angličtina pro začátečníky

Angličtina pro začátečníky, podobně jako jiné jazyky bývá těžká k naučení nikoli proto, že by bylo učení jazyků těžké. Učení bývá těžké, když se člověk učí metodami, které vytvořili lidé, kteří se nevyznají v lidském mozku. Podle takových metod pak musí učit učitelé, kteří rovněž nebyli učeni jak lidská paměť potřebná k naučení jazyků funguje. 

Zde však najdete 100% řešení pro sebe, ale třeba i pro vaše blízké, přátele a kohokoli, kdo přestal věřit, že učení může být snadné a rychlé.

Aby byla angličtina pro začátečníky snadná k zvládnutí, je důležité učit se pomocí metod, které zapojují dlouhodobou paměť.

Jedním z klíčů je zajímavost učebních textů. Když jsou texty nezajímavé, tak pozornost a tedy i chuť se učit, brzy vyprchá.

Zúčastnila jsem se vašeho kurzu na začátku listopadu a chci Ti s radostí oznámit, že jsem právě udělala pohovor v angličtině a s Angličanem :-) a odlétám do své nové práce v Tonbridgi v Kentu. Jupí :-). Takže díky, díky, díky. Na lednový kurz jsem vám poslala kamarádku Olinku, tak ji taky hezky rozkecejte moje milé celebrity. Ještě jednou děkuju a přeju ještě více úspěchů.

Vaše Meg Turner alias Iva Tesárková 

Lidé se mylně domnívají, že jim učení narušila:

  • Lenost. Lenost to nebývá. Ve skutečnosti jde o to, že jste měli jiné motivy, které jsou silnější a odváděli vás od učení. Protože vás nikdo nenaučil, jak se motivovat tak, aby to bylo dlouhodobé, tak nad slabší motivací vítězí ta silnější z běžná životní rutina. 
  • Slabá koncentrace. Nikoli. Když je angličtina pro začátečníky nudná, tak jak máte udržet pozornost. Materiály pro učení musí být zajímavé proto, aby člověk udržel pozornost. 
  • Špatná paměť. Rozhodně NE! Proč si pamatujete mnoho věcí, které jste se nikdy nešprtali? Proč si je pamatujete automaticky a lépe než ty co jste se usilovně učili? Proč melodie vyvolá z paměti slova písně snadněji než dlouhé memorování? 

Chcete důkaz o dobré paměti? Můžete si zdarma stáhnout knihu Superpaměť. Napsal jsem ji poté, co jsem se vrátil z psychologického výcviku z Londýna, už v roce 2000. Každý, kdo se soustředí na pár minut na prožívání jednoduchého příběhu, zjistí, že si pamatuje více, než čekal. A to nemluvím o tom, že se s tréninkem si každý začne pamatovat snadno a trvanlivě. 

Další důkaz? 
Vytvořil jsem řadu pomůcek pro učení angličtiny, kterou využíváme na kurzech angličtiny a hypnózou

Pro hravé učení angličtiny jsem vytvoři speciální lenticool karty Super Mnemo Sentences, knihu Anglická gramatika bezbolestně i pro blondýnkymnemotechnické plakáty k naučení nepravidelných sloves.

Je až k neuvěření, že za tak krátkou dobu lze získat tolik informací. Pan Činka je odborník ve svém oboru a já se už moc těším na další pokračování a růst v oblasti učení a vzdělávání se.

Jarmila Zelenková 

Kurz byl velmi naplňující, poučný, energický, uvolňující, příjemný. Zvláštní zážitek, spojení příjemné atmosféry se studiem jazyka. Nejlepší učení jazyka (i ostatních věcí), které jsem zažil. 

Michal Kubát 

Musím se pochlubit, dostala jsem ze závěrečné zkoušky z angličtiny výbornou.
Je to především zásluha Tvoje a Melany. Moc děkuju! I když jsem se anglicky nezačala učit kvůli té zkoušce, je to velmi příjemný vedlejší produkt, který mi naznačil, že to funguje, a že to možná zdaleka není tak hrozné, jak si člověk myslí...
Díky!
Karolína Kofroňová