Demo hypno motivace

Demo Hypnotické sezení pro úspěch – sestřih z plné verze.

Udělejte si pohodlí v klidné místnosti, vypněte si mobilní telefon.

Stejně jako se potřebujete soustředit na film, stejně jako se potřebujete ponořit do vnímání toho, co nabízí děj, stejně jako si potřebujete vytvořit klid na naslouchání hudbě, abyste si ji mohli plně vychutnat, podobně i zde nejvíce získáte, když si to dovolíte při tomto hypnotickém sezení.

Můžete začít relaxovat při poslechu v sedě a s pohledem do dálky, než si zavřete oči, nebo si je můžete pro urychlení zavřít nyní.

Provázet Vás bude hypnoterapeut Libor Činka, autor bestselleru Ovládněte svůj mozek.

Demo Hypnotické sezení pro úspěch je sestřihem z plné verze.

Jak získáte plnou verzi zdarma?

Libor Činka
Libor Činka
Specialista v superpaměti, rychločtení, motivaci, informačním managementu, v dosahování nadstandardních výkonů a psychologii vlivu. Od roku 1992 vede tréninky pro vzdělávací společnosti a firmy.
Komentáře
 1. Blanka napsal:

  Sdíleno :-).

 2. těším se, až ta budoucnost nastane v této dimenzi…….moc se těším!!! budu jen tančit, tvořit a žít u moře…..sladká svoboda

 3. Majka napsal:

  Výborné 🙂

 4. Iva napsal:

  Pane Činka, pustila jsme si Vaše výše uvedené video ale nerozuměla jsem niuc, vše se mi slilio a bylo rozumět jen Váš hlas, který něco říkla ale já cvůbec nevím co. Nešlo to ani zesílit, takže takové video nemá cebu. Zavřela jsme oči, jak jste říkal a vnímala jsme jen vellmi slabý zvuk Vaší řeči bez toho, abych něco rozuměla z toho, co vlastně říkáte. Budozu všechny Vaše videa taková nebo jim budu rozumět? Nebo to tak má být? Odpovíte mi?

  • Libor Činka Libor Činka napsal:

   Z laického hlediska se zdá, že Vaše vědomí neslyšelo. A nemusíte vědět, že je to jeden z možných projevů hypnotického transu. Zatímco řada lidí rozumí, někdo má dojem, že slyší jen hlas, který nic neříká. Mnozí jsou pak překvapeni. Vzpomínám na situace, kdy někteří účastníci kurzu hypnózy si vědomě nic nevybavují a pro ostatní jako by vše prospaly. V jejich životě se pak začínají objevoat možnosti, které předtím neměli. A to je to co mi stačí. Jemi jedno, zda klient vědomě věří, že se nic nestalo, protože mnohem důležiteější je, ž podvě+domí slyší aniž o tom vědomí ví. Ostatně byla doba, kdy jste vědomě neslyšela a podvědomě jste se naučila mluvit. Vědomě se totiž děti neučí mluvit, že?

  • Marie napsal:

   Pokud máte možnost připojení sluchátek, tak to udělejte. Pak budete rozumět všemu. Je to úžasné.

 5. Majka napsal:

  Skvělé:), překážky hranice jsou odejité. Je to tedy tak jednoduché

 6. Libri napsal:

  Nějak mi to nefunguje. Klikám na tlačítko fejsbůčku a nic, tweetnul jsem text a neumí to verifikovat. Nepřeje si to video shlédnout mé podvědomí, nebo si to nepřeje technika?

 7. Věrka napsal:

  je to výborné

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů