Jen pro podnikatele – dostal jsem se do e-booku trenéra milionářů

Právě jsem se dostal na první stránku e-booku, který rozdává trenér milionářů. Podnikatelé odhalí 8 velmi cenných tipů, které je nejen zbaví konkurence ale i problémů.

Jste-li podnikatelé, vytiskněte si 25 stránkový ebook a věřím, že pochopíte, proč jsem si při čtení tohoto dokumentu uvědomil, že jeho cena pro jakéhokoli podnikatele, a to i velmi zkušeného, může být 100 tisíc ale i milión.

Kdyby se nestaly takové věci, jaké popisuji níže, tak bych nemohl začít pomáhat lidem více, protože by mne převálcovaly firmy nabízející lepším marketingem velmi průměrné služby.

Například největších podnikatelských úspěchů jsem začal dosahovat až poté, co jsem investoval cca 60 000,- Kč (3 tisíce dolarů) do produktu P. Lemberga Formula 5. Zpočátku jsem váhal, protože takovou pecku jsem nikdy předtím nezaplatil. Dokonce jsem se to v prvním okamžiku bál říci ženě. Netušil jsem, zda to dokážu na základě mé dřívější znalosti angličtiny pochopit. Bylo to v něčem podobné tomu, co napsal autor volně šiřitelného e-booku, ale místy dost složité a plné výpočtů.

Proto jsem aplikoval jen část, a přesto se mi to zaplatilo již během 14 dní. Pak jsem si začal uvědomovat, že mnohé z toho jsem znal a našel bych to v pár desítkách knih a e-booků, které jsem do té doby kupoval za cenu tak 300 – 800 korun, jenomže nikde to nebylo prezentované tak propojeně. Legrační na tom je, že když jsem absolvoval trénink v Brně, který autor e-booku vedl, tak jsem jej mohl porovnat s tréninky obchodních firem, které jsem v Česku absolvoval a které stály kolem 40 tisíc korun. Byly to licence ze zahraničí (v jednom jsem dokonce školil), a přesto obsahovaly jen zlomek toho, co jsem zažil v Aktivátorech zisku. Takže jste-li podnikatelé, klikněte zde a vytiskněte si 25 stránkový ebook Můžete si vybrat verzi v češtině nebo slovenštině.

Libor Činka
Libor Činka
Specialista v superpaměti, rychločtení, motivaci, informačním managementu, v dosahování nadstandardních výkonů a psychologii vlivu. Od roku 1992 vede tréninky pro vzdělávací společnosti a firmy.
Komentáře
 1. Milada napsal:

  prosim o zaslani e-booku 🙂

 2. Mija napsal:

  Dobrý deň, nefunguje mi tlačitko prechodu na facebook.

  • Libor Činka Libor Činka napsal:

   Je nutné použít tlačítko úplně v dolní části stránky s nápisem „Post to Facebook!“

 3. Otakar Líbal napsal:

  Téma eBooku vypadá super!

 4. Dáša napsal:

  Dobrý den,
  nikde nevidím ten e-book, je tu jen ten „aktivátor zisku“ , ale ten už mám stažený dříve.

  S pozdravem,
  Dáša.

  • Libor Činka Libor Činka napsal:

   Ano, Dášo, ten mám na mysli. Kdo jej již má, tak dostal přednostní informaci, protože je v mém seznamu zájemců, či majitelů systému Jak vydělat peníze, Hypnozisku a podobně.

 5. Vlasta napsal:

  Zverejnila som na Faceboku, no ako ďalej postupovať?

 6. Božena napsal:

  Nedá sa kliknúť na odkaz Post to Facebook, stále vyhadzuje symbol ruky s výkričníkom… čo s tým?

  • Libor Činka Libor Činka napsal:

   To opravdu nevím. Může to být tím, že máte starou verzi internetového prohlížeče. Nebo může jít o nějaký problém s propojením Facebooku, který čas od času na FB je.

 7. Matej napsal:

  Je ešte možnosť sa nejak dostať k tomuto e-booku?

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů