MP3 AUDIO PROGRAMY

Mp3 nahrávky využívající nejmodernější psychologické poznatky a postupy pro dosahování cílů, úspěchů, psychické pohody v různých oblastech.

hypnozisk-03maly-270x300-z2s52q0c9uHypno Zisk

Hypno Zisk obsahuje speciální MP3 Theta stimulaci (mp3 - 35 minut) využívající nejmodernější psychologické poznatky pro dosahování cílů z oblasti Neuro-lingvistického programování a Ericksonovské konverzační  hypnotické komunikace.  

 

  

hypnotrumf-06-up8whrrt4nHypno Triumf

Obsahuje speciální MP3 nahrávku využívající nejmodernější psychologické poznatky pro dosahování cílů z oblasti Neuro-lingvistického programování a Ericksonovské konverzační hypnotické komunikace. Je k dispozici všem, kteří chtějí jít za úspěchem. Je pro všechny, kteří se chtějí stát osobnostmi budoucnosti. 

 

 

HYPNÓZA PRO BLESKOVÉ ČTENÍ _03malýHypnóza pro bleskové studium a čtení – MP3 nahrávka

2 hypnotické nahrávky maximalizující rychlost čtení vznikly na výcviku pro Kooperativa, Vienna Insurance Group, a.s. a výcviku Strategie rychlého čtení. Samotná nahrávka je vhodná pouze pro absolventy kurzu Zrychlené učení a jak na zkoušky, Strategie rychlého čtení a majitele e-programu Bleskové studium a čtení.

 

 

AUTOHYPNOZA_PRO SNADNE STUDIUM_02malýAutohypnóza pro snadné studium

25 minut hypnotického programování v MP3 + E-kniha. Zcela ojedinělý systém podpory dosahování cílů. Kombinace vysoce účinných postupů obsažených v nahrávce, zpracovaných metodami Ericksonovské hypnózy, je formou svého zpracování a zaměřením významným krokem k úspěchu v mnoha oblastech. AHSS systém přináší unikátní informace a autohypnotické zážitky. Je klíčem k úspěchu, prosperitě a proto je tato nahrávka určena i pro nestudenty škol. 

 

AUDIOVITAMINAudiovitamin

Soubor speciálních MP3 nahrávek pro stimulaci mozku k dosažení různých stavů jako je klid, hluboké uvolnění, úleva od bolesti, podpora léčení, klid při pohovoru či zkoušce, tvořivost, podpora sportovního výkonu, zlepšení nálady.