Používejte svůj mozek na maximum

e-book Superpaměť

Začněte tím, že si stáhnete moji e-knihu SUPERPAMĚŤ. Jen za 15 minut čtení zjistíte, jak mozek efektivně využívat a jak se bez větší námahy cokoli naučit. Jako bonus získáte mailový seriál PRŮVODCE ÚSPĚCHEM Libora Činky.

Superpaměť

"Rozdíl mezi úspěšnými a neúspěšnými spočivá v jejich schopnosti pracovat s informacemi."
Bill Gates

Určitě jste už někde zaslechli,  že člověk využívá jen 10% kapacity svého mozku. Je to mýtus. Skutečně věříte tomu, že zbytek mozku nedělá nic? Stejně jako ten nejlepší počítač, mozek pracuje, i když nepracuje. Aktualizuje "stahuje nové verze programů", maže, přeskupuje a vytváří nová spojení. A stejně jako se musíte naučit používat svůj mobilní telefon a využít všechny jeho funkce, naučíte se využívat i možnosti vašeho mozku. Když o to budete skutečně stát. Záleží jenom na vás, jestli svůj mozek začnete trénovat , nebo si zapnete Google a necháte pracovat technologie.

Naučím vás, jak s mozkem pracovat a využít jeho kapacitu na maximum. I za využítí těch nejmodernějších technologií. Nebude to hned a nebude to na počkání. Mataron z gauče taky neuběhnete ze dne na den. Nejdůležitejěí je rozhodnutí na první kliknutí.

S čím vám mohu pomoci?

 

  • Trpíte poruchami spánku, špatně se soustředíte nebo máte slabou vůli?
  • Trápí vás úzkost, fóbie nebo deprese?
  • Už léta se snažíte přestat kouřit, zhubnout, zvýšit svůj výkon ve škole nebo v zaměstnání?
  • Máte problém s navazováním vztahů, se sebedůvěrou?
  • Nedaří se vám otěhotnět, přestože fyzicky je vše v naprostém pořádku?

Nemusíte vše zvládnout sami. Vše co potřebujete, je zkušený průvodce, terapeut, se kterým společně odhalíte příčinu, někdy i více příčin, vašich problémů. Jsem tu od toho, abych vám pomohl najít vhodné řešení. Při terapiích využívám koučovací přístup, systemickou psychoterapii, hypnózu i neurolingvistické programování. Mám za sebou 20 let praxe a dost let praxe ještě před sebou.

hypnoterapeut, psychoterapeut, lektor NLP, paměti, hypnózy...

Mozek a jeho možnosti mě neskutečně fascinují. Superpaměť, rychločtení, motivace, angličtina, to jsou pojmy, kterými se už 25 let zabývám a neustále studuji. Studuji, učím, píšu, tvořím a hlavně pomáhám lidem pochopit jak začít, využívat a rozvíjet kapacitu svého mozku.

Co je hypnóza

 

3x blesková hypnóza - ukázka z kurzu LČ

Sen se naplnil díky hypnóze