E-PROGRAMY

  kombinují e-knihy s mp3 nahrávkami, videy

SEBEJISTOTA TRVALE

Speciální hypnotická nahrávka a soubor postupů, které Vám pomohou v osobním i profesním životě k zdravé sebejistotě v jakékoli oblasti. Jen hypnóza dokáže rychle překonat roky negativního programování na nízké sebevědomí. Snížené sebevědomí prožívá nejen kolem 23% lidí ve věku do 40 let, ale i přes 29,8% lidí od 41 do 50 let. Kolem 52% lidí by navíc uvítalo větší sebevědomí i vícekrát denně. 

HYPNOKONCENTRACE

Co potřebuje každý a to prakticky nezávisle na věku? Je to schopnost maximálního soustředění. Schopnost doslova Hypnotické Koncentrace. Speciální stav, který prožívají například sportovci v okamžicích dosahování vrcholných výkonů. Nahrávky Hypno Koncentrace pomohou jak ke koncentraci na studium, tak v jakékoli jiné oblasti.

HYPNOZISK

HypnoZisk obsahuje speciální MP3 Theta stimulaci (mp3 - 35 minut) využívající nejmodernější psychologické poznatky pro dosahování cílů z oblasti Neuro-lingvistického programování a Ericksonovské konverzační  hypnotické komunikace.

 

HYPNOTRIUMF

Hypnotriumf obsahuje speciální MP3 nahrávku využívající nejmodernější psychologické poznatky pro dosahování cílů z oblasti Neuro-lingvistického programování a Ericksonovské konverzační hypnotické komunikace. Je k dispozici všem, kteří chtějí jít za úspěchem. Je pro všechny, kteří se chtějí stát osobnostmi budoucnosti.

AUDIOVITAMIN

Soubor speciálních MP3 nahrávek pro stimulaci mozku k dosažení různých stavů jako je klid, hluboké uvolnění, úleva od bolesti, podpora léčení, klid při pohovoru či zkoušce, tvořivost, podpora sportovního výkonu, zlepšení nálady.

ULTRAMEDITACE

Speciální video meditace, která vede nejen k harmonizaci, klidu, soustředění, ale i změnám prožívání, včetně změny vnímání času. Meditace je osvědčeným prostředkem k harmonizaci organismu, regeneraci, ale i podpoře imunitního systému a tedy zdraví.

ABC JAZYK

Dozvíte se snadné a rychle zvládnutelné triky na učení jazyků, zejména angličtiny. Jak si zapamatovávat trvale bez nudného mechanického opakování. Naučíte se zrychleně programovat podvědomí na porozumění cizím jazykům. Během 10 minut čtení jednoho ze speciálních textů pro pravou mozkovou hemisféru se naučíte to, co vás nenaučili za mnoho let. 

SUPERPAMĚŤ 2

Už nikdy nebudete prožívat stres z neúspěchu při zkouškách, pohovorech, prezentacích. Staňte se dokonalými v zapamatování stovek údajů, slovíček, prezentací, jmen, hesel, atd. Se Superpamětí 2 si budete pamatovat 3 x lépe již po pár desítkách minut překvapivého tréninku. 

BLESKOVÉ STUDIUM A ČTENÍ

2 hypnotické nahrávky maximalizující rychlost čtení vznikly na výcviku pro Kooperativa, Vienna Insurance Group, a.s. a výcviku Strategie rychlého čtení. Samotná nahrávka je vhodná pouze pro absolventy kurzu Zrychlené učení a jak na zkoušky, Strategie rychlého čtení a majitele e-programu Bleskové studium a čtení.

HYPNÓZA PRO BLESKOVÉ STUDIUM A ČTENÍ

Čtěte rychleji už za 35 minut tréninku. Jak číst 2 - 3 x rychleji s plným porozuměním. Zvládněte "hory" informací. Trénink "fotografické" ,resp. vizuálně detailní paměti.  MP3 nahrávky přímo z výcviku, se zcela originálním zpracováním problematiky Strategií rychlého čtení. Jak číst knihy za 1 hodinu a rozumět více než za 3 hodiny.

AUTOHYPNÓZA PRO SNADNÉ STUDIUM

25 minut hypnotického programování v MP3 je zcela ojedinělý systém podpory dosahování cílů. Kombinace vysoce účinných postupů obsažených v nahrávce, zpracovaných metodami Ericksonovské hypnózy, je formou svého zpracování a zaměřením významným krokem k úspěchu v mnoha oblastech. AHSS systém přináší unikátní informace a autohypnotické zážitky. Je klíčem k úspěchu, prosperitě a proto je tato nahrávka určena i pro nestudenty škol.