Pozor, inteligenci nenajdete v mozku, ale

Pohádku Sůl nad zlato zná asi každý. Maličkost může změnit chuť. Jsou věci, které změní kvalitu života.

Hádejte, kolik lidí, které znáte, ví o svém mozku více než o svém mobilu.
A nejde o to vědět, ale o to skutečně umět používat co nejlépe biopočítač, který se skrývá za Vašima očima.

Bez zobrazení na displeji jsou data v počítači k ničemu. To samé platí pro lidský mozek.
Jaké by to bylo, kdybyste skrz oči mohli promítat myšlenky ven z hlavy.
Co by Vám to umožnilo?

Naprostou změnu ve Vašem životě. Zcela nové možnosti. Naprosto jasné myšlenkové pochody. Hlubší porozumění čemukoli. Doslova byste se stali geniálními v porovnání s ostatními lidmi.
Ano.
A představte si, že je to možné. Není to sen, ale realita.
100%
Vy či Vaši blízcí můžete být úspěšnější v čemkoli s pomocí technik speciální projekce myšlenek.

Kdyby auto nemělo ukazatel stavu paliva, oleje, tak byste se brzy dostali do potíží. Kdybyste neměli navigaci, tak by bylo velmi obtížné se rychle, bez bloudění dostat tam, kde jste doposud nebyli a kde chcete poznávat a zažívat nové. Jakmile to začínáte promýšlet, tak to dává smysl, že?

Pod svíčkou bývá tma.

Většina lidí má v životě problémy, protože nepromýšlí jednoduché principy. Vzdělávací systém neví nic o tom, jak  funguje mozek, i učitelé vědí víc o svém mobilním telefonu či počítači, než o tom, jak nejefektivněji myslet. Učili nás doslova podprůměrným postupům. Jenomže úspěch nejen na škole je spojen s nadprůměrným myšlením.

Chcete-li být v čemkoli úspěšnější, nabízíme Vám možnost doslova naklonovat genialitu pomocí zobrazovacích metod, které z Vašeho mozku vynesou na světlo myšlenky a Vy si je budete moci uspořádávat, obohacovat, vylepšovat, což Vám přinese více kdekoli v životě.

Naprosto kdokoli zažije AHA poznání a rozvoj inteligence nad hranice běžného. Z mnoha lidí se stanou v očích ostatních moudré osobnosti až géniové. Mnoha z Vás to přinese nejen předchozí, ale i možnost lépe placené práce. Stanete se těmi, kteří používají mozek na plný výkon a mohou tak zaslouženě žít naplněnější život.

Jste zvědaví? Tak je to dobře. A protože chci zajistit, aby to pro Vás bylo co nejužitečnější, napište níže,  v jaké formě  kdybyste přenesli (konkrétní ) myšlenky z hlavy na displej, tak byste začali myslet efektivněji,  lépe…

Buďte naladěni, přemýšlejte o tom, co Vám může přinést zobrazování myšlenek mimo hlavu a brzy se dozvíte více.

 

Varování:

Manažeři, kteří ovládnou speciální zobrazovací postupy myšlenek se stanou úspěšnější, jimi řízené firmy výkonnější, lékaři ovládající zobrazovací postupy budou léčit úspěšněji mnohem větší procento pacientů, učitelé i studenti začnou konečně  rozumět tomu, jak z učení zmizí deprese, kdokoli rychle zjistí, že může být geniální, každý začnete myslet lépe a zdravěji.

Libor Činka
Libor Činka
Specialista v superpaměti, rychločtení, motivaci, informačním managementu, v dosahování nadstandardních výkonů a psychologii vlivu. Od roku 1992 vede tréninky pro vzdělávací společnosti a firmy.
Komentáře
 1. Eva napsal:

  Tak to by bolo v umeleckej výtvarnej,dekoratívnej a fotografickej sfére.

 2. Miroslava napsal:

  Hodně grafická myšlenková mapa – barvy, různé velikosti a typy písma, obrázky, šipky, větvení seznamů a to vše na hooodně velkém papíru

 3. Petra.P. napsal:

  Skvělý článek!!! Myšlenka bezvadná…vrtá mi to v hlavě 😉

 4. Alena Ben Ali napsal:

  Zobrazování myšlenek by mi umožnilo lépe si představit vizi, kterou chci uskutečnit, lépe porozumět sobě i svým klientům.

 5. Soňa napsal:

  Moje myšlienky predbiehajú moje ruky ( schopnosť si zapísať ) a keď sa k tomu pridá moja AUTOCENZÚRA, tak je po nápadoch 🙁 mne treba do hlavy namontovať DIKTAFÓN bez možnosti zásahu z vonku ( samozrejme by to museli byť vyselektované tvorivé myšlienky …… )

 6. Petra napsal:

  Vše, co souvisí s rozvojem mozku a lepším využitím jeho potenciálu, mě zajímá. Těším se na pokračování článku.

 7. Renáta napsal:

  farebné zobrazenie, najlepšie video s určitým dejom

 8. Věra napsal:

  Efektivněji bych chtěla spolupracovníky, rodinu i známé dokázat přivést na cestu tvořivé spolupráce… synergie. Naučit je, že je to pro člověka daleko větším přínosem, než si hrát na „vlastním poli“, případně stavět kompromisy.

 9. Magda napsal:

  Vidět své myšlenky a ještě je zaznamenat to by byl zlom našich životů. Člověk by viděl jak dobré tak špatné myšlenky, pak by mohl velice dobře pracovat se svým mozkem.

  • Libor Činka Libor Činka napsal:

   Je to tak a i když to nelze automatizovat, tak mám psychoterapeutické a hypnoterapeutické postupy, které to částečně umožňují. Pro lidi je obvykle velmi překvapivé vidět své myšlenky a moci tak začít chápat jejich vztahy a dopad na rozhodování.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů