Reference

Největší úspěch pro mě je spokojený zákazník.

Time management

Uvědomil jsem si, že lze využít různé nástroje, pomůcky, jak zpřehlednit, zjednodušit, jak vystoupit a podívat se na věci jakoby z venku, uvědomit si,co mi změna přinese. Děkuji, to jsem potřeboval.

Karel Kindelmann

Spousta zajímavých témat k zamyšlení, které budu určitě rozvíjet. Vyzkouším některé metody i nástroje a jsem zvědavý na to, co mi to přinese. Děkuji za zajímavý den.

Pavel Hausdorf

Inspirativní, základní kámen pro výstavbu svého osobního plánovacího systému. Významné „popostrčení“ na cestě k dalšímu seberozvoji.

Vít Rambousek

Kurz splnil má očekávání, jsem spokojen. Věřím, že mi některé poznatky pomohou zefektivnit plánování a využívání času. Děkuji.

Robert Pavlík

Psychologie úspěchu a NLP

Velmi dobrá připravenost lektora. Nekonvenční přístup, který umožňuje srovnání myšlenek. Dosažení určitého stupně harmonie a doplnění energie. Velmi zajímavé a přínosné dva dny v příjemné společnosti. Na bližší hodnocení je ještě brzy, je potřeba to celé „strávit“. Děkuji.

Luděk Prudič

Kurz NLP. Po AJ s hypnózou, kurzu jak rychločtení a jak na zkoušky, time managementu, je NLP nejsilnějším prožitkem. Započal jsem novou budoucnost. Díky tvým poznatkům a vlivu na mou osobu, jsem mnohé zvládl lépe (např. 2 VŠ. AJ...). Jsme velkým dlužníkem. Děkuji.

Ing. Kamil Kubaník

Dva dny plné zážitků, inspirací, informací a prožitků. Zatím netuším, co to se mnou udělá, kam mě to posune. Potřebuji si informace utřídit a začít používat. Největší hodnotu pro mě mají prožitky z jednotlivých cvičení. Tak si nejlépe uvědomím, jak funguji.Díky.

Helena Kurzweilová

Jsem nadšená a překvapená, jak lehce a zajímavě se tento kurz konal. Zažila jsem spoustu zážitků a procítila něco, co mě doteď v životě nikdy nenapadlo. Některé věci jsem už znala a používala ve svém životě, ale některé jsem slyšela úplně poprvé. Cítím, že to ve mně ještě neukázalo všechno, co jsem se naučila, ale mám z kurzu moc dobrý pocit. Začínám se poznávat. Moc děkuji Liborovi za jeho snahu pomáhat lidem.

Simona Kovaříková

Jak lépe pracovat s informacemi a svou pamětí

Setkání s Liborem Činkou se pro mě stalo opravdovou výzvou k nakročení do nové a zajímavé dimenze poznání svého myšlení a paměti. Mohl jsem zde uchopit nové možnosti a zážitky, které bych chtěl aplikovat a pilovat ve svém osobním životě. Tyto nové pohledy jistě posílí i mé podnikatelské snažení. Budu chtít pokračovat a azase se vrátit.

Jiří Chválek

Na kurzu jsem dostala klíč od zamčených dveří svého podvědomí, kterým se teď mohu toulat, poznávat ho a postupně odemykat jedny dveře za druhými. Už se na to moc těším. Je neuvěřitelné, jaké možnosti máme a vůbec jich nevyužíváme. Je to velká škoda. Děkuji za ty dva dny, které mi ukázaly cestu. Pevně doufám, že budu pokračovat na cestě poznání krůček po krůčku dál a dál.

Vlasta Nováková

Kurz, kterého jsem se zúčastnil, byl pro mne zcela nový zážitek. Doposud jsem slyšel o metodách výuky a trénování paměti jen okrajově. Pokud se mi podaří využít jen malou část z toho, co jsem se tu dozvěděl, věřím, že vše pro mne bude snazší v dnešním hektickém světě. Orientovat se a být konkurence schopný.

Luboš Novák

Na kurzu se mi líbilo. Získal jsem spoustu nových informací, jak efektivně a kvalitně využívat svou paměť. Lektor Libor Činka byl vynikající. Způsob výuky, jaký jsem zde zažil, byl velmi dobrý. Díky.

Jaroslav Mintěl

Trénink hypnózy a autohypnózy I.

Nádherná, skvělá, uvolňující relaxace. Velké množství pozitivní energie. Jsem schopen pěkně a konkrétně formulovat svoje cíle. Jsem schopen pozitivně ovládat tok myšlenek. Uvědomuji si, jak krásně mohu autohypnózou namodelovat svůj budoucí život. Jsem si vědom, jaký vliv to má na moje prožívání, jaký vliv to má na vnímání rodiny.

Martin Kurek

Kdybych jen tušila, co ani nevím a co mi ta celá cesta dala, tu, kterou zažívám od jedné terapie až sem, tak bych si ušetřila spousty komplexů. Konkrétně tento trénink. Šla jsem sem, že neumím si stanovovat cíle, ale po tréninku jsem zjistila, že umím a to velmi dobře. Byla jsem schopná si napsat 100 důvodů, proč chci tento trénink ještě než začal. Naopka jsem zjistila, kolik sugescí poslouchám. Díky za lifting na obličeji jako side effect.

Petra Seemannová

Kurz byl velmi zajímavý. Otevřel mi nové dimenze a věřím, že ho velmi dobře využiji pro další osobní rozvoj. Možnosti hypnózy jsou fascinující a prakticky neomezené. Kurz přesně zapadl do mozaiky, kterou se snažím složit pro svůj osobní rozvoj.

Petr Halík

Trénink byl pro mě velmi inspirující. Naučil mě, jak navázat kontakt se svým podvědomím, a tím se dostat ke zdrojům, které jsem v sobě vnímal, ale neuměl je používat. Věřím, že když budu nabyté dovednosti a vědomosti dále rozvíjet a trénovat, můj život získá nové dimenze a kvality.

Pavel Voráček

Trénink hypnózy a autohypnózy II.

V pokračování kurzu hypnózy jsem očekával prohloubení svých teoretických i praktických znalostí tohoto oboru. Osobně mne zajímá autohypnóza, pomocí níž chci na sobě pracovat, zhubnout a postupně si splnit své aktuální i budoucí cíle. A v tomto mi oba kurzy přinesly více než jsem původně očekával. Libore, byl to již několikátý kurz s tebou a opravdu nelituji vynaloženého času ani financí. Jak sám říkáš, že je důležité se učit od těch nejlepších,tak to jsem opravdu udělal i já. Pro mne jsi tím nejlepším v této oblasti. Díky, díky, díky.

Petr Maňas

Kurz byl výborný. V porovnání s hypnózou I. Asi o něco náročnější, informací bylo opravdu mnoho. Je potřeba je nechat v sobě usadit, asi by to pak chtělo i hypnózu III. Tréninky byly výborné. Za obzvláště cenné považuji i rady „mimo rámec“ a to ,jak jsou problematické direktivní metody, které jsou v běžném životě často používány.

Pavel Bednařík

Kurz, kterého jsem se zúčastnil, byl pro mne zcela nový zážitek. Doposud jsem slyšel o metodách výuky a trénování paměti jen okrajově. Pokud se mi podaří využít jen malou část z toho, co jsem se tu dozvěděl, věřím, že vše pro mne bude snazší v dnešním hektickém světě. Orientovat se a být konkurence schopaNaprosto senzační zážitek a především zkušenost. Kurzy hypnózy mi pomohly i s aplikací a použitím znalostí z jiných kurzů a seminářů. Práce s podvědomím je základ, bez kterého to jde mnohem složitěji. Děkuji profesionálnímu vedení Libora Činky. Je skvělé si uvědomit, co vše člověk dokáže, když pochopí, jak nejdřívě pracovat sám se sebou. Děkuji.

Antonín Dudekný.

„Jsem majitelem E programů Superpaměť 2, ABC jazyky, Jak Vydělat Peníze a postupně jsem se začal zajímat i o hypnózu. Fascinuje mě, jaké možnosti hypnóza nabízí a co všechno se dá s její pomocí řešit. Absolvoval jsem několik návštěv u hypnoterapeuta Libora Činky. Zakoupil jsem knihu “ Autohypnóza “ a nyní pravidelně pracuji na svém zlepšování. A opravdu !!! Některé problémy se mi podařilo vyřešit (nové bydlení, výrazné zlepšení vztahů s mými dětmi, zvýšené příjmy). Nejvíc mě však těší, že jsem ve svém životě nastartoval opravdu velké změny, začal jsem plno věcí dělat úplně jinak a mám z toho velmi dobrý pocit.“

M. Šíp

ABC jazyky bych rád všem doporučil a to hlavně proto, že v ní nenaleznete informace týkající se pouze angličtiny, ale i návody na zlepšení paměti či dosažení úspěchu vůbec. Osobně si myslím, že je v ní tolik a takových informací, které by se jinak měly platit zlatem!!! Každá věta z ABC jazyky je cenná a každé větě je nezbytné věnovat pozornost! Úplně nejdůležitější však je, abyste všechny návody aplikovali v praxi a sami se aktivně podíleli na zlepšení vás samotných, protože lidská lenost bývá mnohdy velice silným protivníkem, který vás donutí sklouznout do starých kolejí, které však znamenají ztrátu času. Když budete následovat alespoň některé pokyny, tak můžu z vlastní zkušenosti zaručit minimálně o 200 procent větší úspěšnost.

Martin Mikulauživatel e-programu ABC Jazyky