ANGLICKÁ GRAMATIKA BEZBOLESTNĚ
I PRO BLONDÝNKY

Již 2.vydání bestselleru, které ukončí vaše trápení s anglickou gramatikou a místo toho Vám ji hravým, zábavným a trvalým způsobem "nalije" do hlavy. 

"Čas jsou peníze = Time is money".

Když nenarazíte na srozumitelnou učebnici, musíte si jí napsat. To mne napadlo po zjištění, že snadno srozumitelné pasáže v gramatických učebnicích najdete zřídka a zbytek bývá obtížně pochopitelný. Chcete-li porozumět, nezbývá než nakoupit mnoho knih, vyhledávat a zdlouhavě se v nich orientovat. A stejně pak po letech zjistíte, že jste se učili špatně.

Libor Činka, autor

Chcete se přestat trápit s anglickou gramatikou?

Toužíte si bleskově rozšířit slovní zásobu?

Chcete přehledný zdroj pro okamžité použití v praxi na místo teorie?

Rádi byste se zábavně naučili to, co bývá považováno za strašně těžké?

Cítíte, že se potřebujete zbavit těžkosti učení?

Vtloukali vám do hlavy, že se nic nenaučíte a že chyba je ve vás?

Ne, chyba byla úplně jinde!

Kdy se už konečně autoři učebnic a výukových programů začnou zabývat tím, jak mozek a paměť funguje?

Kdy přestanou jednoduše kopírovat staré učebnice, v nichž změnili jen velikost fontu a obal?

Toto je důvod, proč jsem vydal knihu AGB. I já jsem měl se studiem angličtiny problémy. Pak jsem propojil poznatky z metod zrychleného učení jako sugestopedie, neuro-psychologie, neuro-lingvistického programování, hypnoterapie, systemická terapie a mnoha tisíc hodin tréninků. 

AGB kniha o gramatice je určena všem, kteří se chtějí učit snadněji a ve zlomku času oproti klasickým postupům. 

Nazval jsem ji: Anglická gramatika Bezbolestně i pro blondýnky.

Chci, aby to bylo opravdu snadné, jakoby existovaly hloupé bytosti identifikovatelné barvou vlasů. TY NEEXISTUJÍ, ale HLOUPOST ANO. Hloupost učebních metod, které sugerují, že učení je těžké.

Rozhodl jsem se tedy, že dokáži opak a pomocí AGB Vám "nahraji" angličtinu do mozku.

AGB je určena nejen začátečníkům. Je i pro více pokročilý, kteří si potřebují udělat jasno v tom, co bývá prezentováno jako složité:

  • nepravidelná slovesa
  • předložky
  • předpony a přípony
  • rozdíly mezi časem minulým - předpřítomným
  • nesmyslem nazvaným přítomným časem prostým a průběhovým ...

O čem Anglická gramatika NENÍ

AGB neobsahuje všechna klasická pravidla. Rozhodl jsem se, že se v AGB omezím na to podstatné, a to zbytečné nahradím tečkami. 

Jak je kniha AGB připravena pro Váš mozek?

  • AGB obsahuje informace pro levý a také pravý mozek, tzv. mozkové hemisféry, které se vzájemně doplňují.
  • Pro "levomozkové" čtenáře: V AGB najdete tabulky a seznamy kroků účinného jednání. S těmi rád zachází analytický levý, lineárně myslící mozek.
  • Pro "pravomozkové" čtenáře: Klíčové informace jsou vloženy do mikro příběhů, které aktivizují myšlení pravého mozku a vytváří tak širší kontext umožňující lepší zapamatování a přenos do praxe.

Zdenka, Helena ... o knize napsali

“Dobrý den, vaše knížka je super, koupila jsem ji pro 17ti letou dceru - blondýnku, která s výukou angličtiny na střední škole bojuje. Její reakce byla že ....konečně někdo píše gramatiku angličtiny tak jak je schopná pochopit a zapamatovat si...prý by vaši knížku nejradši půjčila učitelce angličtiny, od které si z výuky nepamatuje vůbec nic.”

Helena

“Knížka se mi líbí velice. Nápad řadit minulost vlevo, přítomnost doprostřed a budoucnost vpravo se mi zdá geniální. Také rozlišování větných členů pomocí barev je úžasné. Zajímavé jsou i Vaše texty a videa co se týče způsobu učení . Je to osvobozující nemuset se učit slovíčka jedno za druhým.”

Zdenka