Cestoval jsem 543 let

Zní to jako nesmysl, ale je to pravda. Cestoval jsem 543 let a ještě jsem trochu unavený z Jet Lagu – desynchronózy –  přechodu přes časová pásma. To, co pomohlo v aklimatizaci, byla zastávka v Dubaji, a tak návrat do Prahy nebyl takový šok. Přesto však, i když svou práci mám moc rád, tak se do ní trochu nutím, protože  jsem měl pauzu skoro měsíc.

543 let jsem cestoval a je to 100% pravda.

Při relaxování v Thajsku jsem si vzpomínal na cestu posledních let a to, co měnilo můj život tak, že vytoužené sny se staly skutečností. Když jsem kdysi četl knihu Anthony Robbinse – Nekonečná síla, tak jsem netušil, že bude jedním z významných startů na cestě dosahování „nemožného“. Protože je tak inspirativní, tak jsem ji nechal zařadit do mého eshopu vedle dalších zajímavých knih. (Je jich tam pár, protože chci nabízet lidem jen opravdu to nej).

O mém hledání NEJ je i krátké video z Dubaje, které jsem dnes dal na youtube – Kam nejen na nákupy.

543 let jsem cestoval, ale můj život ovlivnily nejvíce týdny strávené ve společnosti zdrojů – knih a živých setkání s experty v úspěchu. Pochybujte o mé soudnosti? I moje žena kdysi pochybovala, když jsem jí řekl, že budu do 40ti let milionářem. Chvilku se cítila vítězně, protože jsem měl trochu zpoždění, ale už je to nějakou dobu pravda. Stejně jako vše ostatní, včetně cestování 543 let zpátky do roku 2014. Ano, byl jsem v Thajsku a buddhistický kalendář je o 543 let napřed oproti našemu. Vždy se můžete naučit něčemu novému a já se rád učím neobvyklé věci.

Svět je plný ohromujících myšlenek, zážitků a věcí.

Stačí hledat v těch správných zdrojích a u těch nejzkušenějších. V nedávném webináři u Martina Mikláše (ten je ještě cca 24 hodin přístupný všem zájemcům o hravé a poctivé podnikání viz www.jak-vydelat-penize.com na blogu na stránkách systému JVP) jsem prezentoval mou myšlenku, že se dostáváme do věku bohů.

Možnosti, které totiž nyní všichni máme, jsou takové, jako nikdy v dějinách. Moderní technologie spolu s 3D tiskem a nanotechnologiemi začnou brzy měnit svět tak, jak si to zatím neumíme představit. Například v Dubaji na letišti jsem viděl robota s lidskou tváří, který pomáhá cestujícím v orientaci na letišti. Ve hře je v budoucnu navíc i nesmrtelnost díky pokrokům v medicíně a znalostem, které jsou každému dostupné. (Pokud si chcete prodloužit život, tak doporučuji knihu Nespěchejte do rakve viz eshop)

Cestovat můžete nyní prakticky kamkoli, stačí pochopit, že základem je začít cestovat v mysli, a dovolit si vytvářet to nejlepší. Pak budete moci nejen to samé, ale třeba i více než já. Mám nyní zkušenosti, které jsem v minulosti neměl.

Ty umožňují cestovat příště snadněji a pohodlněji. A to samé platí i v jiných oblastech života. Dovolte si vydat se dál, než jste byli doposud a získáte více než doposud. Váš život můžete naplnit úžasnými zážitky a stále většími možnostmi.

  1. S.
    Móóc  Vám doporučuji pobýt pár dní na Krabi na západní části Railay, projít si neskutečným trhem v městě Krabi a královsky se tam najíst za cca 60 korun, zrovna tak jako jinde za 600.
  2. P. S.

Nejvíce nás kromě krás Thajska dostalo:
sushi – kus za  10 Baht tj. cca za 6 korun,
prali nám a žehlili 2 Kg prádla za cca 60,- Kč  – zvažoval jsem možnost přivézt si Thajku na domácí práce.

Libor Činka
Učím lidi používat mozek na maximum, píšu o tom a vedu kurzy.