"Využívejte superpočítač mezi vašima ušima"

PRODUKTY

Online kurzy


afAnglicky fantasticky

Řekněte stop nudným metodám, stovkám hodin učení bez výsledků a nadělte si nebo Vašim blízkým kurz vytvořený nejmodernějšími technologiemi, který naplno využívá možnosti lidského mozku. AFO Vás rychle a efektivně naučí, rozmluví a pobaví.

   

toTvůrce osudu

Budete mít možnost ovládnout metody, kterými se zabývali v NASA a na předních univerzitách ve světě. Odhalíte tajemství špičkové výkonnosti použitelné nejen ve sportu.

  

E-programy

hypnozisk-03maly-270x300-z2s52q0c9uHypno Zisk

Hypno Zisk obsahuje speciální MP3 Theta stimulaci (mp3 - 35 minut) využívající nejmodernější psychologické poznatky pro dosahování cílů z oblasti Neuro-lingvistického programování a Ericksonovské konverzační  hypnotické komunikace.

 

 

hypnotrumf-06-up8whrrt4nHypno Triumf

Obsahuje speciální MP3 nahrávku využívající nejmodernější psychologické poznatky pro dosahování cílů z oblasti Neuro-lingvistického programování a Ericksonovské konverzační hypnotické komunikace. Je k dispozici všem, kteří chtějí jít za úspěchem. Je pro všechny, kteří se chtějí stát osobnostmi budoucnosti.

  

Video kurz hypnózy - v současnosti je dostupný jen pro účastníku kurzu Trénink autohypnózy a hypnózy I.

Video záznam z 2,5 denního tréninku hypnózy vedeného hypnoterapeutem L.Činkou. Je určený pro ty, kteří chtějí zvýšit svůj vliv, úspěch, a pro všechny, kteří chtějí účinněji pomáhat druhým - pro profese jako jsou trenéři, sportovci, terapeuté, komunikátoři, manažeři, obchodníci, prezentátoři, sociální pracovníci, zdravotníci, koučové.

 

ABC jazyky

Dozvíte se snadné a rychle zvládnutelné triky na učení jazyků, zejména angličtiny. Jak si zapamatovávat trvale bez nudného mechanického opakování. Naučíte se zrychleně programovat podvědomí na porozumění cizím jazykům. Během 10 minut čtení jednoho ze speciálních textů pro pravou mozkovou hemisféru se naučíte to, co vás nenaučili za mnoho let. 

 

Superpaměť 2 - Bleskově

Už nikdy nebudete prožívat stres z neúspěchu při zkouškách, pohovorech, prezentacích. Staňte se dokonalými v zapamatování stovek údajů, slovíček, prezentací, jmen, hesel, atd. Se Superpamětí 2 si budete pamatovat 3 x lépe již po pár desítkách minut překvapivého tréninku. 

 

Bleskové studium a čtení

Čtěte rychleji už za 35 minut tréninku. Jak číst 2 - 3 x rychleji s plným porozuměním. Zvládněte "hory" informací. Trénink "fotografické" ,resp. vizuálně detailní paměti.  MP3 nahrávky přímo z výcviku, se zcela originálním zpracováním problematiky Strategií rychlého čtení. Jak číst knihy za 1 hodinu a rozumět více než za 3 hodiny.

 

HYPNÓZA PRO BLESKOVÉ ČTENÍ _03malýHypnóza pro bleskové studium a čtení – MP3 nahrávka

2 hypnotické nahrávky maximalizující rychlost čtení vznikly na výcviku pro Kooperativa, Vienna Insurance Group, a.s. a výcviku Strategie rychlého čtení. Samotná nahrávka je vhodná pouze pro absolventy kurzu Zrychlené učení a jak na zkoušky, Strategie rychlého čtení a majitele e-programu Bleskové studium a čtení.

 

AUTOHYPNOZA_PRO SNADNE STUDIUM_02malýAutohypnóza pro snadné studium

25 minut hypnotického programování v MP3 je zcela ojedinělý systém podpory dosahování cílů. Kombinace vysoce účinných postupů obsažených v nahrávce, zpracovaných metodami Ericksonovské hypnózy, je formou svého zpracování a zaměřením významným krokem k úspěchu v mnoha oblastech. AHSS systém přináší unikátní informace a autohypnotické zážitky. Je klíčem k úspěchu, prosperitě a proto je tato nahrávka určena i pro nestudenty škol.

 

AUDIOVITAMINAudiovitamin

Soubor speciálních MP3 nahrávek pro stimulaci mozku k dosažení různých stavů jako je klid, hluboké uvolnění, úleva od bolesti, podpora léčení, klid při pohovoru či zkoušce, tvořivost, podpora sportovního výkonu, zlepšení nálady.

 

 

Ultrameditace

Speciální video meditace, která vede nejen k harmonizaci, klidu, soustředění, ale i změnám prožívání, včetně změny vnímání času. Meditace je osvědčeným prostředkem k harmonizaci organismu, regeneraci, ale i podpoře imunitního systému a tedy zdraví.

 

 

Hypnokoncentrace

Co potřebuje každý a to prakticky nezávisle na věku? Je to schopnost maximálního soustředění. Schopnost doslova Hypnotické Koncentrace. Speciální stav, který prožívají například sportovci v okamžicích dosahování vrcholných výkonů. Nahrávky Hypno Koncentrace pomohou jak ke koncentraci na studium, tak v jakékoli jiné oblasti.

Knihy a ....


dsc-5776-uig9kw4wxbOvládněte svůj mozek

Výrok „Vědění je moc“ platí pouze tehdy, když vědění, které můžete získat, budete v životě potřebovat. Má totiž velmi malý význam znát překonané a omezené informace. To je důvod, proč jsem napsal knihu, jejíž název, Ovládněte svůj mozek, vytváří zkratku OSM.

 

  

white 450x450Anglická gramatika bezbolestně i pro blondýnky

AGB kniha o gramatice je určena všem, kteří se chtějí učit snadněji a ve zlomku času oproti klasickým postupům.

 

 

 

SUPER MNEMO SENTECES - LENTIKULÁRNÍ KARTY

NOVINKA !!!  
Světově první lentikulární paměťové karty.

Super Mnemo Sentences (SMS) karty jsou tři roky vyvíjenou a testovanou metodu. Vyhnete se zdlouhavým postupům, které nabízí klasické návody o trénování paměti.

Super Mnemo Sentences jsou světovým unikátem díky kombinaci psychologických metod a technologie. 

  • Trvale si pamatujte zcela unikátní metodou.
  • Ovládněte bleskově anglická slovesa a stovky slovíček.
  • Odhalte sílu tajemné aliterace a chunkingu.
  • Používejte mozek promyšleněji než mistři světa v paměti.
  • Využívejte přes 25 let zkušeností specialisty na mozek.
  • Žasněte nad rychlým rozpomínáním s lentikulárními obrazy.
  • Zvyšte si (s blízkými) jazykové sebevědomí.