Pomoc nejen pro podnikatele aneb Anti Feng-shui a proč nepotěším puntíčkářky

Pokud prosperujete a máte příjemný plat s perspektivou zvyšování, tak patříte mezi malou část lidí.  A naopak, pokud Vám finanční zdroje nestačí, tak patříte mezi většinu. Pro ty, kteří chtěli více, jsem již v roce 2009 vydal první verzi systému Jak vydělat peníze. Možná Vás překvapí, že jeho již čtvrtá verze však nyní není v eshopu. Že by špatné Feng-shui? Nikoli.

Je to proto, že nejde jen o to využívat tam prozrazené Know-How a nástroje, ale o to, že se jeho majitelům potřebuji věnovat. A jak jsem psal nedávno, z časových důvodů to nyní není možné. Proto JVP není v tuto chvíli v prodeji. Ale mohu namísto sebe doporučit pár zkušených expertů, kteří dělají související tréninky jejichž kvalitu znám a vím, že jsou srovnatelné se zahraničními kurzy.

Lze vydělávat lecsčím, ale

Mnohé z Vás nepřekvapí, že jsem zavalen žádostmi o podporu lidí, kteří chtějí využít mé zkušenosti z psychologie marketingu. Ty však nepřímo odmítám tím, že jim zašlu podmínky spolupráce, v nichž trvám na tom, abych mohl produkt dopředu vidět a ověřit, že je poctivý, funkční a opravdu pomůže. Většinou se mi pak již neozvou.

Takže pokud Vám přišly nabídky ke koupi něčeho „zázračného“ a já to nepodporuji, tak víte proč.

Už jsem zaznamenal spoustu lidí, kteří nabízí dokonce dlouhé seznamy toho, do čeho by měli obeslaní „jít“. Zajímavé je, že ještě před pár měsíci o nich nikdo nevěděl a najednou jsou experty. Doporučují vše, z čeho mají podíl na zisku. Ostatně jeden z nich nedávno svou kampaň opřel o myšlenku, že když si bude myslet, že jeho produkt je trhák, že když o tom všude bude mluvit, tak že se jím stane. Ano, spousta lidí mu uvěřila „vědecky“ zarámované bludy, ale čas velmi rychle ukáže, jak jsou úspěšné poté, co vyprchá placebo efekt. Ti, kteří ho doporučovali mají nyní plné ruce práce, aby nabídli doplňkové programy a vrátila se jim ztracená reputace. Držím jim palce, protože mnozí  jsou fajn lidi a jen podlehli gigantické mystifikaci a neposlechli mé zkušenosti. Ostatně to mladí lidé často dělají, že neposlouchají starší a musí si sami „rozbít nos“. Počet lidí, kteří však budou chtít podobnými praktikami prodávat hezky vypadající katalogy, ve kterých lidem nabídnou ochutnávku rad v myšlenkové hloubce článků ženských časopisů, a pak jim nabídnou „vyšší level“, bude stoupat. Proto budu zveřejňovat jen jména a kontakty lidí, kteří Vám opravdu mohou pomoci. Původně jsem myslel, že je zveřejním jen na speciální stránce systému JVP www.jak-vydelat-penize.com, nicméně nyní zvažuji jiné a pro mne rychlejší možnosti. Jednou z nich je informovat e-mailem jen ty, kteří opravdu chtějí seriózní a aktuální informace.

Anti Feng-shui

Co ode mne opravdu nečekejte jsou doporučení, jak využít třeba Feng-shui a přestavit nábytek tak, abyste měli „správné finanční toky“. Určitě se lépe pracuje ve vhodně uspořádaném pracovišti, ale na druhou stranu velké nápady vznikají v prostředí, které Edison nazýval myšlenkovým chlévem! Že bych vytvořil něco lepšího, kdybych nepracoval v prostředí plném starých a roky nepoužívaných věcí? To by mi jistě řeklo mnoho absolventů jistého pseudovědeckého kurzu, (respektive těch žen, které toužily po přestavení či výměně  nábytku a získaly tak koupí onoho vskutku transformačního návodu drahý důvod). Popravdě řečeno, je mi jedno, co by řekli lidé, kteří jen papouškují názory druhých, aniž je ověří v praxi. Netuší totiž, že pořádek omezuje vznik tvůrčích myšlenek a dokonce může narušit psychiku, o čemž se přesvědčili nacisté při snaze o vychování čisté rasy.

„Společnost, která si ze všeho nejvíc váží pořádku, nebude tvůrčí.“
Lester Thurow

Takže pokud podnikáte v oblasti, v níž je potřeba kreativita, tak vězte, že v uspořádaném prostředí Vás mohou napadnout jen průměrné myšlenky. A průměrné myšlenky znamenají průměrné zisky, respektive průměrnou bídu. Originální a praxí ověřené je to, co nabízím už 20 let, a proto tento standard budu uplatňovat i na ty osoby, které doporučím místo sebe. Aby nezapadli skuteční specialisté mezi průměrnými, občas o nich napíši zde či ve speciálním e-mailu. Necháte-li se okouzlit doporučením od několika lidí, kteří chodili do tanečních v době, kdy jsem se začal učit u světových expertů, tak, budete-li mít kliku, získáte mnohonásobně méně, pokud dokonce nenalítnete.

Zvažte, proč je pro mne skutečná a dlouhodobá pomoc druhým důležitější než krátkodobý zisk. Zapamatujte si, že jakmile dáte na má doporučení, tak získáte maximum a to i s ohledem na budoucnost. Můžete začít již nyní po kliknutí na Libor Činka doporučuje.

Libor Činka
Učím lidi používat mozek na maximum, píšu o tom a vedu kurzy.