Používejte svůj mozek na maximum

Osobní rozvoj je celoživotní cesta. Už 25 let učím lidi používat superpočítač, který se nachází mezi jejich ušima. Ve školách, v práci i v osobním životě. 

Už jste někde zaslechli, že člověk využívá jen 10 % kapacity svého mozku. Je to mýtus! Skutečně věříte tomu, že zbytek mozku nedělá nic? Stejně jako ten nejlepší počítač mozek pracuje, i když nepracuje. Aktualizuje, „stahuje nové verze programů", maže, přeskupuje a vytváří nová spojení.
A stejně jako se musíte naučit používat svůj mobilní telefon a využít všechny jeho funkce, naučíte se využívat i možnosti vašeho mozku. Když o to budete skutečně stát. Záleží jenom na vás, jestli svůj mozek začnete trénovat, nebo si zapnete Google a necháte pracovat technologie.

Ve svých kurzech osobního rozvoje se zaměřuji na efektivní plánování a využívání času, trénink paměti a zrychleného učení, psychologii vlivu a NLP - NeuroLingvistické Programování a trénink hypnózy a autohypnózy.

Jsem lektor, učitel a vizionář a naučím vás, jak s mozkem pracovat a využít jeho kapacitu na maximum. Nebude to hned a nebude to na počkání. Mataron z gauče taky neuběhnete ze dne na den. Nejdůležitejší je, se rozhodnout. 

S ČÍM VÁM MŮŽE POMOCI HYPNOTERAPIE, HYPNÓZA, PSYCHOTERAPIE a SEBEROZVOJ?

  • Říkáte si, jak to udělat, aby vašim slovům a myšlenkám rozuměl váš partner nebo šéf?
  • Trpíte poruchami spánku, bolestmi hlavy, špatně se soustředíte nebo máte slabou vůli?
  • Zajímá vás, jak zadávat úkoly tak, aby to vaše spolupracovníky motivovalo?
  • Máte problém s navazováním vztahů, se sebedůvěrou?
  • Trápí vás úzkost, fóbie nebo deprese?
  • Už léta se snažíte přestat kouřit, zhubnout, zvýšit svůj výkon ve škole nebo v zaměstnání?
  • Nedaří se vám otěhotnět, přestože fyzicky je vše v naprostém pořádku?
  • Máte děti a rádi byste je posunuli k tomu, aby byly samostatnější a plnily své povinnosti?

Nemusíte vše zvládnout sami. Vše co potřebujete, je zkušený průvodce, terapeut, lektor, se kterým společně odhalíte příčinu, někdy i více příčin, vašich problémů a starostí.

Využívám koučovací přístup, systemickou psychoterapii, hypnózu i NLP - neurolingvistické programování. Jsem tu od toho, abych vám pomohl najít vhodné řešení - při osobním setkání, během kurzu nebo online .
Mám za sebou více než 20 let praxe a mnoho let praxe ještě před sebou.

kdo jsem

hypnoterapeut, psychoterapeut, lektor a vizionář 

„Mozek a jeho možnosti mě neskutečně fascinují. Superpaměť, rychločtení, motivace, angličtina, NLP, hypnoza a psychoterapie jsou pojmy, kterými se už 25 let zabývám a dále je zkoumám. Učím, píšu, studuji, tvořím a hlavně pomáhám lidem pochopit, jak využívat a rozvíjet kapacitu mozku a jak žít šťastnější a naplněnější život.“

report z praxe psychoterapeuta

Stáhěte si zdarma report z praxe psychoterapeuta:

Hlavní klíč k řešení problémů

Tato e-kniha je psána s úmyslem seznámit vás s příčinami toho, proč lidé mají problémy a jen výjimečně dosahují svých snů. Získejte jednoduché tipy z mé praxe hypnoterapeuta a psychoterapeuta. 

Stáhěte si zdarma e-knihu:

SuperpaměŤ

Stáhněte si mojí e-knihu SUPERPAMĚŤ.  Jen za 15 minut čtení zjistíte, jak mozek efektivně využívat, jak si pamatovat a učit se snadněji. Jako bonus získáte můj mailový seriál PRŮVODCE ÚSPĚCHEM.