Nashledanou v ne moci

Zdánlivě nevinné slovo. Pozdrav „nashledanou“ pronesený bez rozmyslu. Ne vždy se hodí říci něco tak zažitého. Opakovaně pronesený v prostředí, kam se vlastně vrátit nechcete. Odcházím z plicního vyšetření, kam jsem byl poslán, a ač nekuřák, tak hodnoty naznačují, že zadýchávání, které se někdy projeví v mé mluvě, může být probíhající zanět, možná astma. Odcházím přes čekárnu a než stisknu kliku, napadá mne, že odejdu bez pozdravu nashledanou. Jakkoli se to může zdát nepatřičné, tak říkám „na zdraví“. Hlavy čekajících se pohnou a pohlédnou na mne. Možná si myslí, že jsem se zbláznil. Je mi to jedno, protože jsem něco zasel do jejich podvědomí, a mohl tak o kousíček odklonit jejich myšlení.

Zamyslete se nad tím, jak často člověk něco automaticky udělá, aniž si uvědomí, že je důležité přerušit některé automatizmy. Když automaticky říkáte nashledanou u lékaře, ve zdravotním středisku, v nemocnici, tak tím v podvědomí potvrzujete program „je normální vracet se tam na shledání“.

Tak vzniká bez vědomí řada programů, které vedou k „ne moci“, tedy stavu, kdy nemůžete. Opakováním toho, co dělá většina, se lidé dostávají do smyčky normálních problémů. Naštěstí se z ní lze vymanit. Dovolte si zpochybňovat zvyklosti, které jste se naučili od okolí.

Přestaňte říkat nashledanou vždy a všude. Stop myšlenkovým virům. Vybírejte si, s čím se chcete shledat. Vyberte si zdravé myšlení po všech stránkách.

Dovolte si promýšlet, co sdělujete a programujete svými myšlenkami. Ty jsou u všech lidí prodknuty oslabujícími programy, které ubírají moc život ozdravit, a to nejen ve smyslu zdraví.

Na webináři 14.4. http://anglickyfantasticky.cz/webinar2 odhalím vzorec, který ohrožuje zdraví lidí ve většině světa a hádanku legendárního hypnoterapeuta, kterou lidem dokazoval, že zdánlivě nemožné je řešitelné. Vysvětlím i to, jak díky myšlení jinak můžete začít myslet v angličtině, a to zcela nezávisle na věku, vzdělání i předchozích zkušenostech. Jen pár vět a Vaše pozorné naslouchání, a budete se moci definitivně „vykašlat” na hloupé a mozek poškozující postupy, které Vám vsugerovali pseudoautority. Namísto nich budete moci mít nejširší možnosti.

Kdysi jsem začal studovat nejkreativnější postupy zvládání „nemožného“. V průběhu dvou desetiletí jsem mnoha tisícům lidí dokázal, že jakmile začaly myslet myslet jinak, mnohonásobně překonávaly své limity. Jsou mezi nimi i lidé, nad nimiž vyřknuli ortel lékaři, pedagogové, trenéři. Vždy se mýlili. Dokázal jsem jim opak, podobně jako v roce 1968 Dick Fosbury svým legendárním flopem skočil výše než kdokoli před ním. Jen jiné myšlení vede k jiným výsledkům. Jen lepší postupy Vám umožní zvládat mnohonásobně více mnohem snadněji. Namísto dřiny, inteligentní trénink. Inteligentnější než většinové.

Přihlaste se na webinář a zajistěte si úspěch:

http://anglickyfantasticky.cz/webinar2

Odstraňte ne moc a získejte moc.

 

Libor Činka
Učím lidi používat mozek na maximum, píšu o tom a vedu kurzy.