ANGLICKY S HYPNÓZOU VERSUS ANGLICKY FANTASTICKY ON-LINE

Čím se liší Angličtina s hypnózou od Anglicky Fantasticky online (AFO)?

To záleží, jestli byste jeli raději na týdenní dovolenou, nebo se nechali pravidelně každý den vtáhnout do vašeho oblíbeného seriálu. Takhle příjemné obě možnosti studia jsou. Že se takhle na školách neučí? Proto se většina populace bojí mluvit anglicky a látku si nepamatuje. Angličtina s hypnózou je postavená na zážitcích, které prožíváte v prostoru. AFO (Anglicky fantasticky) je jako seriál o mnoha dílech na obrazovce. Pojďme se podívat na rozdíly mezi těmito kurzy blíže.

Jak vypadá kurz Angličtina s hypnózou?

Na týdenním kurzu naživo nenajdete židle a lavice. Naopak jsou tam pohodlná křesla, hraje hudba a každou minutu se odehrává něco zajímavého. Hrajeme kvarteto, kdy karty obsahují nepravidelná slovesa a lidé se přitom baví. O chvíli později přestavíme prostor a navigujeme se pomocí originálních map Hollywoodu. Každý vystupujeme pod pseudonymem – hrajete roli, kterou vám nepřidělil lektor, ale kterou jste si sami vybrali. Podobně jako na Broadwayi. Zažíváte svobodu myšlení a rozvoj tvořivých schopností. Stejně jako na dovolené v zahraničí, tak i v Angličtině s hypnózou budete mluvit v různých situacích. Při prvním pobytu jde možná objednávání jídla v restauraci nebo ubytování v hotelu hůře, podruhé už to půjde hladce. Paměťové schopnosti a rozvoj zajistí hypnotické prožitky na závěr dopoledních a odpoledních bloků. A pro umocnění nyní využíváme i augmentovanou virtuální realitu, což znamená, že najednou vstoupíte do 3D světa. Paměť má díky tomu k dispozici ještě intenzivnější kontextové vztahy. Klasické kurzy nabízejí nudné předčítání dialogů z učebnice (například nakupování). U nás zažijete nakupování podobně jako herci, kteří prožívají děj. A ještě si můžete díky virtuální realitě zajít na nákupy na 5 Avenue do  New Yorku. Tomu říkáme učení pro 21. století, to děláme a nabízíme každému, kdo se opravdu a definitivně chce naučit angličtinu v co nejkratším čase. Týdenní kurz připomíná dovolenou nejen hravostí, ale i slovy účastníků, kteří často dodávají, že se cítili nabití energií ještě v následujících týdnech.

Jak vypadá Anglicky fantasticky online (AFO)?

Mozek nemyslí v textech. Proto jsou textové učebnice neefektivní a učí se z nich pomalu a nudně. Přitom už minimálně od doby Komenského víme, že nejraději a nejsnadněji se učíme hrou. Proto jsem vytvořil online kurz AFO. Vytvořil jsem ho tak, aby zajistil dlouhodobé zapamatování. AFO obsahuje část, kterou je možné převést do „seriálu“, a interaktivní části. Každý den prožijete kolem 15 až 20 minut zajímavých příběhů, do kterých budete zainteresovaní. Stejně jako u seriálů budete vtažení pokaždé do známého prostředí, které jste viděli v předchozích dílech. Díky těmto situacím se můžete učit hravě s dlouhodobým zapamatováním. Svoje pokroky navíc můžete sdílet s ostatními uživateli AFO. Dvacet minut hravého studia denně po dobu 8 týdnů vám ušetří stovky hodin v (jazykových) školách nad učebnicemi. Místo placení kurzů budete moci vyrazit na dovolenou a domluvit se tam snadno anglicky.

Angličtina s hypnózou a virtuální realitou a Anglicky Fantasticky on-line jsou použitelné naprosto samostatně, ale vzájemně se doplňují, vytvářejí synergii, a celek je tak nejpropracovanějším psychologickým systémem zrychleného učení i v celosvětovém srovnání.

Můžete ušetřit roky i desetiletí snažení a díky mé celoživotní práci v oblastech výzkumu lidské paměti, hypnotické pozornosti a zrychleného učení ovládnout angličtinu nejrychlejším možným způsobem.

Hodně hravosti při efektivním studiu angličtiny vám přeje,

Libor Činka
Libor Činka
Hypnoterapeut, který učí lidi používat mozek na maximum.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů