyspělejší kurz angličtiny na světě. Týden, který změní váš život.
 • Efektivní a intenzivní týdenní kurz, kde se mimořádně pobavíte (budete se bavit a budete i mluvit).
 • Motivaci a snadné učení kdykoli v budoucnu.
 • Nepublikované paměťové triky na zapamatování nepravidelných sloves, tzv. "složitých" předložek jako IN, AT, ON, hravý trénink a simulace klíčových situací.
 • Interaktivní trénink a simulace ve virtuální realitě

🎁 Bonus ke kurzu: online program ABC jazyky  (v hodnotě 1280 Kč)  je zásobárnou paměťových triků, tipů, videí, MP3 nahrávek pro snadné a efektivní ovládnutí cizích jazyků.

📧 Emailový jazykový seriál k procvičování a upevnění vašich znalostí.

25. 7. - 31. 7. 2020
15. 8. - 21. 8. 2020
17. 10. - 23. 10. 2020

9 - 17,30 hod.
60 hod. výuky

max. 9 účastníků

Praha

online program - ABC jazyky
2 interaktivní večery s VR

 jazykový seriál k procvičování

16.800 Kč

Byl to úžasný týden, týden v němž jsem poznal mnoho přátel z různých míst ČR. Ale hlavně jsem poznal a snad i pochopil, jak se učit bezbolestně, tak jak je opravdu přirozené a pro mě srozumitelné. Děkuji a přeji krásné dny.

Stanislav Čáp

PROČ PRÁVĚ TEN LIBOR ČINKA ...

 • Od roku 1992 vedu vlastní tréninky a předávám, co jsem se naučil a denně používám - strategie rychločtení, zrychlené učení, NLP (neuro-lingvistické programování), Ericksonovskou hypnoterapii a systemickou terapii. 
 • Učil jsem se od těch nejlepších jako je John Overdurf, Richard Bandler, Paul McKenna
 • Napsal jsem knihu Ovládněte svůj mozek, v níž představuji, jak ovládnout biopočítač mezi Vašima ušima a knihu Anglická gramatika i pro blondýnky
 • Kurzy angličtiny s hypnózou pořádám od roku 2002, od roku 2017 zařazuji do výuky nové a nové prvky, jako je virtuální a augmentovaná realita

zkušenosti? můžete si je ode mě uploadovat, jen o něco pomaleji než neo v matrixu.

Michal, ivana ... už anglicky mluví

Udivilo mne, jak jsme dokázali udržet pozornost každý den tolik hodin. Je skvělé si hrát a přitom se učit. A učit se tak intenzivně. Po 3-4 dnech se mi začaly zdát sny v angličtině! Super! Vím, že se teď nebudu bát kdekoliv promluvit, ale navíc mám obrovskou chuť sama se učit dál ...

Michaela Pacherová

Kurz byl velmi naplňující, poučný, energický, uvolňující, příjemný. Zvláštní zážitek, spojení příjemné atmosféry se studiem jazyka. Nejlepší učení jazyka (i ostatních věcí), které jsem zažil.

Michal Kubát
 

Reálná angličtina, nikoli konzervativní učebnicová, kterou mluví jen pár procent lidí. To NENÍ jen virtuální sen. To je skutečnost, která se stane součástí vašeho života.

Těším se na vás.
You in Ready Player One.